Jump to content

Συναντηση Αθήνας Σάββατο 13 Δεκεμβριου!


Sturm

Recommended Posts

Επιτέλους, ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ....θα είμαι εκεί!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ....θα είμαι εκεί!!!

Eλα, εχουμε πολλα να πουμε!

Link to comment
Share on other sites

Άντε να τα πούμε και απο κοντά.

Θα μου φέρει κανείς σας κανένα Φραγκάκι για το ριφάκι?

Link to comment
Share on other sites

Θα σου εφερνα ρε Πανο, αλλα ειμαι κρεβατομενος απο χθες, ουτε δουλεια πηγα ουτε πουθενα... Σορυ...

Link to comment
Share on other sites

Θα σου εφερνα ρε Πανο, αλλα ειμαι κρεβατομενος απο χθες, ουτε δουλεια πηγα ουτε πουθενα... Σορυ...

Περαστικα!

Εμ ετσι που εισαι σαν ακριδα πως να μην κρυωσεις! :D

Φαε κατι πουλακι μου, που ελεγε και η γιαγια μου, Θεος σχωρεστη! :bbq:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα σου εφερνα ρε Πανο, αλλα ειμαι κρεβατομενος απο χθες, ουτε δουλεια πηγα ουτε πουθενα... Σορυ...

Δεν πειράζει ρε φίλε. Εσυ να είσαι καλά. Περαστικά.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου εφερνα ρε Πανο, αλλα ειμαι κρεβατομενος απο χθες, ουτε δουλεια πηγα ουτε πουθενα... Σορυ...

Περαστικά Άγγελε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι εύκολο να φέρει κάποιος ένα ph test να μετρήσω λίγω νεράκι που θα φέρω γιατί έχω την εντύπωση ότι το δικό μου της salifert δεν μου τα λέει καλά.

Δεν γίνεται να έχω συνεχώς όλες τις ώρες 7,5.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι εύκολο να φέρει κάποιος ένα ph test να μετρήσω λίγω νεράκι που θα φέρω γιατί έχω την εντύπωση ότι το δικό μου της salifert δεν μου τα λέει καλά.

Δεν γίνεται να έχω συνεχώς όλες τις ώρες 7,5.

Ευχαριστώ.

σου φερνω Λουκα

Link to comment
Share on other sites

χθες ηταν η πρωτη φορα που πηγα στην συναντηση,πολύ ωραιο περιβαλον ολη με την ιδια τρελα.περασα πολύ ομορφα γνωρισα ενδιαφεροντα ατομα ,θα ξαναερθω σιγουρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είχα πολύ καιρό να πάω στις συναντήσεις και χάρηκα πολύ που είδα πολύ κόσμο και πολλά νέα μέλη .

Για μένα μια απο τις καλύτερες .

Κόλλησα βέβαια με τον GIANNHS KOI και παραμέλησα τους υπόλοιπους , αλλά επιτέλους βρήκα και εγώ τον άνθρωπο που έχουμε την ίδια τρέλα με τα κορυφαία ψάρια παγκοσμίως , τα Κόι . Μου έμαθε πάρα πολλά πράγματα ο Γιάννης , ο άνθρωπος δεν παίζετε απο γνώσεις και με ψάρια που δεν θα πίστευα ποτέ οτι μπορεί να υπάρχουν στην Ελλάδα .

Γνώρισα και τον bloodworms , ένας απίστευτος 10χρονος πιτσιρικάς με μια εξαιρετική 6η αίσθηση στα ψάρια που θα ήθελα να επανέλθει στο φόρουμ και όλοι μας να δείξουμε μια κατανόηση , λόγω της ηλικίας του .

Το μόνο κακό που είχε αυτή η συνάντηση είναι οτι μαζεύτηκαν αυτοι οι αλατισμένοι σαν τα μιλεούνια και προσπαθούσαν να προσηλυτίσουν τους φυσιολογικούς του γλυκού . Σε κάποια στιγμή έτσι που με περικυκλώσανε γύρω μου τους ένιωσα σαν απειλή , ευτυχώς όμως πολύ σύντομα ήρθαν και οι φυσιολογικοί και ισορρόπησε η κατάσταση . Αλλα ξέρω ποιός φταίει ... ήταν ο Μάριος Discos !!! :hysterical:

Πάντα έτσι να είμαστε παιδιά !!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-117:Παιδιά και εγώ πέρασα υπέροχα . Σταμάτη σε ευχαρηστώ για τα καλά σου λόγια .Να ξέρεις ο΄τι και για΄μένα η χθεσινή συνάντηση είταν ανανεωτική και πολύ ενδιαφέρουσα . Η αγάπη και οι γνώσης σου για το χόμπι σε κάνουν ιδιαίτερο .Τα ΚΟΙ μας ενώνουν!!!

:poster_oops:θοδωρή για΄σένα τι να πω είσαι μεγάλος παίκτης :bigemo_harabe_net-187:

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που διαβάζω το θέμα της συνάντησης τρελαίνομαι που δεν ήμουν κι εγω εκεί. Άντε μα δούμε καμία φορα ποτε θα τα καταφέρω να έρθω να σας πρηξω κι εγω με τα δικά μου.

