Jump to content

Νεο-ν-Δισκο-ενυδρειο!!!


antonis t83

Recommended Posts

ΜΑΚΑΡΙ να εχω ΑΔΙΚΟ αλλα η ιστορια δειχνει οτι οπου ο ανθρωπος βαζει το χερακι του γινεται ζημια και οταν γινεται τετοιο μαζικο πεσιμο το ΤΕΛΟΣ ειναι αναποφευκτο και η καταστροφη θαλασσων λιμνων ποταμων ειναι Δεδομενη οποτε ποσο λαθος ειμαι φιλε delta?Το να εθελοτυφλουμε επειδη ισως καπου καποιοι να βολευονται δεν ειναι και οτι καλυτερο για εμας και τη φυση!!!!

Βασικά έχεις πολύ λάθος και σε αυτό φταίει το ψευδόνυμο "τσεκουράτος" που καθόλου άδικα δεν έχει κολλήσει στον diskus!

Τώρα ΑΝ θες το πιστεύεις, αν όχι.... επιλογή σου! Απλά δεν ισχύει τίποτα απ'όλα αυτά :rasp:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βασικά έχεις πολύ λάθος και σε αυτό φταίει το ψευδόνυμο "τσεκουράτος" που καθόλου άδικα δεν έχει κολλήσει στον diskus!

Τώρα ΑΝ θες το πιστεύεις, αν όχι.... επιλογή σου! Απλά δεν ισχύει τίποτα απ'όλα αυτά :rasp:

Βασικά έχεις πολύ λάθος Που?

και σε αυτό φταίει το ψευδόνυμο "τσεκουράτος" που καθόλου άδικα δεν έχει κολλήσει στον diskus! Συμφωνω Απολυτως

Και ακομα δεν εχω καταλαβει που ειμαι Πολυ λαθος :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχεις πολύ λάθος Που?

και σε αυτό φταίει το ψευδόνυμο "τσεκουράτος" που καθόλου άδικα δεν έχει κολλήσει στον diskus! Συμφωνω Απολυτως

Και ακομα δεν εχω καταλαβει που ειμαι Πολυ λαθος :rasp:

Έχεις καταλάβει πολύ λάθος για το ποιόν του Diskus και τις προθέσεις του! Το "τσεκουράτος" μόνο κακό δεν είναι σαν ψευδόνυμο! Απλά είναι ευθής!!! Αν τώρα εσένα σε ενοχλεί η ευθύτητα μέσω γραπτού λόγου, ευτό είναι άλλο θέμα!

Link to comment
Share on other sites

Το να εισαι ευθης δεν ειναι ασχημο.Πρεπει να λες ομως τι δεν σου αρεσει σε καποιο ενυδρειο.

Το ξαναλεω με ευθυτητα:Το μαυρο χαλικι ΔΕΝ μου αρεσει γιατι ειχα και`γω καποια περιοδο και οι δισκοι ειχαν μαυρισει.Στην περιπτωση του Αντωνη το οπτικο αποτελεσμα ειναι πολυ ομορφο,λογω των χρωματων που εχουν οι δισκοι.

Αυτο δεν σημαινει οτι του προτεινω να το ξυλωσει το ενυδρειο και να βαλει αμμο. :rasp:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...