Jump to content

Χομπίστες στον Βόλο


Skoti

Recommended Posts

Ρε παιδιά καλημέρα, 

υπάρχουν τόσοι χομπίστες εδώ μέσα καθημερινά και δεν μπορώ να βρω Βολιώτες να πάμε να πιούμε ένα τσιπουράκι να τα πούμε.. Για να βλέπω ποιοι είμαστε από Βόλο να γνωριστούμε κιόλας!!! :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Skoti. 

Ειμαστε αρκετοι αλλα ειμαστε σκορπιοι.

Και εγω προσωπικα ειχα πολυ καιρο να γραψω μια που φυτοζωουμε αυτους τους δυσκολους καιρους........

Το ΑΖ μενει παντα σαν σημειο αναφορας και το μικροβιο παντα υπαρχει βεβαια αλλα ειμαστε σε λιθαργο αυτο τον καιρο!

;)

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Rik said:

Καλημερα Skoti. 

Ειμαστε αρκετοι αλλα ειμαστε σκορπιοι.

Και εγω προσωπικα ειχα πολυ καιρο να γραψω μια που φυτοζωουμε αυτους τους δυσκολους καιρους........

Το ΑΖ μενει παντα σαν σημειο αναφορας και το μικροβιο παντα υπαρχει βεβαια αλλα ειμαστε σε λιθαργο αυτο τον καιρο!

;)

Θα μπορούσαμε όσοι μπορούνε φυσικά να βρεθούμε για καφεδακι-κρασάκι-τσιπουράκι να γνωριστούμε και να συζητήσουμε. Για να ξέρουμε και με ποιούς μιλάμε και αντλάσσουμε απόψεις μέσα στο forum. :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι... ένα μικρό-βρέξιμο γνωριμίας δε βλάπτει...

Προσωπικά, αν και δε μιλώ πολύ και άνευ λόγου, είμαι "υγρά" ενεργός... Να κανονίσουμε κάτι, λοιπόν...

Έγινε επεξεργασία - freediver
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

κι αν κανονιστεί και κατι μεγαλη βδομαδα και με θέλετε στη παρέα σας είμαι μεσα :P αλλωστε το 1/3 εδω σας ξέρω :hehe

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, pan_Oz said:

κι αν κανονιστεί και κατι μεγαλη βδομαδα και με θέλετε στη παρέα σας είμαι μεσα :P αλλωστε το 1/3 εδω σας ξέρω :hehe

Κοιτα τι γράφει το topic.. Το Topic δεν γράφτηκε έτσι τυχαία..Θα μπορούσα να γράψω Βολιώτες χομπίστες, οπότε όσοι είναι στο Βόλο εκείνη τη μέρα εννοειται οτ ΔΕΝ τους θέλουμε.χαχαχα Ευπρόσδεκτος Πάνο!! Θα χαρώ πολύ να σε δω!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όμορφα... να μεγαλώνει η παρέα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θα κανονίσουμε καμία εξόρμηση στις όμορφες περιοχές του Βόλου?

Link to comment
Share on other sites

+1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...