Jump to content

Ενυδρειο Υφαλου 500 Λιτρα..


Γαβριλος

Recommended Posts

Μια χαρά φαίνεται μήπως πρεπει να το ανεβάσεις λιγο ποιο ψηλά;

20 ποντοι τουλαχιστον ,εκπληκτικο φαινετε,μπραβο Γαβριλο

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια!

Το φωτιστικο τωρα ειναι στους 13 ποντους απο την στηλη του νερου,το εβαλα εκει για να μην βγαινει φως εξω απο το ενυδρειο απλα το δουλευω σε χαμηλη ενταση για να μην καψω τα κοραλλια,να προσθεσω οτι δεν εχω βαλει φακους και τα λεντ ειναι 10βατα.Λετε παλι να εχω θεμα?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία πράγματα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό το φωτιστικό Γαβρίλο!!!

Αν το ανέβαζες πιο ψηλά και έφτιαχνες ένα μικρό τελάρο γύρω γύρω για να μην φεύγει το φως στο δωμάτιο?Το σκέφτηκες?

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια παιδια!

Βασιλη ετσι το εχω κανει ισως και να μπορω να το σηκωσω λιγο ακομα θα το κοιταξω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειχα ρεπο απο την δουλεια αλλα καλυτερα να πηγαινα στην δουλεια λιγοτερο θα κουραζομουν.
Εχουμε και λεμε σημερα ξηλωσα ολη την βαση για την ειχα βαψει με απλο χρωμα και αρχησε να σκουριαζει,την εβαψα με  plasti dip προσθεσα ενα ακομα σαμπ 50 λιτρα μονο για την χαετο και εκανα βαση για 2 καλτσες στο παλιο σαμπ,εβαλα τον πινακα με τα ρελε και μου εμεινε να παρω ασφαλιοδιακοπτες για να μπορω να κλεινω τα πολυμπριζα απο τον πινακα. :bigemo_harabe_net-66:
Βεβαια το καλο ειναι οτι η γυναικα εχει ελαφριες παντοφλες και δεν πονεσα πολυ! 
u66C09kl.jpg
cYqqMlnl.jpg
bJsmoDOl.jpg
foO1F0Fl.jpg
7Ls00ZIl.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Εκανες ωραια δουλιτσα ομως γαβριλο και αφου ειχε αρχισει να σκουριαζει ηταν και απαραιτητη :thumbsu:

Αξιζε ο κοπος!

 

Τωρα εαν τις ελαφριες παντοφλες τις της ειχες κανει δωρο εσυ....εισαι πολυ μπροστα και πολυ σοφος φιλε μου :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ συμμαζεμένη δουλειά φίλε μου...

Αφού της δικιά σου η παντόφλα ειναι ελαφριά εισαι τυχερός μιας και δεν ειναι όλων...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία δουλειά μπράβο!! Εγώ πάντος θα ήθελα πρώτα πανοπλία! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Να στε καλα παιδια χαιρομαι που σας αρεσε!

Τις παντοφλες δεν τις διαλεξα εγω αλλα οταν χαλασουν παλι ιδιες θα της παρω! :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Να στε καλα παιδια χαιρομαι που σας αρεσε!

Τις παντοφλες δεν τις διαλεξα εγω αλλα οταν χαλασουν παλι ιδιες θα της παρω! :bigemo_harabe_net-163:

 

Εξαιρετικη δουλεια ,μπραβο σου,και φυσικα τις ιδιες θα παρεις ,κοροιδο εισαι? :lolu: :lolu: :lolu:

 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειχα ρεπο απο την δουλεια αλλα καλυτερα να πηγαινα στην δουλεια λιγοτερο θα κουραζομουν.

Εχουμε και λεμε σημερα ξηλωσα ολη την βαση για την ειχα βαψει με απλο χρωμα και αρχησε να σκουριαζει,την εβαψα με  plasti dip προσθεσα ενα ακομα σαμπ 50 λιτρα μονο για την χαετο και εκανα βαση για 2 καλτσες στο παλιο σαμπ,εβαλα τον πινακα με τα ρελε και μου εμεινε να παρω ασφαλιοδιακοπτες για να μπορω να κλεινω τα πολυμπριζα απο τον πινακα. :bigemo_harabe_net-66:

Βεβαια το καλο ειναι οτι η γυναικα εχει ελαφριες παντοφλες και δεν πονεσα πολυ! 

u66C09kl.jpg

cYqqMlnl.jpg

bJsmoDOl.jpg

foO1F0Fl.jpg

7Ls00ZIl.jpg

Τι έκανες ρε τρελοκομείο πάλι;;;;

Χαρά στο κουράγιο σου. Δεν εννοώ για την δουλειά που έκανες , αλλά για τις παντοφλιές που έφαγες μετά…….

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία δουλειά Γκαμπριέλ!!!Η προσθήκη του 2ου sump και η μετάβαση του νερού με σωλήνες και μέσα σε κάλτσες θυμίζει έντονα Αμερικάνικο ενυδρείο! :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...