Jump to content

ΜΟΝΟΜΑΧΙΝΕΣ?


miranta

Recommended Posts

:bowdown:

καλησπερα απο μενα εχω εδω και 4 ετη εναν αρσενικο μονομαχο και ειναι μονος του ο κακομοιρουλης μιας και δεν μπορω να βρω ευκολα θηλυκες!!!

εχω παει σε μεγαλα πτ σοπ και μου λενε πως δεν φερνουν μιας και δεν εχουνε τοση ζητηζση :)

μπορει καποιος που ξερει να μου πει που μπορω να βρω?

σκεφτομαι να του παρω 4!!!μια για καθε χαμενο χρονο αλλα και βαση αναλογιας χιχι

ευχαριστω :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Ο μονομαχοι ειναι πολυ παλιοχαρακτηρες....

Θελουν τις θυληκες μονο για sex και αμεσως μετα τις τσακιζουν στο ξυλο.

Βεβαια αν η γυναικα ειναι λιγο τσαμπουκας παλκωνουν αυτες τον αρσενικό.

Συμπερασμα: there can be only ONE....

Link to comment
Share on other sites

Θελουν τις θυληκες μονο για sex και αμεσως μετα τις τσακιζουν στο ξυλο.

:bowdown:

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

exw na sou dwsw 2 alla eisai makria gamoto...

Link to comment
Share on other sites

Backoulis σε ευχαριστω πολυ αλλα δεν ειμαι μακρυα μιας και λογο δουλειας ειμαι καθε μερα Αθηνα :bowdown: οποτε αν ισχυει η προσφορα σου πολυ θα χαρω να τις παρω με το αζημειωτο φυσικα χιχι...ο καημενος εχει γεμισει φυσαλιδες παλι τα φυτα ειχε καιρο να το κανει...θελει μωρακιααααααααααααααααααααααααααααα χο χο χο :bowdown:

επειδη γραφω απο το ACER ONE μου και δεν εχι μπλε δοντι για να τον δειτε και σε φωτο σας την χρωσταω μολις παω σε αλλο pc

Link to comment
Share on other sites

Μια επισημανση γιατι βλεπω και ολο περισσοτερος κοσμος τεινει προς την αναπαραγωγη Μονομαχων. Ξερετε που πατε να μπλεξετε? Φανταστειτε 20 μωρακια που σε λιγο διαστημα θα θελουν 20 ενυδρειακια για να μην φαγωθουν μεταξυ τους.

Link to comment
Share on other sites

Stelios_Rjk καλημερα :bowdown:

στα πετ σοπ κρατιουνται σε ποτηρια πολυ καιρο οποτε δεν νομιζω πως μια ιδιοκατασκευη με δωματια χωρισμενα με πλεξι γκλας χωρητικοτητας 5 λιτρων εκαστο θα τα ενοχλησει αρχικα :bowdown: μετα ειτε θα χαριστουν σε ιδιωτη ειτε σε πετ σοπ και καποια θα κρατηθουν :)

ο ατιμος εχει γεμισει φυσαλιδες ... :(:blink:

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να το σκεφτεις πολυ καλα πριν κανεις αναπαραγωγη γιατι ειναι λιγο ζορικα τα πραγματα και το καθε μωρο πρεπει να κρατηθει μονο του γιατι συνηθως ειναι αρσενικα και δεν χρειαζεται να σου πω τι εχει να γινει και θα πρεπει να βαλεις μονο μια θηλυκια με τον αρσενικο και μονο για ζευγαρωμα μετα την βγαζει και την κρατας μονη της

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...