Jump to content

Eheim Classic 2213 -external Filter-


Tolman

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την παρέα ,

Θα ήθελα τα Φώτα σας έχω πάρει με ένα φιλαράκι το ενυδρείο από το carrefour με τα 120 λ και δεν έχω μείνει τόσο ικανοποιημένος (ούτε ο φίλος μου )με το εσωτερικό φίλτρο και έτσι είπαμε να πάρουμε το eihem 2213 .Συγκεκριμένα λέμε να το πάρουμε απέξω http://www.aquaristikshop.com/cgi-bin/neu/...wYBKgiC3WQPhhZt . Το έχει κανένας ??Κάνει καλή δουλειά ?Αυτό που γράφει στο site είναι κομπλέ η θα χρειαστεί κάτι άλλο ?Έχει πάρει κανείς άλλος από αυτό το site είναι αξιόπιστο ?? Η τιμη είναι πολύ καλη 42,90 και απο ενα γρηγορο survey που έκανα εδώ παει 75 με 80 e . :lol:

Συγνώμη αν σας ζάλισα και Ευχαριστώ,

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα ,

Θα ήθελα τα Φώτα σας έχω πάρει με ένα φιλαράκι το ενυδρείο από το carrefour με τα 120 λ και δεν έχω μείνει τόσο ικανοποιημένος (ούτε ο φίλος μου )με το εσωτερικό φίλτρο και έτσι είπαμε να πάρουμε το eihem 2213 .Συγκεκριμένα λέμε να το πάρουμε απέξω http://www.aquaristikshop.com/cgi-bin/neu/...wYBKgiC3WQPhhZt . Το έχει κανένας ??Κάνει καλή δουλειά ?Αυτό που γράφει στο site είναι κομπλέ η θα χρειαστεί κάτι άλλο ?Έχει πάρει κανείς άλλος από αυτό το site είναι αξιόπιστο ?? Η τιμη είναι πολύ καλη 42,90 και απο ενα γρηγορο survey που έκανα εδώ παει 75 με 80 e . :lol:

Συγνώμη αν σας ζάλισα και Ευχαριστώ,

Σκέφτομαι να βάλω τα μακαρόνια απο το ήδη υπάρχον εσωτερικό μου για τα βακτήρια και να καταργήσω εντελώς το εσωτερικό .....γίνεται αυτό και αν ναί στην ουσια πρέπει να πάρω τότε μονο γυαλόμβαβακα και σφουγγάρι για την Eihem σωστά ??

Σε ευχαριστώ Pan

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ Pan για τις πληροφοριες θα το παραγγειλω αμεσα

Έγινε επεξεργασία - Tolman
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ Pan για τις πληροφοριες θα το παραγγειλω αμεσα

Φίλε Tolman θα σου πρότεινα να κάνεις μια καλύτερη έρευνα αγοράς πριν παραγγείλεις.

Κοίταξε πρώτα τι περιλαμβάνεται στην τιμή.

Έχουν κυκλοφορήσει φίλτρα 2213 στην αγορά που περιέχουν τα Διπλά βανάκια ταχείας αποσύνδεσης και σφουγγάρια.

Αυτό του Aquaristic είναι μόνο με το εσωτερικό καλαθάκι.

Αν τα αγοράσεις ξεχωριστά μόνο τα βανάκια κοστίζουν από 12 € το καθένα και γύρω στα 10 € τα σφουγγάρια και ο υαλοβάμβακας.

Όταν κάνεις σύγκριση τιμών με το Internet να υπολογίζεις και τα μεταφορικά που για το συγκεκριμένο είναι γύρω στα 13 €.

Σύνολο περίπου 43+12+12+10+13 = 90

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...