Jump to content

υλικό φιλτραρίσματος


konstantinos 808

Recommended Posts

καλησπέρα παίδες,πια βιολογικά υλικά φιλτραρίσματος δεν πρέπει να έρθουν σε επαφή??

:rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδες,πια βιολογικά υλικά φιλτραρίσματος δεν πρέπει να έρθουν σε επαφή??

:bowdown::bowdown:

καλησπερα, προκοπη δεν θα δουμε σε αυτο το post?????? :bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορώ να καταλάβω καλά, μάλλον εννοεί να έρθουν σε επαφή μεταξύ τους?!?!?!?! Υποθέτω δηλαδή!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδες,πια βιολογικά υλικά φιλτραρίσματος δεν πρέπει να έρθουν σε επαφή??

:bowdown::bowdown:

Πως σου δημιουργήθηκε η εντύπωση οτι τα βιολογικά υλικά δεν πρέπει να έρχονται σε επαφή ;

Παιδιά απο κάπου κάτι θα πρέπει να άκουσε ... κάτι του είπαν και υποψιάζομαι κάτι , αλλά θα ήθελα να με βοηθήσει πρώτα ο konstantinos 808 .

Link to comment
Share on other sites

τώρα πρέπει να κάνω τον ΚΙΝΕΖΟ γιατί έχετε δίκαιο :bowdown::thumbup:

άπλα είχα πάει να πάρω άνθρακα και μου είπαν στο μαγαζί ότι δεν πρέπει να έρθει σε επαφή με τα υπόλοιπα βιολογικά υλικά όπως σαμπστρατ,σιποραχ,ΒΙΟΣΦΑΙΡΕΣ κτλ........ισχύει????

ΜΠΡΑΒΟ ρε σταματη είσαι υπόδειγμα συντονιστή.....γιατί μας νιώθεις :bowdown::bowdown:

Zorba_The_Freak χαλαρά είσαι συντονιστής και πρέπει να μας βοηθάς ακόμα και στα λάθη μας :D:D

ευχαριστώ παιδιά θερμά......

Link to comment
Share on other sites

τώρα πρέπει να κάνω τον ΚΙΝΕΖΟ γιατί έχετε δίκαιο :bowdown::thumbup:

άπλα είχα πάει να πάρω άνθρακα και μου είπαν στο μαγαζί ότι δεν πρέπει να έρθει σε επαφή με τα υπόλοιπα βιολογικά υλικά όπως σαμπστρατ,σιποραχ,ΒΙΟΣΦΑΙΡΕΣ κτλ........ισχύει????

ΜΠΡΑΒΟ ρε σταματη είσαι υπόδειγμα συντονιστή.....γιατί μας νιώθεις :bowdown::bowdown:

Zorba_The_Freak χαλαρά είσαι συντονιστής και πρέπει να μας βοηθάς ακόμα και στα λάθη μας :D:D

ευχαριστώ παιδιά θερμά......

Όλα τα παιδιά βοηθάνε απλά και μόνος σου το είπες ότι η περιγραφή σου δέν είναι και η πιό σωστή...

Και εκτός απο συντονιστές είναι και άνθρωποι...

Ξέρεις τι βλέπουν τα μάτια τους κάθε μέρα; :D

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα παιδιά βοηθάνε απλά και μόνος σου το είπες ότι η περιγραφή σου δέν είναι και η πιό σωστή...

Και εκτός απο συντονιστές είναι και άνθρωποι...

Ξέρεις τι βλέπουν τα μάτια τους κάθε μέρα; :bowdown:

Σωστοσσσσσσσσσσ.......άλλα ο ευγενικός τρόπος εξελίσσεται σε δημιουργία για εμάς τούς ΝΕΟΣΣΟΥΣ του χόμπι

χωρίς πάντα να θέλω να παρεξηγηθώ από τον Zorba_The_Freak που του έχω μεγάλη εκτίμησή και σεβασμό και ΓΕΜΑΤΟΣ βοηθητικό πνεύμα μέσα στο forum :bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

...

Zorba_The_Freak χαλαρά είσαι συντονιστής και πρέπει να μας βοηθάς ακόμα και στα λάθη μας :bowdown::bowdown: ....

Το λαθος σου ηταν στη ασχημη συμπεριφορα σου επειδη δεν πηρες απαντηση, και οχι στο ενυδρειο.

Καλα εκανε λοιπον και σου εκανε παρατηρηση . :bowdown:

....άλλα ο ευγενικός τρόπος εξελίσσεται σε δημιουργία για εμάς τούς ΝΕΟΣΣΟΥΣ του χόμπι....

Απαιτεις ευγενεια.

Το ιδιο και το υπολοιπο φορουμ απο εσενα :thumbup:

Εχε υπομονη :D

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Το λαθος σου ηταν στη ασχημη συμπεριφορα σου επειδη δεν πηρες απαντηση, και οχι στο ενυδρειο.

Καλα εκανε λοιπον και σου εκανε παρατηρηση . :bowdown:

Απαιτεις ευγενεια.

Το ιδιο και το υπολοιπο φορουμ απο εσενα :thumbup:

Εχε υπομονη :D

νομίζω ότι είμαι από τούς πιο ευγενικούς στο φόρουμ........η απαίτηση για ευγένεια πρέπει να γίνεται από όλους,ΧΩΡΙΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ και ειδικά στους παλιούς τούς οποίους εκτιμώ κ σέβομαι αφάνταστα.....1000 συγνώμη αν έφερα το ποστ σε αναστάτωση.ευχαριστώ θερμά........ :D:D

αν γίνεται και ΞΕΡΕΤΕ,θα μου πείτε για τα υλικά??? :bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

αν γίνεται και ΞΕΡΕΤΕ,θα μου πείτε για τα υλικά??? :bowdown::bowdown:

Νομιζω απαντηθηκε ηδη αλλα ξαναγραφω και εγω κατι.

Δεν υπαρχει προβλημα να ερχονται σε επαφη τα υλικα, (ετσι κι αλλιως τα "ενωνει" το νερο που περναει απο ολα).

Παρα μονο λέιτουργικο προβλημα.

Πχ αν ανακατεψεις βιολογικα με μηχανικα και χημικα υλικα δεν θα γινεται σωστη η φιλτρανση, γι'αυτο υπαρχει και η "σωστη σειρα των υλικων".

Πρωτα μηχανικο φιλτραρισμα, μετα βιολογικο κλπ

Επισης αν θελεις να αλλαξεις/αντικαταστησεις/συντηρησεις καποιο απο τα υλικα, και τα εχεις χυμα ολα μαζι, θα ειναι δυσκολο να τα ξεμπερδεψεις.

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω απαντηθηκε ηδη αλλα ξαναγραφω και εγω κατι.

Δεν υπαρχει προβλημα να ερχονται σε επαφη τα υλικα, (ετσι κι αλλιως τα "ενωνει" το νερο που περναει απο ολα).

Παρα μονο λέιτουργικο προβλημα.

Πχ αν ανακατεψεις βιολογικα με μηχανικα και χημικα υλικα δεν θα γινεται σωστη η φιλτρανση, γι'αυτο υπαρχει και η "σωστη σειρα των υλικων".

Πρωτα μηχανικο φιλτραρισμα, μετα βιολογικο κλπ

Επισης αν θελεις να αλλαξεις/αντικαταστησεις/συντηρησεις καποιο απο τα υλικα, και τα εχεις χυμα ολα μαζι, θα ειναι δυσκολο να τα ξεμπερδεψεις.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ,τώρα κατάλαβα......1000 συγνώμη για την αναστάτωση στο ποστ :bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...