Jump to content

Καλημέρα Και Καλώς Σας Βρήκα.


groun

Recommended Posts

Καλημέρα. Μέρες τώρα διαβάζω το φόρουμ καθώς ετοιμάζομαι για το πρώτο μου ενυδρείο.

Ήδη αγόρασα ένα 60l ενυδρείο που προορίζεται για ένα χαρεμάκι guppies, φίλτρο eheim liberty 2040, αντίσταση 100w μαύρο βασαλτικό χαλίκι, ρίζα, τεστ νερού, βαρελάκι, κουβά, απόχη κλπ. Απομένει να βρω μπόλι και κλαδέματα και ξεκινάω.

Ευχαριστώ πολύ για τις γνώσεις που μου προσφέρατε. Καλώς σας βρήκα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή και καλώς ήρθες

Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθες........με το καλό να το ξεκινήσεις!!!!Για το μπόλι που ζητάς μπορείς να βάλεις κάποια αγγελία στο φόρουμ!!!!

Να ξέρεις ότι εδώ που άνοιξες το θέμα είναι μόνο για καλωσόρισμα και μετά από κάποιο καιρό θα κλειδώσει αυτόματα....όταν είσαι έτοιμος να κάνεις μια ωραία παρουσίαση στην κατάλληλη κατηγορία!!

Πάντα φιλικά......είσαι και από σαλόνικα!!!! :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να βάλω αγγελία ακόμα, οπότε ζήτησα μπόλι στο θέμα "που μπορώ να βρω μπόλι"

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε! Πρωτου το στησεις, ελα να το συζητησουμε λιγο αν θες σε ενα καινουριο θεμα σου στην κατηγορια του γλυκου!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε! Πρωτου το στησεις, ελα να το συζητησουμε λιγο αν θες σε ενα καινουριο θεμα σου στην κατηγορια του γλυκου!

Ανοίγω θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...