Jump to content

Μονομάχοι


Recommended Posts

Με αφορμή τον διαγωνισμό θελω να θέσω μια ερώτηση προς ολα τα καταστήματα... Όταν μας δίνετε τις νεες παραλαβές μας λέτε το είδος, το μεγεθος και την τιμή του καθε ψαριου. Στην περίπτωση των betta splendens ομως που μπορει να έχετε καποιο ειδος θα έπρεπε να το κατηγοριοποιείτε γιατι τα ειδη ειναι πολλα αναλογα την ουρα, του μεγέθους και του χρωματισμού... 

Η αληθεια ειναι οτι στην Ελλάδα αυτα τα υπεροχα ζωντανα εχουν μεινει πισω στον τροπο διατήρησης και παρουσίας... Επίσης μια φωτογραφία, συγκεντρωτική, ωστε να ξερουμε που θα βρουμε αυτο που ψαχνουμε νομίζω οτι δεν ειναι τοσο δύσκολο εφόσον απο οσο εχω διαπιστώσει ολοι σχεδον εχετε μονομαχιερες.. 

 

Οι Μονομάχοι- Betta Splendens ειναι μια κατηγορία μονοι τους λογο της ποικιλίας!!!

 

Ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να δω ανταπόκριση σε αυτο το ποστ.

 

Νομίζω θα ειναι πολυ όμορφη κίνηση εκ μερους των καταστημάτων που φιλοξενούνται εδω και εχουμε καθημερινά συναλλαγές.

 

Με εκτίμηση προς ολους, 

                                            Ηρακλής

 

 

 

 

Αν οι συντονιστές νομίζουν οτι πρεπει να μπει αλλου το θέμα παρακαλώ ας το μεταφέρουν.  

Link to comment
Share on other sites

πολλα μαγαζια εχουν σε κατηγοριες τους μονομαχους πχ crowntail,plakat,halfmoon κτλ  

αλλα δεν διαφωνο σε αυτο που λες πολυ οντος ειναι πολυ πισω.... 

Έγινε επεξεργασία - Mr.Angelos
Link to comment
Share on other sites

Εδω στις παραλαβές εννοω...

Και κατ'επέκταση στο κατάστημα 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...