Jump to content

Το Μικροτερο Ενυδρειο!


dimitris69

Recommended Posts

Άκουσα ότι σκέφτετε να το κανει reef σύντομα

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Για να κάνω το δικηγόρο του διαβολου, δε πιστεύω οτι το έφτιαξε για να το διατηρήσει κι όλας. Ειναι καλλιτέχνης και θεωρω το έφτιαξε για να το δείξει σαν επίτευγμα. Θέλω να πιστεύω οτι μετα απο τη φωτογράφιση, έφερε 3-4 φίλους του για να τον βοηθήσουν στο ξεστήσιμο.

Ενα θετικό ειναι οτι οι αλλαγές νερού γίνονται με μια σύριγγα. Τα τεστ για την αμμωνία δε ξέρω όμως πως γίνονται......

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τα τεστ για την αμμωνία δε ξέρω όμως πως γίνονται......

οταν ερθει η Κυριακη, κανει 50% αλλαγη νερου (5 ml) , το νερο της αλλαγης δεν το πεταει ποτε πριν κανει τεστ.

μονο ενα τεστ ομως , καθε βδομαδα διαφορετικο :P

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Για να κάνω το δικηγόρο του διαβολου, δε πιστεύω οτι το έφτιαξε για να το διατηρήσει κι όλας. Ειναι καλλιτέχνης και θεωρω το έφτιαξε για να το δείξει σαν επίτευγμα. Θέλω να πιστεύω οτι μετα απο τη φωτογράφιση, έφερε 3-4 φίλους του για να τον βοηθήσουν στο ξεστήσιμο. :hysterical:

Ενα θετικό ειναι οτι οι αλλαγές νερού γίνονται με μια σύριγγα. Τα τεστ για την αμμωνία δε ξέρω όμως πως γίνονται......

Ενταξει,οντως γι το βιβλιο γκινες το εκανε.

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνω το δικηγόρο του διαβολου, δε πιστεύω οτι το έφτιαξε για να το διατηρήσει κι όλας. Ειναι καλλιτέχνης και θεωρω το έφτιαξε για να το δείξει σαν επίτευγμα. Θέλω να πιστεύω οτι μετα απο τη φωτογράφιση, έφερε 3-4 φίλους του για να τον βοηθήσουν στο ξεστήσιμο.

Ενα θετικό ειναι οτι οι αλλαγές νερού γίνονται με μια σύριγγα. Τα τεστ για την αμμωνία δε ξέρω όμως πως γίνονται......

Χαχαχαχααχααχααχαχ! Μπουχαχαχαααχαχα!!

Το προβλημα ειναι ομως οτι θα το δουν κι αλλοι μπουφοι και θα το κανουν κι αυτοι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ είναι καινούργιο... το έχω δει χρόνια.

Θα αποφύγω... να τον χαρακτηρίσω.- :growl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σε λιγο θα φτιαχνουν τετοια ενυδρεια και θα βαζουν μονομαχους

Πιστευω τους αρκουν 10ml

Περα της πλακας ο ανθρωπος δεν πιστευω να θελει να το συντηρησει κιολας

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...