Jump to content

Συνάντηση Αθήνας Σάββατο 10 Ιανουαρίου 2015


Mr_Zoo

Recommended Posts

πού ήσουν εσύ βρε? κ γιατί δεν έπαιξε acdc?? :P

Εκει ημουν εσυ που ησουν?? Για acdc το πηγαινα. Περπινιαδης βγηκε!!! Παντως στην πλιοψηφια ροκ ακουμαι ολοι μας!! (Τερλεγκα χριστοδουλοπουλο και η joan jett κατερινα στανιση!!
Link to comment
Share on other sites

Πολυ μου αρεσει που βλεπω παντου aquazone μπλουζες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω μεχρι τις 2 αντεξα :hot: . Τωρα τι ωρα το σπασανε οι τελευταιοι δεν εχω ιδεα :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε υπέροχα όπως πάντα με πολύ κουβέντα και πολύ πλάκα!!!

Άντε υπομονή τώρα για την επόμενη...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυ μου αρεσει που βλεπω παντου aquazone μπλουζες!

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.....ποιός ξέρει τι προμήθεια έβγαλες.

Μπααααχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

Πάντως εκεινη την ωρα που ήσασταν μαζεμένοι, φορούσα κι εγω τη δικη μου μπλούζα και μιλούσα κι εγω με τη γυναίκα μου για ενυδρεια. Βασικα τη ρώτησα να φτιάξω ενα δευτερο στο σπίτι, χαμός έγινε. Κι εμείς κατα τις 2 το βραδυ το διαλύσαμε....το σπίτι!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ειμασταν μια παρα πολλυ ομορφη παρεα.

Γυρο στα 50 μελη με αρκετα νεα, ανδρες - γυναικες ( σας ευχαριστουμε που ομορφηνατε την παρεα μας ).

ΥΓ. Αλλες φωτο Κυριε nik nik?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.....ποιός ξέρει τι προμήθεια έβγαλες.

Μπααααχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

Πάντως εκεινη την ωρα που ήσασταν μαζεμένοι, φορούσα κι εγω τη δικη μου μπλούζα και μιλούσα κι εγω με τη γυναίκα μου για ενυδρεια. Βασικα τη ρώτησα να φτιάξω ενα δευτερο στο σπίτι, χαμός έγινε. Κι εμείς κατα τις 2 το βραδυ το διαλύσαμε....το σπίτι!

Ησουν πνευματικα κοντα μας, στην παρεα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ησουν πνευματικα κοντα μας, στην παρεα!

Οχι ακριβώς γιατι φορούσα ΜΟΝΟ τη μπλούζα.....δε θα θέλατε να με εχετε εκει μονο με τη μπλούζα, έτσι δεν ειναι;
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι ακριβώς γιατι φορούσα ΜΟΝΟ τη μπλούζα.....δε θα θέλατε να με εχετε εκει μονο με τη μπλούζα, έτσι δεν ειναι;

Σεξουαλικο αγορι.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Περασαμε παρα πολυ ωραια μια ωραια βραδια με πολυ κουβεντα. Δυστηχως δεν προλαβα να τους γνωρισω ολους ισως την επομενη φορα.

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε παρα πολυ ωραια μια ωραια βραδια με πολυ κουβεντα. Δυστηχως δεν προλαβα να τους γνωρισω ολους ισως την επομενη φορα.

Αν μας γνωρισεις την εκατσες! :lolu::lolu::lolu::lolu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία βραδιά με ωραία κουβέντα. Χάρηκα που γνώρισα περισσότερα παίδια από το forum.

Άντε και στην πίτα να γίνει χαμός! (κανονίστε γρήγορα ημερομηνία γιατί πρέπει να δηλώσω όσο γρηγορότερα γίνεται άδεια στην δουλειά μου)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία βραδιά με ωραία κουβέντα. Χάρηκα που γνώρισα περισσότερα παίδια από το forum.

Άντε και στην πίτα να γίνει χαμός! (κανονίστε γρήγορα ημερομηνία γιατί πρέπει να δηλώσω όσο γρηγορότερα γίνεται άδεια στην δουλειά μου)

Κοιτα, θα τους πεις οτι πρεπει οπως δειποτε να στην δωσουν, γιατι θα ερθουν τα παιδεια απο το Aquazone

Και θα σου κανουν το μαγαζι λαμπογυαλο! :ballistic::ballistic:

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μείνατε μέχρι τις 2 στα goodys? Όταν έφυγα κατα τις 12 ετοιμαζόσασταν να πάτε εκεί.

Όντως περάσαμε πολύ ωραία για μια ακόμα φορά με ενδιαφέρουσες συζητήσεις ενυδρειακών θεμάτων και όχι μόνο :)

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ όμορφα !

Και προσωπικά χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα και κάποια παιδιά που δεν είχα την ευκαιρία νωρίτερα !

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ όμορφα !

Και προσωπικά χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα και κάποια παιδιά που δεν είχα την ευκαιρία νωρίτερα !

Ποια?

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε ομορφα με πολυ κοσμο συζητηση και πολυ πλακα,αντε και στην πιτα τωρα.....παμε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...