Jump to content

φαντασια μου η οχι???????


Recommended Posts

δεν ειμαι σιγουρη αν ανηκει το θεμα εδω αλλα το εβαλα λογο φυτεμενου.

το σαββατο εκανα αλλαγη νερου και γενικα τη ρουτινα που κανω .καθομουνα και τα χαζευα οταν ειδα κατι μαυρο

να κουνιετε το μεγεθος του [ / ] ακριβως τοσο οσο η γραμμη. νομιζα οτι ειναι περιτωματα απο τα ψαρια αλλα δεν ηταν.

νομιζω οτι μαλλον ειναι σκουλικι γινετε????? το νερο δεν ειναι στασιμο για να γινει κατι τετοιο.

το εβγαλα αμεσως πηρα το μεγενθυτικο φακο δεν καταλαβα και πολλα γιατι οπως το εβγαλα μαλλον το σκοτωσα

παντος δεν ηταν περιτωματα σιγουρα.το ενυδρειο εχει υποστρωμα και χαλικακι ασπρο 3-5 χιλ.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει μεγαλη περιπτωση να ειναι σκουλικακι αλλα και προνυμφη καποιου εντομου.Τα σκουλικακια βγαινουν αν ταιζεις πολυ και οι προνυμφες ερχονται αν το ενυδρειο σου δεν εχει καπακι.

Οριστε και ενα θεμα που ειχε συζητηθει σχρικα προσφατα http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=65969

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

μοιαζει με το tubifex και το planaria flatworms με το πρωτο στο σχημα με το δευτερο στο μεγεθος μονο το δικο μου ηταν μαυρο το ενυδρειο εχει καπακι .μαλλον ταιζα πολυ.τη μπορω να κανω εκτος απο λιγοτερο ταισμα

και αν εχει και αλλα τι κανω?

Link to comment
Share on other sites

μοιαζει με το tubifex και το planaria flatworms με το πρωτο στο σχημα με το δευτερο στο μεγεθος μονο το δικο μου ηταν μαυρο το ενυδρειο εχει καπακι .μαλλον ταιζα πολυ.τη μπορω να κανω εκτος απο λιγοτερο ταισμα

και αν εχει και αλλα τι κανω?

Mια καλη σκουπα βυθου και αλλαγη νερου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...