Jump to content

Παραγγελία Απο Εξωτερικο..


jonnie

Recommended Posts

Εχει παραγγείλει κανεις απο sitesiteστο εξωτερικο?? Βρηκα αυτο

http://www.aquariummidaschober.cz/?lang=en και εχει τα ψαρια που ζηταω σε πολυ καλη τιμη και με πληρωμή κατα την παραδωση... καποιος με μεγαλύτερη εμπειρια να βοηθήσει??? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι retail έχει μόνο για Τσεχία... να στέλνει αντικαταβολή Ελλάδα το βλέπω πολύ χλωμό.

Link to comment
Share on other sites

Καλή ερώτηση και θα μπορούσαμε να κανουμε και ομαδική ... απο εκει και πέρα τι αντιστοιχια με το ευρώ εχει το νομισμα του site ?

Link to comment
Share on other sites

Τι ψάρια σε ενδιαφέρουν;

Είσαι σίγουρος ότι πουλάει λιανική σε ιδιώτες και όχι μόνο χονδρική σε επαγγελματίες;

Link to comment
Share on other sites

Καλή ερώτηση και θα μπορούσαμε να κανουμε και ομαδική ... απο εκει και πέρα τι αντιστοιχια με το ευρώ εχει το νομισμα του site ?

Εχει τις τιμές και σε Ευρώ.

Και όντως οι τιμές είναι φανταστικές, αλλά απο Τσεχία εδώ θα φτάσουν ζωντανά ;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν στελνεις ενα μηνυματακι να τους ρωτησεις φιλαρακι;

Link to comment
Share on other sites

Νεα ακομη δεν εχω και απο οτι φαίνεται δεν πρόκειται να γίνει κατι... Δυστυχώς οσο και αν εψαξα δεν βρηκα κατι. Ο μονος που ισως φερει ειναι ο Κ.Δεστουνης (fishbay) αλλα με την νεα παραγγελία απο Γερμανία διότι αυτο τον μηνα την εχει κανει ηδη.😢😢😢😢😢😢😢 Οποτε υπομονη ενα εναμιση μηνα ακομη.... Αχχχχχ.... χόμπι για υπομονετικους!!! 😥😥

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για apisto cacatuoide super red και orange flash... ξερω οτι ειμαι δυσκολος αλλα ερωτας ειναι αυτος 😍😍😍.

Τελικα απο οτι μου ειπαν μπορει να βρει το cosmozoo. Στο Σταυρο πηρα τηλ. ηταν πολυ εξυπηρετικος , οπως και ολα τα καταστηματα, απλα μου εξηγησε οτι δεν μπορει να παραγγειλει μονο 3 ψαρακια ( λογικο καταστημα ειναι , απο το εξωτερικο 3 ψαρακια......😕😕😕😕😕 ) και οτι δεν υπαρχει ζητησει για την ωρα στα συγκεκριμενα... Ακομη προσπαθω.. ειπαμε το χομπυ θελει υπομονη....... Και ας μην ειχα στην αρχη.😳😳😳😳😳😳.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...