Jump to content

Hong Kong Skimmer


koursaros7

Recommended Posts

αγνωστο,σκιμερ..δεν γνωριζω καποιον να το εχει δουλεψει...

γιατι δεν ψαχνεις σε κατι πιο επωνυμο και αξιοπιστο...?

Link to comment
Share on other sites

αγνωστο,σκιμερ..δεν γνωριζω καποιον να το εχει δουλεψει...

γιατι δεν ψαχνεις σε κατι πιο επωνυμο και αξιοπιστο...?

Καλησπέρα,

κοίταξε την τιμή και θα καταλάβεις ;):blink::thumbup:

βασικά στο χωριό μου λένε οτι το φτηνό κρέας το τρώνε οι σκύλοι αλλά σε πειραματική παραγγελία που είχα κάνει παλιότερα με προϊόντα των οποίων οι τιμές δεν ξεπερνούσαν τα 5 ευρώ το αποτέλεσμα ήταν φανταστικό έχω θερμοστάτη ψηφιακό ο οποίος δουλεύει άψογα εδώ και 2 χρόνια καθώς και auto feeder ίδιας ηλικίας και απόδοσης.

Το περίεργο είναι οτι πριν απο 2 μήνες περίπου είδα το θερμοστάτη και τη ταΐστρα που απόκτησα με 8 ευρώ και τα δύο + τα μεταφορικά σε καινούριο μεγάλο κατάστημα του χώρου σε τιμή 5πλάσια για το κάθε είδος ξεχωριστά.

Αυτός είναι και ο λόγος που το ψάχνω ένας ξάδερφός μου έφτιαξε 300lt reef στην Αγγλία και το κόστος του ανήλθε σε 350 λίρες μαζί με 25 κιλά ΖΒ καθώς και ψάρια κοράλια κ.τ.λ. + εξοπλισμό όλα δηλαδή εκτός απο το δοχείο και το refugium το οποίο κατασκέυασε.

Τώρα δε ξέρω εμείς οι Έλληνες έχουμε και τη βλακεία αν δεν πληρώσουμε κάτι ακριβά ότι δεν είναι και καλό αλλά δε ξέρω η γιαγιά μου ήταν απο τη Πόλη :D

Link to comment
Share on other sites

Το skimmer το αγοραζεις σημερα και το κρατας αν οχι (μια ζωη)αλλα μια δεκαετια,τοτε λοιπον γιατι να μην το πληρωσεις αναλογα.Υπαρχουν τοσα πολλα αξιοπιστα, πανω απο ολα αθορυβα,και απο τις καλυτερες Μαρκες για τα λιτρα σου.

Link to comment
Share on other sites

Κανε μια βολτα στην αγορα και στην συνεχεια στο Ιντερνετ θα δεις 2,3 που σου αρεσουν ειτε και παραπανω θα επικεντρωθεις και οπου ειναι φθηνοτερο το χτυπας.Το E-Bay προσοχη πληρωσα μια καμερα το ποσο δεν θελω να το πω και ακομη δεν ηρθε για πανω απο δυο μηνες μιλαμε.

Link to comment
Share on other sites

το εχω ξαναπει

στο paypal στο resolution center πας στο dispute

νομιζω ομως οτι εχεις αργησει πολυ και ισως να μην δεχτει dispute μετα απο δυο μηνες

Κανε μια βολτα στην αγορα και στην συνεχεια στο Ιντερνετ θα δεις 2,3 που σου αρεσουν ειτε και παραπανω θα επικεντρωθεις και οπου ειναι φθηνοτερο το χτυπας.Το E-Bay προσοχη πληρωσα μια καμερα το ποσο δεν θελω να το πω και ακομη δεν ηρθε για πανω απο δυο μηνες μιλαμε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...