Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονικη 19/09/2009


Sta8hs000

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θα εοιμασω μια με οσα θυμαμαι... γνωρισα ολα τα παιδια...αλλα ηταν τοσο πολλα ατομα και αρκετοι νεοι που δν μπορεσα ουτε εγω ουτε κανεις να συγκρατισει ολα τα ονοματα

θα κανω οτι μπορω...

Link to comment
Share on other sites

:):thumbup::) ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!! :D:P:blink:

Link to comment
Share on other sites

Η συμμετοχή εξαιρετικά μεγάλη και ζωντανή απ οτι έμαθα και απο live συνδέσεις !!!

Σημασία έχει οτι περάσατε καλά .

Μπράβο στους βορειοελλαδίτες για τη διοργάνωση και τη συμμετοχή !!!

:thumbup::P:hysterical::hysterical:

Ελπίζω να καθιερωθεί πλέον όπως νομίζετε εσείς , και πάντα με επιτυχία !!!

Συγχαρητήρια !!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!! Πραγματικά μεγάλη συμμετοχή η οποία συνάντηση με τη συνάντηση θα γίνεται και μεγαλύτερη, οπότε αρχίστε να σκέφτεστε για μεγαλύτερο χώρο :thumbup:

Αυτά να τα βλέπουν μερικοί για να καταλαβαίνουν πως το ΑΖ είναι δύναμη!!!

Link to comment
Share on other sites

αν κ ενα ξαφνικο προβλημα υγειας παρα λιγο να με αναγκασει να μην ειμαι στη συναντηση, μπορω να πω οτι ολα ηταν αψογα. εξαιρετικοι χαρακτηρες ολοι, παλιοι κ νεοι, εστω κ αν με τοσο μεγαλη παρεα δυστυχως με καποια παιδια δεν προλαβαμε να πουμε κ πολλα...

πιστευω ανα 2 μηνες θα πρεπει να βρισκομαστε να τα λεμε :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

αν κ ενα ξαφνικο προβλημα υγειας παρα λιγο να με αναγκασει να μην ειμαι στη συναντηση, μπορω να πω οτι ολα ηταν αψογα. εξαιρετικοι χαρακτηρες ολοι, παλιοι κ νεοι, εστω κ αν με τοσο μεγαλη παρεα δυστυχως με καποια παιδια δεν προλαβαμε να πουμε κ πολλα...

πιστευω ανα 2 μηνες θα πρεπει να βρισκομαστε να τα λεμε :hysterical:

Παιδιά ήταν υπέροχα, μπράβο στους οργανωτές κι ένα μεγάλο ευχαριστώ:

- στους Αντώνη, Στάθη, Άκη, Κώστα για την υποδοχή και το αγκάλιασμα που επιφύλαξαν σ' εμάς τους νέους,

- στον salamander που ενώ δεν με ήξερε, έφερε και μου χάρισε μια αντίστροφη όσμωση !!!! :thumbup:

- σε όλα τα παιδιά που έφεραν και μας μοίρασαν μια ζούγκλα φυτά, :hysterical:

- στον Andreas Kika που μας χάρισε πολύτιμες ενυδρειακές συμβουλές, :thumbup:

- στον Σταμάτη και το ΑΖ (+τους χορηγούς) που μας γέμισαν δωράκια, :hysterical:

- στον lion που μάζεψε όλα τα δωράκια κι εμείς δεν προλάβαμε τίποτα, :rasp:

- στον crumel75 που μας έκανε να γελάσουμε με τη φιλοδοξία του να αναπαράγει σκαλάρια, :hysterical:

- στον space4711 που δεν ήρθε να με συγχύσει, μοιράζοντας ξιφοφοράκια που του χάρισα :P

και σε όλα τα παιδιά που με κράτησαν 3,5 ώρες, ενώ στη γυναίκα μου είχα υποσχεθεί 1 ωρίτσα. :wub:

Βάζω φωτό με κάποια παραπάνω ονόματα που θυμάμαι (μη βαράτε αν κάνω κανένα λαθάκι).

Αν παρεξηγηθεί κανείς για τα παραπάνω, ή για την τρίτη φωτό, παρακαλώ τους μοντς να

τον διαγράψουν (τον παρεξηγησιάρη, όχι το ποστ).

th_29312_1_122_600lo.jpgth_29313_2_122_196lo.jpgth_29316_3_122_221lo.jpg

Νάστε όλοι καλά, και να τα ξαναπούμε σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Επισης να αναφερω κατι καλο που προσεξα... πλεον εχουμε πολλους διαφορετικους χομπιστες....

επιδη γυρισα ολα τα τραπεζια και μιλησα σχεδον με ολα τα παιδια...ειχαμε 3 -4 παιδια που ασχολουντε με αφρικη... ειχαμε 4 - 5 παιδια πιρανχοβιους, 3 - 4 παιδια θαλασινου νερου... κτλ κτλ.... και ετσι γινοντουσαν πολυ καλες συζητησεις και ανταλαγες αποψεων..... :thumbup::P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...