Jump to content

Ομαδική για θειικό κάλιο


AgMa

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μόλις συμπληρώσουμε ένα κιλό τουλάχιστον, θα σας στείλω έναν αριθμό λογαριασμού δικό μου και εκεί θα κάνετε τις καταθέσεις (υποχρεωτικά να αναγράφετε το δικό σας ονοματεπώνυμο σαν αιτιολογία αν δεν είστε εσείς ο δικαιούχος του λογαριασμού που θα κάνετε την κατάθεση) γιατί θα τα βλέπω μέσω e-banking.

Μετά το πέρας της καταληκτικής ημερομηνίας (επαναλαμβάνω 28/2 βράδυ), από 29/2 και για 2 επιπλέον ημέρες θα έχετε διορία να ολοκληρώσετε τις καταθέσεις (δηλαδή μέχρι 2/3).

3/3 θα γίνει η παραγγελία και από εκεί και έπειτα θα σας ενημερώσω όταν παραλάβω :)

Έγινε επεξεργασία - AgMa
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη παιδια- εγω θα ξεκινησω με τα ευκολα και μολις αποκτησω λιγακι εμπειρια παραπανω θα παω σε diy

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω θα μπορουσε καποιος να μου πει σε πμ τι διαλυοτητα απο το συγκεκριμενο? Ας ειναι σε πμ δε θελω να χαλασω το τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

Ανακεφαλαιώνουμε:


 


manos3      -> 200-250 γραμμάρια (ανάλογα την ζήτηση)


Rastafarian -> 200 γραμμάρια


εγώ             -> 200 γραμμάρια


 


  • Αναμονή ποσότητας από:

Panos84


Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω θα μπορουσε καποιος να μου πει σε πμ τι διαλυοτητα απο το συγκεκριμενο? Ας ειναι σε πμ δε θελω να χαλασω το τοπικ.

Τι εννοεις με αυτο? Ρωταω για να μαθω.

Link to comment
Share on other sites

Ανακεφαλαιώνουμε:

 

manos3      -> 200-250 γραμμάρια (ανάλογα την ζήτηση)

Rastafarian -> 200 γραμμάρια

εγώ             -> 200 γραμμάρια

  • Αναμονή ποσότητας από:
Panos84
Ίσως χρειαστώ ποσότητα κιλού,οποτε θα ενημερώσω.
Link to comment
Share on other sites

Up!

Χρειαζόμαστε ακόμα 350 γραμμάρια. Άντε ρε παιδιά, όλοι στο potassium την πέσατε;

Link to comment
Share on other sites

Αντε βάλε και σε μένα 200 gr. Ολο και κάπου θα βρω να το ρίξω. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Agma επειδη με τον Σωτηρη μενουμε σχεδον διπλα,τα δικα μας θα τα στειλεις σε 1 διευθυνση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάμε μία πάνω!

4 μέρες ακόμη και θέλουμε άλλο ένα άτομο. Και εγώ που πίστευα ότι θα γινόταν χαμός :P.

Link to comment
Share on other sites

Να παρέμβω κι εγώ μίας κι έχω εμπειρία από ομαδική που βγήκε κατά λάθος βέβαια σε άλλο φόρουμ για το συγκεκριμένο προιόν. Πρώτα απ όλα εγώ προτιμώ τα > 99% καθαρότητας γιατί στα γεωργικά δεν ξέρω τι μπορεί να είναι το 40% περίπου γιατί η καθαρότητά τους μετά βίας φτάνει τα 60%. Βέβαια για να είμαι ειλικρινής το ΚΝΟ3 (Νιτρικό Κάλιο) το έχω πάρει απ τη Σωκράτους με 56% καθαρότητας και μέχρι στιγμής δεν έχω πρόβλημα, έτσι για να υπάρχουν κι οι δύο απόψεις. Οσο για το χρηματικό, εγώ εμπιστεύτηκα κάποιον ο οποίος θα το αγόραζε όλο και θα το μοίραζε μετά στον ψαροκαφέ, φανταστείτε τι ωραία συννενόηση έγινε που επέμενα να στείλω πρώτα τα 800 γραμμάρια (κράτησα 200) και μετά να με πληρώσει κι αυτός επέμενε πρώτα να βάλει τα λεφτά όπως κι έγινε τελικά αφού πρώτα ενημέρωσα ότι έστειλα το πακέτο, έστειλα και φωτό με το δελτίο αποστολής και σε 5΄ πήρα μήνυμα ότι τα λεφτά ήταν μέσα κι όντως μπήκα και τα είδα. Θέλω να πω τώρα σ ένα χώρο που άνετα κάποιος μπορεί να γίνει ρόμπα, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας και φόβος για το χρηματικό, καλή θέληση να υπάρχει κι όλα γίνονται. Καλή επιτυχία με την ομαδική να έχετε κι όλα θα πάνε καλά είμαι σίγουρος. 

