Jump to content

Για Την Αυριανή Συνάντηση (Του Δεκεμβρίου) Στην Αθήνα.


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

Το Νοέμβριο κάποιους τους συνάντησα από κοντά :welcome:στην τελευταία συνάντηση της Αθήνας. Πραγματικά ήταν ωραία να αλλάζεις απόψεις και ιδέες σχετικά με το χόμπι μας, βρίσκοντας λύσεις στα προβλήματα που αντιμετωπίζεις.

Εδώ παίρνω την ευκαιρία για να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον Κώστα και τον Γιάννη για την java moss που μου έδωσαν ως διακόσμηση του ενυδρείου μου :bigemo_harabe_net-108:και βέβαια έχουν και τις ευχαριστίες από τα χρυσόψαρά μου, που τους άρεσε πολύ στη γεύση και φρόντισαν να μην αφήσουν τίποτα... :bigemo_harabe_net-99: Ναι, το ξέρω ότι δεν ήταν τόσο κατάλληλο το φυτό, αλλά δεν υπήρχε διαθέσιμο κάτι καλύτερο...

Έτσι για την αυριανή συνάντηση, αν κάποιος διαθέτει Anubia ή Ceratophyllum demersum ή Pistia stratiotes από κλάδεμα και μπορεί να το φέρει (χωρίς να του κάνει κόπο), θα το εκτιμούσα πολύ :bigemo_harabe_net-117:

Άντε και καλές γιορτές να'χουμε :xmas_happy:

Link to comment
Share on other sites

Κερατοφυλλο θα σου φερω εγω.

Εχω και απο τα αλλα δυο φυτα αλλα δυστυχως τωρα δεν εχω κλαδεματα.

Link to comment
Share on other sites

Ουπς, sorry, έβαλα το θέμα σε λάθος μέρος (πρωτάρης γαρ)... :headonwall:

"argy1" thanks a lot :bigemo_harabe_net-94:

Link to comment
Share on other sites

Ένα σακουλάκι Pistia stratiotes Θα σου φέρω εγώ φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, αυριο θα φερω καποια φυτα που μου εχουν ξεμεινει. Ειναι αρκετη μος, ανουμπια και μικροσορουμ! Οσοι πιστοι προσελθετε!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλή Χρονιά, με Υγεία & ό,τι επιθυμείτε, στο ενυδρείο σας να το βρείτε :xmas_smile:

Αrgy1 & Spartan ευχαριστώ πολύ για τα φυτά που μου προμηθεύσατε τον Δεκέμβριο :bowdown:. Sorry που δεν έγραψα νωρίτερα, αλλά το τελευταίο διάστημα ταλαιπωρούμαι με γιατρούς... και Χριστουγεννιάτικα έχασα και το comet χρυσοψαράκι μου (αν και ήταν μάλλον φυσιολογικό, αφού είχε χρόνια επιβάρυνση της υγείας του από αβιταμίνωση και αμμωνία) :rip_1:

Θα τα πούμε το Σάββατο, στην πρώτη μας συνάντηση της χρονιάς, Θεού θέλοντος & καιρού επιτρέποντος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...