Jump to content

giorgosmarios

Recommended Posts

μπραβο  μπραβο  στους γλυκους  . με αφησατε μονο μου με 6 θαλλασινους  και με εφαγε η αλμυρα  και τα κυματα !!!  ασε που μετα απο λιγο εβγαλαν και κατι συσκευες  που νομιζα οτι θα κανουμε εξετασεις  χολιστερινης   :lolu:      παντως χαρηκα που σας ξαναειδα  ολους παλι    :thumbsu:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ωραια περασαμε!!!

Οι θαλασσινοι γινομαστε περισσοτεροι

Sturm τι ωρα ηρθες ρε φιλε;;;εφυγα νωρις δεν σε προλαβα

Φαντασου τι ωρα εφυγες εσυ! Χαχαχα

Send from the heart of the Amazonas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σουπερ περασαμε και χθες!

Πολυ κουβεντα και πολυ γελιο!

Husky ευχαριστω φιλε για τα καλουδια!

Μακη,ευχαριστω για τα φυτα φιλαρακι! :)

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρη δικιο εχεις παλοιοχαρακτηρες απα πα πα,αμα σου λεω εγω καταλαβαινεις τωρα.χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Ενα μονο ελειπε απο τη συναντηση,οποιος το βρει τον παραδεχομαι.θα σας αφησω λιγο χρονο να το σκεφτητε και θα σας το πω το βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

Μια ακομη ομορφη συναντηση με παλιους και νεους φιλους.Manos0000 χαρηκα πολυ που τα ειπαμε.Κι εδω το δωρακι μου απο το φιλαρακι μου mad 23 και τον ευχαριστω πολυ!!1155aee78de4787d561d41192158627e.jpg

Στάλθηκε από το Valencia2_Y100pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έγινε επεξεργασία - sailor247
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απάντηση στον manos0000 (σχετικά για το τι μας λείπει):

 

Μαζορέτες; Νομίζω ότι είναι καλή ευκαιρία να φτιάξουμε μια τέτοια ομάδα, θα δώσει χρώμα στο μαγαζί, θα αυξηθούν και οι πωλήσεις, όπως θα αυξηθούν και τα μέλη μας!! :lolu:

 

Τ'ακούει ο TAN; Ειδικά για τα 11 χρόνια του ΑΖ, τώρα που κλείσαμε 11άδα, να φτιάξουμε και μαζορετάδα! :bigemo_harabe_net-163:

Έγινε επεξεργασία - worldiver
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία χθες.  

Να είστε όλοι καλά και τον άλλο μήνα πάλι με υγεία!!

Ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου για τους σαλίγκαρους.

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλά, θα κάνουν καλή δουλειά! :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε χτες, φαντάζομαι ότι οι αλμυροί λυσσάξανε που εμείς οι γλυκούληδες κάναμε αυτόκλητο swap. :thumbsu:

 

Έτσι είναι,  να'χουμε να μοιραζόμαστε με τους άλλους, χωρίς ν'ανησυχούμε αν θ'αλλάξει χρώμα το φραγκάκι ή κλείσει το clam και δεν είμαστε εκεί να το συνεφέρουμε :lolu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αργα το ειδα ρε φιλε,αλλα δεν πειραζει.Θα ερθω να παρω απο το μαγαζι,αλλα θα κερασεις μπυριτσα

 

Tην έχω κι ολας ΠΑΓΩΜΕΝΗ !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Μαζορέτες; Νομίζω ότι είναι καλή ευκαιρία να φτιάξουμε μια τέτοια ομάδα, ....................

 

Λοιπόν , ξεκεινάμε δουλειά !

Πάμε στα γρήγορα ..!!!

Εσύ μιλάς με ΤΑΝ να οργανώσετε τη κατάσταση ..... εγω αναλαμβάνω τη προπόνησή τους , για μια φορά την εβδομάδα ( μη τα τρομάξουμε κι όλας τα κορίτσια ) , οι υπολοποι ας αναλάβουν κάτι άλλο .......... δε μπορώ να τα κάνω όλα ΕΓΩ !!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χθές ήταν για άλλη μία φορά υπέροχα στη συνάντηση. Πολλά μέλη ήρθαν και πολύ ανταλλαγή έπαιξε. Έμοιαζε πραγματικά με swap του γλυκού νερού. Το μόνο μείον,ότι έπρεπε να φύγω την ώρα που φεύγουν οι θαλασσινοί...

Ευχαριστώ τον ΣΤΑΜΑΤΗ, τον Worldiver, τον avraamp και τον stathis spithas για τα είδη.

Προτείνω να το τυποποιήσουμε και να το λέμε Snail and Plant swap! Τί λέτε;

Έγινε επεξεργασία - Spartan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χθές ήταν για άλλη μία φορά υπέροχα στη συνάντηση. Πολλά μέλη ήρθαν και πολύ ανταλλαγή έπαιξε. Έμοιαζε πραγματικά με swap του γλυκού νερού. Το μόνο μείον,ότι έπρεπε να φύγω την ώρα που φεύγουν οι θαλασσινοί...

Ευχαριστώ τον ΣΤΑΜΑΤΗ, τον Worldiver, τον avraamp και τον stathis spithas για τα είδη.

Προτείνω να το τυποποιήσουμε και να το λέμε Snail and Plant swap! Τί λέτε;

Ε ναι αφου εμπλεξες με θαλασσινο.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Χθές ήταν για άλλη μία φορά υπέροχα στη συνάντηση. Πολλά μέλη ήρθαν και πολύ ανταλλαγή έπαιξε. Έμοιαζε πραγματικά με swap του γλυκού νερού. Το μόνο μείον,ότι έπρεπε να φύγω την ώρα που φεύγουν οι θαλασσινοί...

Ευχαριστώ τον ΣΤΑΜΑΤΗ, τον Worldiver, τον avraamp και τον stathis spithas για τα είδη.

Προτείνω να το τυποποιήσουμε και να το λέμε Snail and Plant swap! Τί λέτε;

Χαχα..........εισ ωραιος!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν , ξεκεινάμε δουλειά !

Πάμε στα γρήγορα ..!!!

Εσύ μιλάς με ΤΑΝ να οργανώσετε τη κατάσταση ..... εγω αναλαμβάνω τη προπόνησή τους , για μια φορά την εβδομάδα ( μη τα τρομάξουμε κι όλας τα κορίτσια ) , οι υπολοποι ας αναλάβουν κάτι άλλο .......... δε μπορώ να τα κάνω όλα ΕΓΩ !!!!

 

 

Θα αναλάβω την... ψυχαγωγία τους (για να ΜΗΝ κουράζεστε)!!!!!  :nurse:         :crazysmile:

 

:bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον Δημήτρη (Husky jim) για τα microworms και τα vinegar eels... τον Στάθη (stathis spithas) για τις πίστιες (και τον Νίκο (worlddiver) που τις μετέφερε).- ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά sorry για το άσχετο, αλλά τι είναι τα vinegar eels??????

Link to comment
Share on other sites

Μια απλή αναζήτηση στο γκούγκλη... θα σε βοηθούσε.

Τροφή... για μικρά στόματα.- ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μια απλή αναζήτηση στο γκούγκλη... θα σε βοηθούσε.

Τροφή... για μικρά στόματα.- ;)

Thanks Νίκο.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...