Jump to content

Οσκαρ red tiger


dimitris1981

Recommended Posts

Καλησπέρα είμαι κάτοχος 2 όσκαρ,ένα red tiger  κ ένα alpino,εδώ κ μερικές μέρες το ένα από τα δυο είναι συνέχεια κρυμμένο δίπλα στον θερμοστάτη,τρώει κανονικά κ ένα άλλο θέμα είναι πως μόλις βγαίνει έξω το άλλο όσκαρ το κυνηγάει,γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να συμβαίνει;ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Δημήτρη, δώσε περισσότερες πληροφορίες, για να μπορέσουμε να βοηθήσουμε:πότε τα πήρες, τι μέγεθος έχουν, σε τι ενυδρείο....

 

Έγινε επεξεργασία - south
Link to comment
Share on other sites

Τα έβαλες μεσα και τα 2 μαζι την ιδια μερα ή πρώτα πήρες τον 1ο και αργότερα τον 2ο? Βαλε καμια φωτο ή βιντεο θα βοηθουσε

Link to comment
Share on other sites

Βάλε καμιά γενική του ενυδρείου, βγάλε χωρίς φλας με τα φώτα αναμμένα. 

Link to comment
Share on other sites

χμμμμμ ειναι λιγο περίεργη η σταση που καθεται έτσι ορθιος....

Το μυαλο μου πάει στον αλλον τον τσαμπουκα που θελει να οριοθετησει το χωρο του....αλλα δε μ αρεσει που τον βλέπω έτσι ορθιο

Link to comment
Share on other sites

Καθαρό φαίνεται... Αν δεν είχε αλλού να κρυφτεί, ίσως έπιασε θαλάμι... Μια γενική του ενυδρείου θα βοηθήσει Δημήτρη.

Link to comment
Share on other sites

Εάν τρώει συνέχεια ξύλο θα αρρωστήσει. Καλό σημάδι βέβαια να τρώει. Το λιφαλιλι γιατί το έχεις; 

Κρυψώνες δεν βλέπω, εκτός από το κιουπι, που φαίνεται πολύ μικρό μάλλον εσωτερικά :)

Link to comment
Share on other sites

το λιφαλιλι ξεμεινε κ το πηρα μιας κ θα αλλαξω ενυδρειο κ θα το δωσω,το βραδυ παντως που προφανως κοιμουνται ειναι κ τα δυο μαζι διπλα διπλα

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν κρυψώνες και νομίζω προτίμησε την πιο ασφαλή θέση και δεν φαίνεται να υπάρχει χώρος να στηθεί αλλιώς. Κι εγώ εκεί θα πήγαινα στη θέση του.:D

Το κακό είναι ότι έχουν εδραιωθεί κάποιες ισορροπίες όχι καλές. Θ' αργήσεις να ετοιμάσεις το καινούριο ενυδρείο;

Link to comment
Share on other sites

καλη ερωτηση,θα ηταν το επομενο που θα ρωταγα,ηδη δουλευει 5 μερες,ριχνω τροφη κ θα ηθελα να ρωτησω τι αλλο να κανω για να ειμαι ετοιμος

 

Link to comment
Share on other sites

Νιτρικά και νιτρώδη, αν δηλαδή το ενυδρείο στις βασικές του μετρήσεις είναι έτοιμο να δεχθεί ψάρια, με νερό μη τοξικό για αυτά 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...