Jump to content

Νεες Φωτο Απο Το Ενυδρειο Μου.


Recommended Posts

Διάβασα ποιο πανω και λες θα σωθούν τα τζάμια για σκλήρυνση τι εννοεις; Για ψήσιμο; Αν τα ψήσεις στο τρύπημα θα σπάσουν!

Link to comment
Share on other sites

Lykourgos καλησπερα απο οτι ξερω γιατι ειναι φιλος αυτος που τα κοβει και εχει κοψει τζαμια και για αλλα ενυδρεια τα τρυπαει και μετα τα ψηνει

Link to comment
Share on other sites

Lykourgos καλησπερα απο οτι ξερω γιατι ειναι φιλος αυτος που τα κοβει και εχει κοψει τζαμια και για αλλα ενυδρεια τα τρυπαει και μετα τα ψηνει

ισχυει αυτο αλλα γιατι το θες   ψημενο?

Link to comment
Share on other sites

 Νικο καλημερα για καλητερα. βαση τις δουλειας του και στα αλλα ενυδρεια που εκοψε ετσι τα εκανε. Το σαμπ το εφιαξα και το εχω γεμισει με νερο για για να δω αντοχες και στεγανα.Και μερικες φωτο με διαφορα καλουδια του ενυδρειου  

  • 014.pn

 

Link to comment
Share on other sites

Θανάση πολύ όμορφο!

Και το επιπλάκι επίσης !

Βλέπω καλοριφέρ δίπλα του;;;

Αν ναι μάλλον πρέπει να αλλάξεις θέση στο ενυδρείο η να κατάργησεις το καλοριφέρ !

Link to comment
Share on other sites

Θανάση πολύ όμορφο!

Και το επιπλάκι επίσης !

Βλέπω καλοριφέρ δίπλα του;;;

Αν ναι μάλλον πρέπει να αλλάξεις θέση στο ενυδρείο η να κατάργησεις το καλοριφέρ !

+1000

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα στο καλοριφερ θα μπει μονοση η θα βγει εκτος το σωμα αυτο

Link to comment
Share on other sites

Βάλε Dow έως το χείλος του ενυδρείου ώστε η θερμότητα να μην επηρεάζει το νερό !

Και αφίσα μπλε όπως στην άλλη πλευρά και θα είσαι οκ!

Αν πάλι όχι απλά κλείνεις το σώμα !

Link to comment
Share on other sites

καλογεμιστο super.. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραίο Θανάση!! Σουπερ! 

 

Αλήθεια πόσο σου κόστισε αυτη η κατασκευή Ενυδρειο+επιπλο+ sump ?   (Με τρώει και μένα για κάτι παρόμοιο με το δικό σου  :rolleyes:  )

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο ενυδρειο, και η βαση φαινεται γερη κατασκευη :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα το επιπλο 70 ε καιτο ενυδρειο  μαζι με το σαμπ 230 ε το ενυδρειο εκτος απο κολιμα εχει φιαξει και καπακια σουπερ και το εχει δεσει πανω κατω Τα καπακια τα εχει κολισει και με ακτινες UV

Link to comment
Share on other sites

Γειτονα για πες τι τρυπες εκανες; διαμετρο;;

Σωληνωσεις απο Σταματιου; τιμη;;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αρεσει πολυ η κατασκευή και οι μελέτη άντε να μπαίνει ζωη μέσα σιγα σιγα...ξεκινά και εδω ειμαστε! :)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία κατασκευή. Απλή καθαρή και μαζεμένη. Καλή αρχή!!

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη οι τρυπες ειναι φ30 και φ 60 σωλινες σταματιου μαζι με βανες και κολες 45 ε.Η βαση του ενυδρειου ειναι 2,5 ποντους με μεταλικα στιρηγματα απο κατω και γυρω γυρω τραβερσα 5 ποντους φαρδος κολιμενο και βιδομενο για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο.Το ενυδρειο ειναι 280 λιτρα και το σαμπ 120 σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια Βασιλη ξεχασα να σου πω το ενυδρειο μου το κολισε ο βαρβακης στην χαραυγη με τα χρωματα

Έγινε επεξεργασία - κουρκουλης
Link to comment
Share on other sites

Βασιλη οι τρυπες ειναι φ30 και φ 60 σωλινες σταματιου μαζι με βανες και κολες 45 ε.Η βαση του ενυδρειου ειναι 2,5 ποντους με μεταλικα στιρηγματα απο κατω και γυρω γυρω τραβερσα 5 ποντους φαρδος κολιμενο και βιδομενο για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο.Το ενυδρειο ειναι 280 λιτρα και το σαμπ 120 σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια Βασιλη ξεχασα να σου πω το ενυδρειο μου το κολισε ο βαρβακης στην χαραυγη με τα χρωματα

Ο Βαρβακης?Στην γειτονιά μου??Δεν το ήξερα ότι ασχολείται με ενυδρεία
Link to comment
Share on other sites

Ο βαρβακης;; ελπιζω να εχει ξανακολλησει, δεν μιλας κι εσυ θα το κολλαγαμε παρεα

Παντως φαινεται να το κατεχει.....

 

Γιωργο(sailor247) τοιμασου για Σταματιου και χωρις γωνιες το δικο σου, υπολογισε κανα 40αρι

Έγινε επεξεργασία - vasilis4x4
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να το δεις όπως ποθείς φιλε.πολυ καλη κατασκευή

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...