Jump to content

Greek Patenta?


thanasis

Recommended Posts

Λοιπόν συνχομπίστες είμαι αποφασισμένος φέτος το καλοκαίρι να με βρεί προετοιμασμένο.1ον θέλω να βάλω ένα ρυθμιστή θερμοκρασίας να κανονίζει την θερμοκρασία του caymman 110 που έχω απο μόνο του θέλω να το κάνω όσο πιο ανεξάρτητο γίνεται θέλω να τα προσαρμόσω ώστε να μην φαίνονται.2ον θέλω να βγάλω τον θερμαντήρα και σκέφτομαι το νέο φίλτρο της ENHEIM με εσωτερικό θερμαντήρα. Υπάρχει κάποιος εκεί έξω να έχει κάνει κάτι παραπλήσιο στο caymman?

Υ.Γ. Εαν δεν με αποφασίσω να πάρω το φίλτρο λογω κόστους τότε τι να κάνω για να αντικαταστ΄ησω το θερμαντήρα απο μέσα να βάλω κατι ποιό διακριτικό? Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας και τις προσεχείς απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο ψάχνεις

http://www.aquariumsuperstore.co.uk/mall/hydoreth200.asp

Link to comment
Share on other sites

Νίκο είναι καλή εναλακτική λύση και σε ευχαριστώ. Όσον αφορά την ψύξη? εδώ σε θέλω. Το να βάλω ενα ζευγάρι ανεμιστηράκια τελικά εκεί θα καταλήξω αυτό που ήθελα να δώ σε φοτό εαν κάποιος με caymman το έχει κάνει ήδη γιατι είναι μεγάλη μανούρα πρέπει να ανοίξω το καπάκι στην μέση.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο είναι καλή εναλακτική λύση και σε ευχαριστώ. Όσον αφορά την ψύξη? εδώ σε θέλω. Το να βάλω ενα ζευγάρι ανεμιστηράκια τελικά εκεί θα καταλήξω αυτό που ήθελα να δώ σε φοτό εαν κάποιος με caymman το έχει κάνει ήδη γιατι είναι μεγάλη μανούρα πρέπει να ανοίξω το καπάκι στην μέση.

Για δες και αυτά

Φιλικά

Ανδρέας

Έγινε επεξεργασία - Andreas301
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...