Jump to content

Recommended Posts

καλησπερα... διαβασα ολα τα ποστ που εχουν να κανουν με το συγκεκριμένο και δ δυστυχώς σε κανενα δεν βρηκα τις απαντησεις που ψαχνω. Ασ παρουμε τα πραγματα απο την αρχη??

1) εχει κανεισ χρησιμοποιοησει το συγκεκριμενο συστημα και εμεινε ευχαριστημενος??

2) αξιζει τα λεφτα του??

3) η μπουκαλα ξαναγεμιζει η παιρνεις τις ανταλλακτικες??

Link to comment
Share on other sites

Για 27λιτρα που αναφέρεις εσένα μπορεί να σου κάνει δουλειά. Για τα 150λιτρα που αναφέρει η εταιρεία πολύ αμφιβάλλω. Κ όπως φαίνεται αγοράζεις φιάλες δε ξαναγεμιζουν. Σε βάθος χρόνου όμως δε ξέρω το κόστος αν συμφέρει 

Link to comment
Share on other sites

Για ποιό από τα δύο λές?Των 20 ή των 88 γραμμαρίων?

Link to comment
Share on other sites

Βάση λίτρων θεωρώ ότι λές για το 88άρι...είναι μιά χαρά ΑΛΛΑ από αυτά που έχω διαβάσει μπορεί να θέλει μπουκάλα κάθε 15 ημέρες οπότε πρέπει να υπολογίσεις το κόστος...φυσικά και μπορείς να βάλεις άλλη μπουκάλα εφ όσον ταιριάζει το σπείρωμα και είσαι 'μέσα' στις πιέσεις που μπορεί να δεχθεί η συγκεκριμένη βαλβίδα...

 

Το έχει κάποιο κατάστημα στην ελλάδα?πόσο κάνουν τα ανταλλακτικά?

Link to comment
Share on other sites

http://www.petsupermarket.gr/5966/προϊόντα/fluval®-pressurized-co2-kit-88-για-ενυδρεία-57-έως-151-λίτρων.html

 

Αν και λέει μη διαθέσιμο, έχω την εντύπωση ότι έχει στο κατάστημα της Πειραιώς. Ενδέχεται να τα κόβουνε μιας και έφεραν πρόσφατα συστήματα της ISTA

Link to comment
Share on other sites

ναί από ότι βλέπω κάποιες φιάλες της ιστα είναι και επαναχρησιμοποιήσιμες...

Link to comment
Share on other sites

Οι φιάλες είναι μιας χρήσεως, δεν ξανά γεμίζουν. Δεν ξέρω πόσο κανουν οι ανταλλακτικες και αν τελικά συμφέρει. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...