Jump to content

350 Litra Με Κιχλιδες Malawi


spiros13

Recommended Posts

Ρε παιδιά πόσο χάλια είναι το ενυδρειο μου πια και μου στέλνει κάτι τέτοιο και στο κάτω κάτω εγώ προσπάθησα για το καλύτερο αποτέλεσμα και προσπαθώ και άλλο εσείς τι λέτε ;;;:(

Link to comment
Share on other sites

σπυρο θα στο πω απλα

ουτε η βρυση δεν βγαζει νιτρικα 0........ποσο μαλλον ενα κλειστο συστημα με ζωντανους οργανισμους???.........κατι δεν παει καλα!!!

καταταλλα δεν ειμαι αφρικανος για να σου πω για το set up σου αλλα αυτο ειναι δευτερευον!!!

Έγινε επεξεργασία - buelligan75
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μάρκο.......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε spiros13, μήπως γράφεις και σαν ΜΑΡΚΟΣ και μας δουλεύεις;Λέω μήπως...............................

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα σίγουρα το θέμα ομορφιά ειναι κάτι που ειναι σχετικό τελείως αλλα θα συμφωνήσω ότι πρώτα με νερο ασχολησου κ μετά με το σετ απ σου... Επειδή κ εγω πρόσφατα έφτιαξα το δικό μου είχα κάποια θέματα στην αρχη αλλα κ έκανα λάθος στήσιμο οπότε πρώτα το νερο κ όλα τα αλλα έρχονται...

Link to comment
Share on other sites

Fotis Gt ειλικρινά πως το σκέφτηκες αυτό δεν ντρεπεσε ειναι δυνατόν να μπαινω ωσ Μαρκοσ και να βριζω πέρα απο αλλα θέματα και το δικό το θέμα και την δική μου την δουλειά παρακαλώ να μην ξαναγίνει τέτοια προσβολή :( δεν δουλεύω κανένα :(

Το νερό και με σημερινές μετρήσεις κυμαίνεται στις ίδιες τιμές να ανησυχώ ;;;,)

Link to comment
Share on other sites

Fotis Gt ειλικρινά πως το σκέφτηκες αυτό δεν ντρεπεσε ειναι δυνατόν να μπαινω ωσ Μαρκοσ και να βριζω πέρα απο αλλα θέματα και το δικό το θέμα και την δική μου την δουλειά παρακαλώ να μην ξαναγίνει τέτοια προσβολή :( δεν δουλεύω κανένα :(

Για κοίτα λίγο τις IP και των δυο σας

post-13206-0-74207900-1353228874_thumb.jpg

Τι θα μπορούσε να συμπεράνει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

τα συμπερασματα πολλα η αληθεια ομως μια! αυτο το ΙΡ TI ΣΗΜΑΙΝΕΙ ? δεν ασχολουμε εγω με παλημπεδισμουσ που εκανε καποιος αγνωστος μαρκοσ

λοιπον παρακαλω να ασχοληθουμε με το θεμα μου που με ανησυχει πολυ !

Link to comment
Share on other sites

Για κοίτα λίγο τις IP και των δυο σας

post-13206-0-74207900-1353228874_thumb.jpg

Τι θα μπορούσε να συμπεράνει κάποιος?

Αστείο ...

Τόσα παιδιά εδώ μέσα προσπαθούν να του δώσουν συμβουλές , οδηγίες ιδέες για να πράξει σωστά και να ευχαριστηθεί το χόμπι επενδύοντας έστω και λίγο από τον προσωπικό τους χρόνο και ο φίλος αντί να αξιοποιήσει την βοήθεια μπαίνει με 2ο λογαρισμό από τον υπολογιστή του.

Κρίμα ...

Link to comment
Share on other sites

Ας τελειωσει παιδια.Με το να μπαινουμε και να λεμε οτιδηποτε συντηρουμε το θεμα και το ανεβαζουμε χωρις λογο ουσια και αξια.

Ας το αφησουμε λοιπον να ληξει,κι ας ασχοληθουμε με θεματα που πραγματικα χρηζουν της προσοχης μας

:)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα...φαινόταν απτην αρχη!!!Κριμα που δεν πρόλαβα κ όλα τα ποστ του φίλου ΜΑΡΚΟΥ να γελασω λιγο..

Κρίμα για τον χρόνο που αφιέρωσα κ εγω κ οι υπόλοιποι!Συμφωνω απόλυτα με τον Στρατο..

Πάμε στα σημαντικά θέματα που τρέχουν στην Αφρική..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...