Jump to content

ΣΗΜΑ ΚΑΜΠΑΝΑ


Recommended Posts

Θα ηθελα την βοηθεια σας για να μαζεψω φηφαλακια ,μπειτε εδω

σημα καμπανα

και δωστε μου την ψηφο σας.

Το σιγουρο ειναι οτι θα γελασετε αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

ωραιος βρε Iki!!Εχεις σήμα καμπάνα!!Και εψαχνα τα παιδια τραγουδιστή για την κοπη της πίτας δεν το έλεγες νωρίτερα!! :):P

Link to comment
Share on other sites

Έχεις και από μένα, αν και προβλέπω να το παίρνουν κάποιες "ναζιάρικες" φωνούλες που άκουσα :)

Link to comment
Share on other sites

:):thumbdown: Ωραια διαφημιστικη καμπανια της Cosmote για ΤΖΑΜΠΑ δωρεαν διαφημιση μεταξυ καταναλωτων!! :P:angry2:
Link to comment
Share on other sites

:angry2::thumbdown: Ωραια διαφημιστικη καμπανια της Cosmote για ΤΖΑΜΠΑ δωρεαν διαφημιση μεταξυ καταναλωτων!! :thumbup::thumbup:

Είναι η νέα μόδα του Marketing :) Οι επιχειρήσεις προσπαθούν να μην είναι απρόσωπες και να κάνουν τους καταναλωτές ενεργά μέλη της διαφημιστικής καμπάνιας τους, θεωρώντας τους μέλη της "οικογένειάς" τους. Δεν είναι κατακριτέο κατά την δική μου άποψη! Από κει και πέρα ο καθένας κρίνει και πράττει :P

Link to comment
Share on other sites

εχεις μια κι απο μενα.... :)

Link to comment
Share on other sites

Είναι η νέα μόδα του Marketing :) Οι επιχειρήσεις προσπαθούν να μην είναι απρόσωπες και να κάνουν τους καταναλωτές ενεργά μέλη της διαφημιστικής καμπάνιας τους, θεωρώντας τους μέλη της "οικογένειάς" τους. Δεν είναι κατακριτέο κατά την δική μου άποψη! Από κει και πέρα ο καθένας κρίνει και πράττει :P

Ακριβως αυτο εκανα :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Είναι η νέα μόδα του Marketing :) Οι επιχειρήσεις προσπαθούν να μην είναι απρόσωπες και να κάνουν τους καταναλωτές ενεργά μέλη της διαφημιστικής καμπάνιας τους, θεωρώντας τους μέλη της "οικογένειάς" τους. Δεν είναι κατακριτέο κατά την δική μου άποψη! Από κει και πέρα ο καθένας κρίνει και πράττει :P

Και κυριως.... να το εκμεταλευεται κι αυτος!!! :thumbup:

Σου εριξα κι εγω εναν... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

+1 και από ΄μένα!

Link to comment
Share on other sites

+ 1 και απο εμένα :):P:angry2::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια ,συνεχιστε

Link to comment
Share on other sites

Με αυτο πεθανα στο γελιο ομως

http://www.simakampana.gr/0004362

:) Santa Barbara!!!

+1 και από εμένα. :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...