Jump to content

Kormos Reef


kormos

Recommended Posts

Καταπληκτικό!!!

Με τρομερά χρώματα και κρυστάλλινο νερό!!!Πολύ ωραία τα κοράλλια σου!!!

Συνέχισε έτσι φίλε να το χαίρεσαι!!!! :)

Βασίλη 1000 ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο καλως ηρθες στην παρουσιαση του υπεροχου ενυδρειου σου (και ας αργησες)Η αληθεια σαν το νερο της θαλασσας δεν υπαρχει με οτι ρισκα συνεπαγετε απο αυτο,η συμβουλη σου για το ντιπαρισμα με βρισκει απολυτα συμφωνο διοτι εχουν χαθει ενυδρεια απο αμελεια και αγνοια μαζι.Οι φωτο εκπληκτικες και δηλωνουν υγεια και ομορφια στους κατοικους του,για τα λεντ ,ομορφια.Εγω θα προτεινα να εβαζες αντιφωσφωρο στο σαμπ γιατι το 0 δεν το πολυ πιστευω και μην ξεχνας οτι σχεδον ολες οι τροφες που ταιζουμε εχουν φωσφωρικα.Να το χαιρεσε.

Σευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια!!!για τα φωσφορικά δεν έχεις και άδικο ακούγεται σωστή η συμβουλή σου.θα το κοιτάξω άμεσα..

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ τους διαχειριστές να διαγράψουν τις επαναλαμβανόμενες παραθέσεις.Ζητώ συγνώμη έκανα λάθος! :bigemo_harabe_net-92: ευχαριστώ για την υπομονή σας...

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό και πολύ καλή μαγκιά που είναι αναμεσα σε κουζίνα και σαλόνι!

Να σαι καλά φίλε μου!Η αλήθεια είναι ότι παιδεύτηκα για να γίνει έτσι,αλλά θέλω να πιστεύω ότι άξιζε τον κόπο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ τους διαχειριστές να διαγράψουν τις επαναλαμβανόμενες παραθέσεις.Ζητώ συγνώμη έκανα λάθος! :bigemo_harabe_net-92: ευχαριστώ για την υπομονή σας...

Εγινε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πόσσα like να κάνω βρέ παιδιά, δεν ξέρω. Ελικρινά. Τέλειο......

Χαίρομε που σου αρέσει!

τέλειο βέβαια δεν το λες...προσπαθώ για το καλύτερο...

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τυχαινει να εχω δει αυτο το ενυδρειο απο κοντα, και στα κατω του και στα πανω του, να σας πω οτι μετα απο πολυ κοπο του Γιωργου εχει φτασει σε υψηλα επιπεδα!

Μολις το αντικριζεις βλεπεις ποσο εντονα χρωματα εχουν τα κοραλια, την υγεια που βγαζουν τα ψαρια, η διαυγεια του νερου αξεπεραστη. Δεν χορταινεις να το χαζευεις.

Πλεον ενας ακομη υπεροχος ύφαλος κοσμεί το καλυτερο φορουμ για ενυδρεια! Γιωργο σε ευχαριστουμε και συνεχισε τα updates!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τυχαινει να εχω δει αυτο το ενυδρειο απο κοντα, και στα κατω του και στα πανω του, να σας πω οτι μετα απο πολυ κοπο του Γιωργου εχει φτασει σε υψηλα επιπεδα!

Μολις το αντικριζεις βλεπεις ποσο εντονα χρωματα εχουν τα κοραλια, την υγεια που βγαζουν τα ψαρια, η διαυγεια του νερου αξεπεραστη. Δεν χορταινεις να το χαζευεις.

Πλεον ενας ακομη υπεροχος ύφαλος κοσμεί το καλυτερο φορουμ για ενυδρεια! Γιωργο σε ευχαριστουμε και συνεχισε τα updates!

Πριν σε ευχαριστήσω και δημοσίως,είναι σημαντικό να πω ότι μέσα από αυτό το forum γνωρίζεις τελικά ανθρώπους καλοπροαίρετους που έχουν διάθεση να ανταλλάξουν απόψεις να μοιραστούν προβλήματα να σε βοηθήσουν δηλαδή πραγματικά χωρίς ζήλο σε αυτό που κάνεις!

Είμαι χαρούμενος που στο aquazone υπάρχουν τέτοια άτομα και είναι πολλά!!!

Σ ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια φιλε!!

το ενυδρειο σου ειναι απιστευτο και γεματο ωραια χρωματα

Το chelmon ποσο καιρο το εχεις και τι τρωει?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και απο μένα φίλε μου! πανέμορφο το ενυδρείο σου, έντονα χρώματα και πεντακάθαρο!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και ένα βιντεάκι

http://www.youtube.com/watch?v=urYhuCKlW-o

Απίθανο βιντεάκι. Το ενυδρείο δείχνει πανέμορφο και πεντακάθαρο. Μπράβο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπέροχος ύφαλος με πολυ φροντίδα απο σένα φίλε μου και το αποτέλεσμα μιλάει απο μόνο του...

Μπράβο φίλε συνέχισε δυνατά......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...