Jump to content

Επιτελους !!!!!


Recommended Posts

μπραβο,μπραβο!

καλα νεα!

να κανω 3 ερωτησουλες στους ηδη πελατες?

1.τα μεταφορικα ποσο κοστιζουν?

2.navy τι εννοεις σε 4 ωρες?πηρες πχ τηλ στη μια και στις 5 ειχες τα ζωντανα?????

3.οσοι πηρατε κοραλια ηρθαν αυτα που ειχε στη φωτο η' καπως διαφορετικο?

Link to comment
Share on other sites

τα μεταφορικα κοστιζουν 10 Ε με το ΚΤΕΛ αλλιος πας Καλαματα και εισαι ΟΚ.Εγω αυριο περιμενω την δικια μου παραγγελια και ανυπομωνω να τα δω απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

Α κατι αλλο παρηγγειλα μια labophylia hemprichii

Εχει κανεις το συγκεκριμενο κοραλι?

Αν ειναι τοσο απετιτικο οσο λεει ο saltasos να μην το παρω καλυτερα...

Αντε να αρχιζουν να πουλανε και ακροπορες γιατι απο οτι φενεται θα ειναι φτηνες....

Link to comment
Share on other sites

1) Τα μεταφορικά είναι 10 ευρώ

2) με πήραν τηλέφωνο ότι έφυγαν με το δρομολόγιο στις 14.00 και τα παρέλαβα στο πρακτορείο στις 18.00

3) τους έχω ρωτήσει σχετικά με τις φωτογραφίες και μου απάντησαν ότι είναι αυθεντικές, τραβηγμένες από τα ζωντανά που έχουν προς πώληση.

Σε αυτά που έχω πάρει εγώ δεν βρήκα απόκλιση από τις φωτογραφίες

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες

εντυπωσιαστηκα....

και εγω τις ακρο περιμενω κ μαλλον μαζι θα παρω κανενα στρειδακι

Link to comment
Share on other sites

navy ποια κοραλια πηρες απο το site?

Link to comment
Share on other sites

filrou και εσυ ποια κοραλια πηρες?>

Link to comment
Share on other sites

(Dendronephthya Sp.) – (Alveopora Sp. Yellow ) (Scolymia Sp. ) (Euxiphipops xanthometopon ) Ήταν τα κομμάτια που παρέλαβα από την aqua reef farm και μπορω να πω πως εντυπωσιάστηκα ειδικά με την – (Alveopora Sp. Yellow ) φανταστικό κομμάτι δεν το είχα ξαναδεί.

Οσο για τις εικόνες του site ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ.

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Τρομερο ! Απιστευτα καλη δουλεια για την Ελλαδα. Ανυπομονω να ξεκινησω το θαλασσινο μου!!

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι όμως δεν μπορεί να κάνει αποστολή απο την Καλαμάτα στην Β. Έλλαδα (Άλεξπολη) :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι όμως δεν μπορεί να κάνει αποστολή απο την Καλαμάτα στην Β. Έλλαδα (Άλεξπολη) :rasp:

......γιατι οχι κωστη μου..???

(εγω περιμενω να παραλαβω αυριο 1 πανεμορφη ανεμωνη..!!!). :bowdown::buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό θα περιμένω απο το κατάστημα απάντηση!!!Το βλέπω λίγο μακρυά ρε Κώστα!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό θα περιμένω απο το κατάστημα απάντηση!!!Το βλέπω λίγο μακρυά ρε Κώστα!! :rasp:

μμ....ειναι οντως....εδω για θεσ/νικη,που μιλησαμε εχει αποστολη 3 μερες τη βδομαδα..!!!!!

παντως μεχρι τωρα η εξυπηρετηση που ειχα ηταν οντως σουπερ...ας δω ομως και την παραλαβη για να μπορω να εχω πληρη αποψη....

(εκεινα τα κλαδεματα απο εφυλλιες.....αλλαξοπιστησαν....? :bowdown::buttrock::buttrock: )

Link to comment
Share on other sites

Έλα να το δούμε απο κοντά :buttrock:

την αλλη τεταρτη,θα ειμαι εκει...θα κουβαλαω ενα σκιμμερ deltec,με μεγεθος σχεδον οσο το πισω καθισμα ενος αυτοκινητου.....!!! τα υπολοιπα τα λεμε με πμ... :bowdown:
Link to comment
Share on other sites

Πριν 10 λεπτα παρελαβα την δικια μου παραγγελια και εχω να πω οτι και τα λεφτα αξιζαν και οτι προκειται για μια πολυ καλη φαρμα.

Ηταν πολυ καλα ασφαλισμενο το δεμα (λες και ειχα παρει πορσελανη 200 ετων) και μολις εφτασα σπιτι με πηραν τηελφωνο για να βεβαιωθουν οτι εφτασε το δεμα στα χερια μου...

Πηρα ενα amphirion melanopus,sarcophyton,ricordea mushroom yuma, zoanthus kai goniopora...

Σε λιγο καιρο θα παραθεσω photo ...

Link to comment
Share on other sites

να σας ζήσουν !

.θα κουβαλαω ενα σκιμμερ deltec,με μεγεθος σχεδον οσο το πισω καθισμα ενος αυτοκινητου.....!!! τ

θα μου το φέρεις σπίτι που μου χρειάζεται ? :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον έχουν αυτά που διαβάζω. Η αρχή έγινε άντε να ακολουθήσουν κι άλλοι επαγγελματίες :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι Κρήτη μπορούν να στείλουν???

Link to comment
Share on other sites

SUPER

το σκεφτήκαμε -πήραμε - ήρθανε μια χαρά-

τιμές σούπερ-

40 τηλέφωνα για να βεβαιωθουν οτι όλα ειναι κομπλέ.

Σίγουρα όσοι ζουν επαρχία θα βρούν μία πολλή καλή διέξοδο.

Θεωρώ οτι μία φάρμα την είχαμε ανάγκη στην ελλάδα :bowdown:

Έγινε επεξεργασία - stefanos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...