Jump to content

Το Ακουγα Οτι Συνεβαινε Αλλα Δεν Το Πιστευα...


Recommended Posts

Σερφαρωντας στο YOU TUBE πριν απο λιγο επεσα πανω σ αυτο...αηδιασα.Δεν ξερω αν κανω καλα που το ανεβαζω γιατι ειναι σοκαριστικο!

[utube&93

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Δε μου άρεσε που είδα έστω μέχρι το 0:36. Το θεωρώ όχι τόσο αηδιαστικό όσο βάρβαρο βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάτησα παύση πριν αρχίσει, για να διαβάσω περί τίνος πρόκειται, αλλά δεν το είδα. Δε μπορώ να πω αν έκανες καλά ή όχι που το ανέβασες, αλλά αν ήμουν στη θέση σου θα πληροφορούσα για το περιεχόμενό του

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για εμάς μπορεί να είναι από αηδιαστικό έως ανατριχιαστικό, αλλά πολλοί λαοί έχουν διαφορετικές διατροφικές συνήθειες από εμάς, μη ξεχνάτε πως στη γειτονική μας Ιταλία τρώνε άλογα, ή οι Σκανδιναβοί και οι Ιάπωνες τρώνε δελφίνια, επίσης πολλοί Δυτικοί μας κατηγορούν για το σουβλιστό αρνί ή για τα εντόσθια που για εμάς είναι οι καλύτεροι μεζέδες, όπως κοκορέτσι πατσά κλπ, στη Κίνα ειδικά τρώνε ότι περπατάει, πετάει ή κολυμπάει. Τώρα για τη συμπεριφορά ή για το τρόπο σφαγής , όλοι το ίδιο είμαστε, και εμείς δεν φερόμαστε καλύτερα στα γελάδια, στα γουρούνια ή στα αρνιά και στα κατσίκια που τρώμε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάτησα παύση πριν αρχίσει, για να διαβάσω περί τίνος πρόκειται, αλλά δεν το είδα. Δε μπορώ να πω αν έκανες καλά ή όχι που το ανέβασες, αλλά αν ήμουν στη θέση σου θα πληροφορούσα για το περιεχόμενό του

Εχω γραψει στο μικρο ταμπελακι απο κατω οτι ειναι σοκαριστικο αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν πολυφαινεται.Αν θελει καποιος συντονιστης να γραψει στην επικεφαλιδα οτι ειναι σοκαριστικο.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, μόνο που κ η διαδικασία σφαγής των ζώων που τρώμε εμείς με βρίσκει αντίθετη. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...