Jump to content

Προβλημα Με Jebao Wp40


Recommended Posts

χρονια πολλα σε ολους οπως λεω κ στο θεμα εχω ενα jebao wp40 ο οποιος σταματησε να δουλευει ο κοντρολερ του εχει κανονικα ρευμα δηλ δουλευουν ολα τα φωτακια αλλα η τουρμπελα σταματησε ξαφνικα την καθαρισα κ παλι τιποτα την αλλη μερα την ξαναδοκιμασα κ ενω δουλεψε μετα κανα δυο λεπτα ξανασταματησε...εχει τυχει ξανα σε καποιον η ξερει κανεις τι φταιει?να σημειωσω οτι ειναι αγορασμενη πριν κανα χρονο περιπου απο waterinn το οποιο εχει κλεισει...σας ευχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δυστυχώς η πρώτη γενια jebao μετά από 1-1,5 χρόνο παθεναν ζημιά στην κεφαλή της αντλίας.

Το έχουν πάθει πολυ όπως και εγώ.αυτο που μπορείς να κανείς ειναι να παραγγείλεις την αντλία μόνο σκέτη από fish street.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ γιατην αμεση απαντηση

Έγινε επεξεργασία - alex3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

να αναφερω πληροφοριακα οτι απο εχθες το απογευμα κ ενω ετοιμαζομουν για παραγγελεια τις rw-8 η wp-40 δουλευει κανονικοτατα...μαλον ηθελε ξεκουραση ο κινεζος :icon_dance:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον φοβήθηκε και άρχισε να λειτουργεί.

Να έχεις το νου σου όμως γιατί μάλλον θα το ξανακάνει.



Link to comment
Share on other sites

να αναφερω πληροφοριακα οτι απο εχθες το απογευμα κ ενω ετοιμαζομουν για παραγγελεια τις rw-8 η wp-40 δουλευει κανονικοτατα...μαλον ηθελε ξεκουραση ο κινεζος :icon_dance:

Καλο ειναι να παρεις μια αντλια να την εχεις ευκερη γιατι μαλλον θα το ξανα κανει....

φυλικα παντα!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια ενοειτε οτι εχω back up αντλιες για αυτην την περιπτωση να ειστε καλα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα παιδια δυστηχως πριν απο λιγο μετα απο ολιγωρη διακοπη ρευματος δεν λειτουργει ο κοντρολερ της αντλιας κ δουλευει εντελως χυμα δηλαδη συνεχη ροη...ξερει κανεις αν φτιαχνετε ο κοντρολερ η αν μπορω νατον αγορασω μονο του κατα προτημηση απο ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites

φιλος νομιζω ο σταυρος πρεπει να εχει....abyssos.

episis koita na baleis kanena ups na min exeis asthatheiies sto reuma glitoneis polles diakopes....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις θα ψαξω πρωτα ελλαδα και αν οχι τοτε απο fish-street να ειστε καλα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...