Έγινε επεξεργασία - Ρομποτής Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Το κιλό συμπληρώθηκε.


Ανακεφαλαίωση:


 


manos3      -> 200 γραμμάρια (Μιας και όλοι πλέον ζήτησαν 200 γραμμάρια, σου αναλογούν 200 και εσένα)


Rastafarian -> 200 γραμμάρια


SOTIRIS     -> 200 γραμμάρια


kosmas      -> 200 γραμμάρια


εγώ             -> 200 γραμμάρια


 


Η παραγγελία θα μείνει ανοιχτή μέχρι την Κυριακή 28/2.


 


Link to comment
Share on other sites

Agma επειδη με τον Σωτηρη μενουμε σχεδον διπλα,τα δικα μας θα τα στειλεις σε 1 διευθυνση.

Κωστα και Σωτηρη επειδη μενω και εγω σχετικα κοντα σας(Περιστερι) αν θελετε και για την διευκολυνση του Αγγελου να ερθουν και τα δικα μου μαζι με τα δικα σας και να συναντηθουμε καπου να τα παρω,

Link to comment
Share on other sites

Κωστα και Σωτηρη επειδη μενω και εγω σχετικα κοντα σας(Περιστερι) αν θελετε και για την διευκολυνση του Αγγελου να ερθουν και τα δικα μου μαζι με τα δικα σας και να συναντηθουμε καπου να τα παρω,

 

Πόλύ εύκολο. :thumbup:

 

Link to comment
Share on other sites

Η διορία για παραγγελίες έληξε. Το πρωί θα κάνω άλλο ένα τηλεφώνημα για επιβεβαίωση ότι υπάρχει ακόμη διαθέσιμο και θα στείλω στον καθένα σας ξεχωριστά π.μ. με ποσό και αρ. λογαριασμού.

Από πλευράς μου σας ευχαριστώ γιατί από όλο αυτό εξυπηρετήθηκα και εγώ :)

Link to comment
Share on other sites

Η διορία για παραγγελίες έληξε. Το πρωί θα κάνω άλλο ένα τηλεφώνημα για επιβεβαίωση ότι υπάρχει ακόμη διαθέσιμο και θα στείλω στον καθένα σας ξεχωριστά π.μ. με ποσό και αρ. λογαριασμού.

Από πλευράς μου σας ευχαριστώ γιατί από όλο αυτό εξυπηρετήθηκα και εγώ :)

 

οκ αναμένουμε :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε ενδιαφερομαι και εγω αλλα μενω γιαννενα με τα λεφτα πως θα γινει?

Φίλε μου μόλις τώρα ξαναδιάβασα όλο το θέμα και δεν είχα δει το ποστ σου. Χίλια συγνώμη γι' αυτό, αναλώθηκα στην συζήτηση που είχαμε τότε σχετικά με άλλο site.

Αν θες ακόμη, σου στέλνω τη δική μου ποσότητα συν 1.50 ευρώ τα μεταφορικά με ελ.τα και εγώ θα δω πως θα βολευτώ.

Έγινε επεξεργασία - AgMa
Link to comment
Share on other sites

Η κατάθεση έγινε σήμερα. Υπολογίζω Πέμπτη να το έχω, οπότε το μοιράζω και Παρασκευή το στέλνω.

Κώστα, Σωτήρη και Κοσμά, συνεννοηθείτε και στείλτε μου πμ. που να το στείλω.

Link to comment
Share on other sites

Το κάλιο ήρθε σήμερα. Φώτο απ' την συσκευασία δεν χρειάζεται να σας δείξω μιας και είναι η ίδια που έχω στο πρώτο ποστ (αν όμως θέλετε κανένα πρόβλημα).

Όπως είχα πει και στο ποστ #43, πήρα άλλο 1 κιλό (αντί για 2 που είχε πει αρχικά) για έναν φίλο συνχομπίστα από εδώ, στην ποσότητα θα δείτε ότι γράφει: 2.

Το λέω για να μην παραξενευτείτε με την τσιμπημένη τιμή:

 

IMG_20160304_144627.jpg

 

 

IMG_20160304_144636.jpg

 

IMG_20160304_144647.jpg

 

Έγινε επεξεργασία - AgMa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Μου τελειώνει το κάλιο. 2 χρονάκια με 5 ευρώ μια χαρά κράτησε :thumbsu:.

Πάμε άλλη μία;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά ενδιαφέρεται κανείς ή να πάρω ένα κιλό και να το έχω μέχρι να πεθάνει ο Χαϊλάντερ; :hehe

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...