ΣΤΑΜΑΤΗΣ, ο πιτσιρικάς bloodworms δε χάνεται έτσι εύκολα, έχει επανέλθει στο φόρουμ....αλλα με άλλο nickname και ελπίζω αυτη τη φορά να επιδείξει τη σοβαρότητα που χρειάζεται αυτή η ομάδα αλλα και το χόμπι γενικότερα.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που διαβάζω το θέμα της συνάντησης τρελαίνομαι που δεν ήμουν κι εγω εκεί. Άντε μα δούμε καμία φορα ποτε θα τα καταφέρω να έρθω να σας πρηξω κι εγω με τα δικά μου.

ΣΤΑΜΑΤΗΣ, ο πιτσιρικάς bloodworms δε χάνεται έτσι εύκολα, έχει επανέλθει στο φόρουμ....αλλα με άλλο nickname και ελπίζω αυτη τη φορά να επιδείξει τη σοβαρότητα που χρειάζεται αυτή η ομάδα αλλα και το χόμπι γενικότερα.

ποτε θα ερθεις Παναγιωτη?Συντομα ευχομαι.
Link to comment
Share on other sites

ποτε θα ερθεις Παναγιωτη?Συντομα ευχομαι.

Νικόλα, περιμένω να με στείλουν απο τη δουλειά μου για κανά σεμινάριο, αλλιώς δε το βλέπω με τα δυο πιτσιρίκια που έχω και τις λοιπές οικογενειακές υποχρεώσεις. Τα 450 χιλιόμετρα που με χωρίζουν απο την Αθήνα, οταν έχεις δυο μικρά παιδιά, γίνονται 1.450!

.....αλλα ξέρω γιατι με θέλεις, για να με κάνεις θαλασσινό, αυτο που προσπαθείς να κάνεις κάθε φορα που θα μιλήσουμε στο τηλεφωνο.....έτσι δεν ειναι;;;;; Χαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα, περιμένω να με στείλουν απο τη δουλειά μου για κανά σεμινάριο, αλλιώς δε το βλέπω με τα δυο πιτσιρίκια που έχω και τις λοιπές οικογενειακές υποχρεώσεις. Τα 450 χιλιόμετρα που με χωρίζουν απο την Αθήνα, οταν έχεις δυο μικρά παιδιά, γίνονται 1.450!

.....αλλα ξέρω γιατι με θέλεις, για να με κάνεις θαλασσινό, αυτο που προσπαθείς να κάνεις κάθε φορα που θα μιλήσουμε στο τηλεφωνο.....έτσι δεν ειναι;;;;; Χαχαχαχα!

Αυτη ειναι η μια πλευρα καχυποπτε (χαχαχα) και η αλλη ειναι να τα πουμε και απο κοντα.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε παιδιά και στην επόμενη!!! Ανυπομονώ.

Και ελπίζω μέχρι τότε να έχω πάρει και το φωτιστικό :D

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για τις ωραίες συζητήσεις και ιδιαίτερα τον Μάριο και τον Νίκο για τη χαέτο και το τεστάκι.

Θωδορή και οι μπλούζες είναι τζάμι!!! Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από τη κόρη μου τη Φαίδρα (εκκολαπτόμενο μέλος).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Νικόλα, περιμένω να με στείλουν απο τη δουλειά μου για κανά σεμινάριο, αλλιώς δε το βλέπω με τα δυο πιτσιρίκια που έχω και τις λοιπές οικογενειακές υποχρεώσεις. Τα 450 χιλιόμετρα που με χωρίζουν απο την Αθήνα, οταν έχεις δυο μικρά παιδιά, γίνονται 1.450!

.....αλλα ξέρω γιατι με θέλεις, για να με κάνεις θαλασσινό, αυτο που προσπαθείς να κάνεις κάθε φορα που θα μιλήσουμε στο τηλεφωνο.....έτσι δεν ειναι;;;;; Χαχαχαχα!

Σιγά ρε φίλε τι είναι 450 χλμ....

Υπερβάλεις!

:ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree:

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε φίλε τι είναι 450 χλμ....

Υπερβάλεις!

:ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree: :ChristmasTree:

Να έρθεις να με πάρεις με το αμάξι σου τότε ρε φίλε και αν γίνεται σε καμιά ωρα να είμαστε Αθήνα ....και μετα να με φέρεις πίσω γιατι έχω και οικογένεια!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά δε μπόρεσα να έρθω μια και είχαμε νταβαντούρια στο σπίτι λόγω γενεθλίων, εορτών κλπ κλπ. Είμαι σίγουρος ότι περάσατε καταπληκτικά

Link to comment
Share on other sites

... και ως συνήθως οι γυναίκες του φόρουμ πάλι μόνη με άφησαν!!! Εμείς φτάσαμε κάπως τελευταίοι και το κλείσαμε πάλι το μαγαζί...

Άντε και του χρόνου!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...