Jump to content

Visa Reef


visarionas13

Recommended Posts

Πολυ καλο γιατι αυτα τα χρηματα μπορεις να τα διαθεσεις καπου αλλου στο ενυδρειο :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο γιατι αυτα τα χρηματα μπορεις να τα διαθεσεις καπου αλλου στο ενυδρειο :thumbsu:

Ναι όντως φίλε!!! ποσα παίρνουν αλήθεια ξέρεις;;

Link to comment
Share on other sites

Καλη αρχη και τσαμπα λογο του ξαδερφου,ωραιος.

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι στον κόσμο μου λέμε :) :)

χαχαχα,ολοι καπως ετσι ειμαστε βρε :usd:  :usd:

 

Ναι όντως φίλε!!! ποσα παίρνουν αλήθεια ξέρεις;;

Μονο τα σιδερα -100+ευρω υπολογισε.

Αναλογος και τι θα χρησιμοποιησεις.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο το νεο ενυδρειο :thumbsu:

Το υψος του που ειναι 70, θα σε καλυψει το φωτιστικο σου;;

 

 

Ωραια και η βαση :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Το φωτιστικό όχι δεν με καλύπτει να σου πω για ύψος δεν ξέρω αλλα δύσκολο,στο μήκος σίγουρα,θα βάλω στην αρχή λίγο το selio και μετά θα μπει άλλο..μπορεί να βάλω και τις φθορίου που εχει θα δω..;)

Link to comment
Share on other sites

Βάλαμε τα καλα μας σιγά σιγά..:)διαστάσεις μεσα καθαρές 1,12Μ 38Π 65Υ..να πω ότι τα πλαϊνά έγινα κουμποτα να έχουμε πρόσβαση απο παντού ;)

post-57655-0-09587500-1427870952_thumb.jpg

post-57655-0-15467400-1427871048_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο επειδη οι πορτες εχουν μικρο ανοιγμα λογο τις επιλογης να ειναι ποιο μεσα

και να αφησεις φιλετο αριστερα και δεξια ισως δεν σε βολεψουν για το σαμπ και γενικα,να το χαιρεσε.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παιδιά!!το άνοιγμα μπροστά Νίκ Νίκ ειναι 1,00 και ύψος 55 :) πιστεύω ότι ειναι καλά,να δω όταν θα μπει και το sump φυσικά!!

Link to comment
Share on other sites

Βάλαμε τα καλα μας σιγά σιγά.. :)διαστάσεις μεσα καθαρές 1,12Μ 38Π 65Υ..να πω ότι τα πλαϊνά έγινα κουμποτα να έχουμε πρόσβαση απο παντού ;)

 

Πολυ ομορφη κατασκευη.... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Νομίζω ότι με 55 ύψος μόνο θα παιδευτείς πολύ...

 

Εμένα είναι κάπου στο 90 και καμια φορά λέω ότι άλλα 10 εκατοστά δεν θα πήγαιναν χαμένα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο επιπλο προσεγμενη δουλεια μπραβο και απο μενα :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι με 55 ύψος μόνο θα παιδευτείς πολύ...

Εμένα είναι κάπου στο 90 και καμια φορά λέω ότι άλλα 10 εκατοστά δεν θα πήγαιναν χαμένα.

65 ειναι το ύψος φιλαρακι μεσα καθαρό ;) το sump θα γίνει απο ότι θυμάμαι 40 ύψος άρα μου μένουν 25 πόντοι το δοχείο του σκιμμερ ειναι υπολογιςμενο και κατα τα αλλα θα δείξει στην λειτουργία λες να ειναι λίγο ;;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

65 ειναι το ύψος φιλαρακι μεσα καθαρό ;) το sump θα γίνει απο ότι θυμάμαι 40 ύψος άρα μου μένουν 25 πόντοι το δοχείο του σκιμμερ ειναι υπολογιςμενο και κατα τα αλλα θα δείξει στην λειτουργία λες να ειναι λίγο ;;

 

Εμένα λόγω του ότι το sump μου είναι 60 πόντους,δηλαδή φτάνει μέχρι μέσα στο έπιπλο και στο πρώτο του διαμέρισμα έχω το σκιμμερ καμια φορά ειναι λίγο κουραστικό (1.70 άνθρωπος είμαι) να βάζω κεφάλια μέσα στο έπιπλο και τα σκετικά.

 

Να κοιτάς να μπορείς να βγάζεις το κύπελλο του σκιμμερ άνετα πιο πολύ.Αν υπάρχει δυνατότητα να βγαίνει εύκολα το sump για κάποια εργασία που ίσως χρειαστεί να κάνεις τότε είσαι μια χαρά!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...