Jump to content

Kalos Sas Vrhka Paidia!!


drakos vti

Recommended Posts

Καλώς όρισες Γιάννη στην παρέα μας! :D

Σε παρακαλώ γράφε ελληνικά!Α και να σε ενημερώσω τα 120 λίτρα είναι πολύ μικρό για αγγελόψαρα! :gun: Σε τι αριθμό είναι τα ψαρια που έχεις στο ενυσρείο σου; :thumbup:

Και αν μπορείς πες και το μέγεθός τους. :hysterical:

:thumbup::D:(

Link to comment
Share on other sites

2 αγγελοψαρα και 4 ινδιανακια. το γνωριζω οτι ειναι παρα πολλα κσερω πως ενα αγγελοψαρο θελει 70-80 λιτρα νερου η κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!

προσωπικα 2 αγγελοψαρα δεν μου φαινονται πολλα για 120 λιτρα ειδικα αν εχει υψος το ενυδρειο.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην ενυδρειοπαρέα μας :(

καλή διαμονή και καλή συνέχεια :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!

προσωπικα 2 αγγελοψαρα δεν μου φαινονται πολλα για 120 λιτρα ειδικα αν εχει υψος το ενυδρειο.

ε εχει υψος αλλα το ειπα καθαρα απο οτι εχω διαβασει και εχω ενημερωθει και για αλλα ψαρια που ασχολουμαι.αλλα λογο χωρου δεν εχω την δυνατοτητα να αγορασω πιο μεγαλο.(αν και το θελω πολυ...)ε και ετσι κακος βεβαια κατι φορες φτανω στο σημειο να στριμωχνω πολα ψαρια.

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!

προσωπικα 2 αγγελοψαρα δεν μου φαινονται πολλα για 120 λιτρα ειδικα αν εχει υψος το ενυδρειο.

εγω ασχολουμε περιπου στα 7 χρονια με τα ενυδρεια και το νερο που βαζω ειναι απο πηγη σε ενα βουνο και δοξα το θεο ειναι οπως ακριβως το θελω και σε (ph σκληροτητα και ολα τα αλλα ενοειται οτι τα βοηθαω και με τα φαρμακα που βαζω αν χρειαζεται.)και κανω αλαγη του νερου(μισω και λιγο παραπανω)καθε 15 μερες περιπου και εχω δει οτι τα ψαρια αντεχουν παρα πολυ καλα μεχρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...