Jump to content

Στολισμός Χρ. Δένδρου


Recommended Posts

Εμεις στολισαμε και σημερα "εδωσα" μια δισομετρικη και εναν μικρο ριακτορα για να παρω τα πρωτα δωρα για τα αγαπημενα μου προσωπα, ελπιζω να κανουν το ιδιο γιατι εχω καρτες αλλαγης ;)

Καλες γιορτες AquaZone!!!!!!

Φωτο για το καλο :)

Δημοσιευμένη  εικόνα

Sent from the crossroad of starway to heaven and highway to hell....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά.

Εμείς φέτος δεν θα στολίσουμε δέντρο λόγω του νέου τετράποδου μέλους της οικογένειας. Ίσως το στολίσουμε τον Μάρτιο που θα έχει μεγαλώσει και αν έχει μείνει κάτι όρθιο στο σπίτι μέχρι τότε. Χαλάλι όμως γιατί το αξίζει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Α εμείς εχουμε ηδη δυο τετράποδα που γυροφερνουν το δέντρο, ειδικά ο αρσενικός κάπως του αρεσει ο κορμός , αλλα τουλάχιστον σταματησανε να ασχολούνται με τα ψαρια

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά.

Εμείς φέτος δεν θα στολίσουμε δέντρο λόγω του νέου τετράποδου μέλους της οικογένειας. Ίσως το στολίσουμε τον Μάρτιο που θα έχει μεγαλώσει και αν έχει μείνει κάτι όρθιο στο σπίτι μέχρι τότε. Χαλάλι όμως γιατί το αξίζει.

Στολιστε αυτον τοτε!

Να κι εμείς ......

attachicon.gifIMG_3523.jpg

Αστα αυτα εσυ, το reef δειξε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

IMG_3099_zps7d20bc6c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αφού μας έχουν καταστρέψει τις ζωές... αρχίσανε τα στολίσματα από τον Νοέμβριο... προφανώς για να το ξεχάσουν κάποιοι (μάταια πιστεύω).

Εγώ που για πολλά χρόνια ΔΕΝ έστηνα δέντρο, λόγω των ζωντανών που κυκλοφορούσαν μέσα στο σπίτι... και θεωρώ ότι είναι "κομμάτι" που συνδυάζεται με τον Άη νικόλα (santa claus)... σκέφτομαι για καραβάκι για να είμαι και στο πνεύμα (το δικό μας) και να νιώσω... εφοπλιστής.- :money:

:peace2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αφού μας έχουν καταστρέψει τις ζωές... αρχίσανε τα στολίσματα από τον Νοέμβριο... προφανώς για να το ξεχάσουν κάποιοι (μάταια πιστεύω).

Εγώ που για πολλά χρόνια ΔΕΝ έστηνα δέντρο, λόγω των ζωντανών που κυκλοφορούσαν μέσα στο σπίτι... και θεωρώ ότι είναι "κομμάτι" που συνδυάζεται με τον Άη νικόλα (santa claus)... σκέφτομαι για καραβάκι για να είμαι και στο πνεύμα (το δικό μας) και να νιώσω... εφοπλιστής.- :money:

:peace2:

Μεσα στο ενυδρειο για διακοσμηση! :lolu::lolu::bigemo_harabe_net-145::bigemo_harabe_net-145:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους σήμερα στόλισα κι εγώ! Γιούπι!

Πέρυσι είχαν χριστουγεννιάτικο δέντρο τα χρυσόψαρα στο ενυδρείο, φέτος έχουν το δέντρο τους δίπλα στη λιμνούλα!

2014-12-06%2B17.09.20.jpg

2014-12-06%2B17.24.25.jpg

2014-12-06%2B17.47.44.jpg

Τώρα τα χρυσόψαρα έχουν και moonlight! :P

Και όπως θα έλεγε ο Safarpn, "παναήρι το κάναμε"! :D

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρια ολοι βλεπω το δεντρακι διπλα απο το ενυδρειο....

Ε ρε ξενυχτι που θα ριξουν τα ψαρια αυτες τις μερες...

Και εγω μια απο τα ιδια!

Αντε και του χρονου!

Έγινε επεξεργασία - argy1
Link to comment
Share on other sites

Θέλει προσοχή με τα φωτάκια γιατί έχω διαβάσει σε διάφορα θέματα ότι τα ψάρια φρίκαραν και τελικά η αιτία είναι αυτά!

Σοβαρά, τα φωτάκια στη λιμνούλα λέτε να τα ενοχλήσουν; Δεν αναβοσβήνουν, είναι μόνιμα έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους σήμερα στόλισα κι εγώ! Γιούπι!

Πέρυσι είχαν χριστουγεννιάτικο δέντρο τα χρυσόψαρα στο ενυδρείο, φέτος έχουν το δέντρο τους δίπλα στη λιμνούλα!

2014-12-06%2B17.09.20.jpg

2014-12-06%2B17.24.25.jpg

2014-12-06%2B17.47.44.jpg

Τώρα τα χρυσόψαρα έχουν και moonlight! :P

Και όπως θα έλεγε ο Safarpn, "παναήρι το κάναμε"! :D

Οχι παναήρι καλο μου παιδι........"παναήρ'"!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπαρντόν! :D

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρια ολοι βλεπω το δεντρακι διπλα απο το ενυδρειο....

Ε ρε ξενυχτι που θα ριξουν τα ψαρια αυτες τις μερες...

Και εγω μια απο τα ιδια!

Αντε και του χρονου!

Και εμεις διπλα απο το ενυδρειο στολισαμε το δεντρο αλλα.......το βραδακι αδιαφανες σκεπασμα καλυπτει την μερια που φεγγουν τα λαμπακια. Ετσι κοιμουουουουουουνται τα μικρα.......

:)

Καηκαμε τελειως μου φαινεται!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια, τα δικα μου δεν νοιωθουν απο λαμπακια! Και οταν παει για υπνο ο λαος και μενω εγω ο ξενυχτης η μπριζα βγαινει!

Link to comment
Share on other sites

http://rs1244.pbsrc.com/albums/gg565/saxlina/Mobile%20Uploads/DSC_0074_zps5d22d227.jpg~320x480

http://rs1244.pbsrc.com/albums/gg565/saxlina/Mobile%20Uploads/DSC_0075_zps55ac9d68.jpg~320x480

Κι εγω διπλα το εχω αλλα σκην γεννηστρα,το μεγαλο ειναι στην τραπεζαρια δυστυχως οχι στο σαλονι!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...