Jump to content

Γεια σας..


Recommended Posts

 Παιδιά καταρχήν να σας ενημερώσω ότι την έβγαλα επίτηδες από το ενυδρείο για την φωτο π έπρεπε να ανεβάσω κ γενικά δν με φοβάται με έχει μάθει γτ την αφήνω όταν τις αλλάζω νερό να περπατάει μέσα στο σπίτι...Από εδώ είναι το Χελωνάκι μου είναι κοκκινομαγουλη από τη εχω ενημερωθεί την αγόρασα τον Οκτώβριο εχω ενημερωθεί για διαφορά θέματα όπως για ενυδρείο βιταμίνες ςντιχλωριο θερμοστατη..μονο λάμπα δν τις έχω παρει ακόμα θα προμηθευτώ τον χειμώνα αλλά την βγάζω στον ήλιο την ημέρα..Από διατροφή προς το παρόν μέχρι να ενηλικιωθεί τις έχω στικς κ γςριδουλες τις δίνω μια φορά την ημέρα 4 στικς κ μέσα στην εβδομάδα της κάνω αλλαγή σε γςριδουλες..Είναι υγιείς ευτυχώς..Αλλά θα ήταν ευπρόσδεκτες οι απόψεις σας να ενημερωθώ καλύτερα..Κ ρε παιδιά εχω μια απορία π δν μπορώ να καταλάβω με αυτά π εχω διαβάσει αν είναι θυλικο ή αρσενικό??

Σας ευχαριστώ εκ το πρότερον

20190825_181933.jpg

20190825_181926.jpg

20190825_181905.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για θυληκο το παει, αλλα περιμενε λιγο μηπως και....... Τα αρσενικα εχουν μεγαλυτερα νυχια και ουρα απο τα θηλυκά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κ εγω αυτό εχω καταλάβει ότι πάει για θηλυκό...Από κάποια ηλικία και μετά θα πρέπει να τις αλλάξω την διατροφή κ αν ναι σαν τι να τις δίνω..??

Link to comment
Share on other sites

αυτα πανω κατω εκανα και κανω εγω αναφορικα με τη διατροφη ..

και διαβασε και αυτο...

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...