Jump to content

Γεια Σαςςςςςςςςςςς


dano23

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους...

αποφάσισα δειλά δειλά να ξεκινήσω κ εγώ ένα θαλασσινό ενυδρειάκι με πολύ βοήθεια από ένα φίλο που το κατέχει μιας και εγώ είμαι καινούριος στο σπορ και το μόνο που κάνω είναι να διαβάζω για να πάρω τις βάσεις..έχω παραγγείλει ένα boyu tl450 58 λίτρων γιατί ο χώρος δεν μας επιτρέπει κάτι μεγαλύτερο....ευτυχώς το σαιτ είναι πολύ καλά στημένο για άντληση γνώσεων...

εδώ θα είμαστε να τα λέμε...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παιδιά...τώρα το απόγευμα παρέλαβα και το ενυδρείο και έχω ενθουσιαστεί....πολύ καλό σε σχέση με άλλα που είδα... :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και καλο διαβασμα!

Με το θαλασσινο μπηκες κατευθειαν στα δυσκολα αλλα το αποτελεσμα θα σε δικαιωσει!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και καλο διαβασμα!

Με το θαλασσινο μπηκες κατευθειαν στα δυσκολα αλλα το αποτελεσμα θα σε δικαιωσει!!! :bigemo_harabe_net-64:

έχεις δίκιο αλλά όπως έγραψα και στο πρώτο ποστ θα έχω αρκετή βοήθεια από φίλο μου που ξέρει πολύ καλύτερα από μένα...το γλυκό νερό το έζησα από μικρός επειδή ο πατέρας μου είχε και έχει ακόμη στο σπίτι του ενυδρείο αλλά το θαλασσινό είναι μαγεία...διαβάζω όσο μπορώ για να μάθω κάποια πράγματα...ελπίζω να πάνε όλα καλά...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ όλους παιδιά για το καλωσόρισμα..προς το παρόν ψάχνω να βρω κανέναν που να δίνει βράχο και αραγωνίτη ώστε να μην τα αγοράσω από κατάστημα...γενικά για τον φωτισμό μιας και πιάνουν τα χέρια μου θα φτιάξω μόνος μου με λεντ κάποια στιγμή στο άμεσο μέλλον...νερό ευτυχώς θα πάρω στρωμένο...θέλει πολύ υπομονή το άτιμο για να βρεις σωστά πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες φιλε στη θαλασσινή παρέα!

Καλή διαμονή και υπομονή!

Αν δεν βιάζεσαι πολυ εχω να σου δώσω αραγωνιτη απο το ενυδρείο μου αλλα θελει καλο πλύσιμο!

Αν ειμαι καλα θα περάσω απο την μηνιαία συναντιση το Σαββάτο αλλιως την αλλη εβδομάδα (μάλλον την άρπαξα χθες με την βροχή :nurse: )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...