Jump to content

Red Cherrys!


PsyTrancer

Recommended Posts

πανεμορφες μπραβοσου....

μπορουμαι να βαλουμαι και δικεςμας φοτο εδω;

Link to comment
Share on other sites

nikon d60 με φακο 18-55μμ(χωρις αποσβεση κραδασμων δυστηχως αλλα ειναι μαχημος απο οτι βλεπω με τον καιρο)

Ο Πανος "πριζας" μια ζωη....Κατσε ρε φιλαρακι...δεν πηρα τους δισκους ακομα!!! :Ρ

Εμενα παντως μου αρεσουν πολυ οι τελευταιες(οι συνημμενες) αν κ θολες λογο τζαμιου η τελευταία που ειναι καπως μπλε τα σπαει! οπως κ η πορτοκαλοκατι...!

Ευχαριστω ολους!

Έγινε επεξεργασία - PsyTrancer
Link to comment
Share on other sites

nikon d60 με φακο 18-55μμ(χωρις αποσβεση κραδασμων δυστηχως αλλα ειναι μαχημος απο οτι βλεπω με τον καιρο)

Δεν ήταν VR ο φακός του αρχικού kit ?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες!

Καμια πιο γενική του ενυδρείου;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν VR ο φακός του αρχικού kit ?

Οχι!αφου την πηρα ειδα την ιδια προσφορα, σε αλλο καταστημα ,με τον VR φακο ελαχιστα ποιο ακριβα..αλλα την ειχα παρει ηδη!

:thumbup:

Πολύ ωραίες!

Καμια πιο γενική του ενυδρείου;

Ξεκινησα να το ετοιμαζω σημερα γιατι τοσο καιρο το ειχα πολυ οτι να ναι...Σε κανα 3ημερο θα γινει παρουσιαση :angry2:

Ευχαριστω ολους... :D

Link to comment
Share on other sites

Οχι!αφου την πηρα ειδα την ιδια προσφορα, σε αλλο καταστημα ,με τον VR φακο ελαχιστα ποιο ακριβα..αλλα την ειχα παρει ηδη!

:D

Μεγάλο σπάσιμο αυτό !!! :angry2::thumbup:

και νομίζω ότι η διαφορά ήταν δεν ήταν 30 ευρώ έτσι δεν είναι ??

Link to comment
Share on other sites

Ναι καπου εκει ηταν!! 20-30 ευρω το πολυ!! :D εχω εναν με VR αλλα ειναι 70-300μμ...

Γενικοτερα εδω κ καιρο κοιταω δεξια κ αριστερα, για κανεναν καλο macro...Νομιζω οτι ειναι απαραίτητος για τα ενυδρεια αλλα ας μας πει καποιος, που να ξερει περισσοτερα, αν εχει την καλοσυνη γιατι εγω δεν εχω γνωσει επι του θεματος!!!! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Ναι καπου εκει ηταν!! 20-30 ευρω το πολυ!! :D εχω εναν με VR αλλα ειναι 70-300μμ...

Γενικοτερα εδω κ καιρο κοιταω δεξια κ αριστερα, για κανεναν καλο macro...Νομιζω οτι ειναι απαραίτητος για τα ενυδρεια αλλα ας μας πει καποιος, που να ξερει περισσοτερα, αν εχει την καλοσυνη γιατι εγω δεν εχω γνωσει επι του θεματος!!!! :angry2:

Επειδη κι εγω το ψαχνω τελευταια, εχω καταληξει σε αυτον http://www.katerelos.gr/product_info.php?c...products_id=716 και ακομα καλυτερα σε αυτον Nikon VR 105mm micro

Πανω απ ολα ομως ειναι απαραιτητο ενα πολυ καλο εξωτερικο φλας οπως αυτο:Νikon SB 600

Link to comment
Share on other sites

Επειδη κι εγω το ψαχνω τελευταια, εχω καταληξει σε αυτον http://www.katerelos.gr/product_info.php?c...products_id=716 και ακομα καλυτερα σε αυτον Nikon VR 105mm micro

Πανω απ ολα ομως ειναι απαραιτητο ενα πολυ καλο εξωτερικο φλας οπως αυτο:Νikon SB 600

:D μπορω να πω οτι το φλας το χρειαζομαι περισσοτερο απο οτι τον καινουργιο φακο την παρουσα στιγμη!! Αν κ αυτος ο 105.....Τα αξιζει πιστευω! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...