Jump to content

ερευνα αγορας φιλτρου


New Blood

Recommended Posts

καλησπερα σας. ηθελα να ρωτησω αν ξερετε τιμες απο φιλτρα tetra ex 600 και eheim 2213. εδω επαρχεια τα εχουν φαρμακειο!! πχ βρηκα της τετρα το ex 700 (600 δεν ειχε) αν ειδα καλα στα 165 ευρο! πανε τοσο??

το ενυδριο μου ειναι 60 λτ για αυτο κ ρωτω για τα 2 πρωτα.

ευχαριστω εκ προτερων!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρίξε μια ματιά σε κάποια e-shop, για να πάρεις μια ιδέα:

www.waterinn.eu

www.petcumulus.gr

www.azores.gr

όλα στέλνουν με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό ή αντικαταβολή, δεν χρειάζεται ούτε κάρτι πιστωτική.

ελπίζω να βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites

καλα παιδια εδω ειναι καρακλεφτες τελικα! εκτοσ οτι ειχα αγορασει την eheim air pump 100 , 24 ευρο ,βρηκα με 26 την 200!!!τι να πω για κλωτσιεσ ειναι εδω ολοι! ευχαριστω για τα site βοηθησαν αρκετα! οσο για τα νευρα μου τα πιρα απλος με τη κοροιδια που πεζει στα πετ σοπς,μιλαμε για διπλασιες τιμες οχι 1 και 2 ευρο διαφορα!

Link to comment
Share on other sites

φίλε γι' αυτό κάνουμε έρευνα αγοράς πριν αποφασίσουμε!

Να υπολογίσεις και τα μεταφορικά, τα site λένε αναλυτικά τις χρεώσεις, αλλιώς χτύπα τους 1 τηλεφωνάκι. Και τα 3 μαγαζιά που σου έστειλα είναι πολύ εξυπηρετικά!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα σας. ηθελα να ρωτησω αν ξερετε τιμες απο φιλτρα tetra ex 600 και eheim 2213. εδω επαρχεια τα εχουν φαρμακειο!! πχ βρηκα της τετρα το ex 700 (600 δεν ειχε) αν ειδα καλα στα 165 ευρο! πανε τοσο??

το ενυδριο μου ειναι 60 λτ για αυτο κ ρωτω για τα 2 πρωτα.

ευχαριστω εκ προτερων!!!!

σε πιο πετ της Φθιώτιδας πηγές???άσε όλοι εκτός από το ιντεφιξ πάνω στην ΑΘΗΝΩΝ.......ΠΙΣΤΕΥΩ ότι κατάλαβες τι λέω!!!!!!ότι χρειαστεί στείλε μήνυμά......

Έγινε επεξεργασία - konstantinos 808
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...