Jump to content

σχιστολιθος


koulos

Recommended Posts

ξερει κανεις που μπορω να βρω κομματι σχιστολιθου για να φτιαξω μια σπηλια για πλεκο, κατα προτιμηση στην περιοχη του πειραια η στις γυρο περιοχες. λετε αν δεν βρω να παω σε κανα μαυρο πλακακι που μπορω να βρω πιο ευκολα?

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις που μπορω να βρω κομματι σχιστολιθου για να φτιαξω μια σπηλια για πλεκο, κατα προτιμηση στην περιοχη του πειραια η στις γυρο περιοχες. λετε αν δεν βρω να παω σε κανα μαυρο πλακακι που μπορω να βρω πιο ευκολα?

Μένω Άνω Πατήσια... Αν θες μπορείς να έρθεις να σου δώσω :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ευχάριστο πολύ. τσίμπησα κάτι πλακάκια πριν λίγο από τον κολλητό μου και λέω αύριο να τα τεστάρω με aquaforte και να κάνω μια προσπάθεια. αν δεν μείνω ικανοποιημένος θα σου πω και θα έρθω από εκεί (αν μου υποσχεθείς ότι θα με αφήσεις να χαζέψω τα ενυδρεία - τόσο κόπο για 2 πέτρες δεν κάνω)

Link to comment
Share on other sites

ευχάριστο πολύ. τσίμπησα κάτι πλακάκια πριν λίγο από τον κολλητό μου και λέω αύριο να τα τεστάρω με aquaforte και να κάνω μια προσπάθεια. αν δεν μείνω ικανοποιημένος θα σου πω και θα έρθω από εκεί (αν μου υποσχεθείς ότι θα με αφήσεις να χαζέψω τα ενυδρεία - τόσο κόπο για 2 πέτρες δεν κάνω)

Μπορείς να πάρεις παραπάνω από 2 πέτρες και φυσικά τα ενυδρεία είναι στη διάθεσή σου... Αν και δεν θα δεις και τίποτα σπουδαίο εκτός από πολλά μωρά μονομάχους :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...