Jump to content

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ


south

Recommended Posts

Ενας γνωστός μου εχει το παρακάτω ενυδρείο και οι Δίσκοι του πάνε super ... :bowdown::bowdown:

(τονίζω ότι ολα τα ψάρια είναι ιβριδια και τα πήρε απο πολύ μικρά)μαλιστα με κοροιδεύει, γιατι είναι μεγαλύτεροι απο τους δικού μου (εκείνους που είχαμε πάρει μαζί...) :bowdown::bowdown:

post-491-1242056513_thumb.jpg

post-491-1242056596_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ενας γνωστός μου εχει το παρακάτω ενυδρείο και οι Δίσκοι του πάνε super ... :hysterical::bowdown:

(τονίζω ότι ολα τα ψάρια είναι ιβριδια και τα πήρε απο πολύ μικρά)μαλιστα με κοροιδεύει, γιατι είναι μεγαλύτεροι απο τους δικού μου (εκείνους που είχαμε πάρει μαζί...) :bowdown::bowdown:

Φοβερο aquascape,τα κοραλια φοβερα.........τι αλατοτητα εχει; :bowdown::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο aquascape,τα κοραλια φοβερα.........τι αλατοτητα εχει; :hysterical::blush:

εγω ειμαι αρχαριος μου κανει σαν κατι δρομους που περνας και λενε καλη χρονια χρονια πολλα (με λαμπιονια) ..αλλα εχει περασει ο καιρος εχει ερθει το Πασχα και ολοι κοιτουν και γελανε! οχαχαχαχα :bowdown::bowdown::bowdown: ..απιστευτο ! :bowdown::hysterical: πες του να βαλει και δυο μπαλες χριστουγενων για να οκ οχαχαχα :blush::blush::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα που τις εδειξες τωρα μετα το σεμιναρειο του Bleher! :bowdown:

Παιζει να τις εβλεπε ο ανθρωπος και να μας εμενε εκει στον τοπο!

Παλι καλα δηλαδη....!!!

Τα δισκια παντως πανεμορφα!!! Νιωθουν σαν το σπιτι τους...... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Το κορυφαιο ειναι τα αλογακια που εχει απο πανω...Γιατι δεν του λες να τα λαβει μεσα ισως να ταιριαζουν πιο πολυ απο τα κοραλια..Ποτε δεν ξερεις τι μπορει να βρεις στα μερη οπου συχναζουν οι δισκοι..:bowdown:

:bowdown::bowdown::bowdown::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, είναι υβρίδια και δεν έχουν δει ποτέ τον Αμαζόνιο αλλά και μόνο πό σεβασμό στη φύση δεν το κάνεις αυτό... έλεος!

Άντε και σε άγριους...

Link to comment
Share on other sites

Το κορυφαιο ειναι τα αλογακια που εχει απο πανω...Γιατι δεν του λες να τα λαβει μεσα ισως να ταιριαζουν πιο πολυ απο τα κοραλια..Ποτε δεν ξερεις τι μπορει να βρεις στα μερη οπου συχναζουν οι δισκοι..:bowdown:

:bowdown::bowdown::bowdown::hysterical:

lol! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο,εγω περιμενω να ερθει το βραδυ............. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Οι δίσκοι την Άνοιξη μεταναστεύουν στη θάλασσα;

Τι λες τώρα; :bowdown::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Οι δίσκοι την Άνοιξη μεταναστεύουν στη θάλασσα;

Τι λες τώρα; :bowdown::bowdown::bowdown:

Χαχ-α0χ-α0χ0-α

Και οχι σε οποια κι'οποια θαλλασα αλλα σε υφαλο...: :bowdown::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::blush::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Οι δίσκοι την Άνοιξη μεταναστεύουν στη θάλασσα;

Τι λες τώρα; :bowdown::bowdown::bowdown:

Πως πας εσυ καλοκαιρινες διακοπες ...ετσι και οι δισκοι πιανουν τα νησια και τις πλαζ! :bowdown::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::blush:

Link to comment
Share on other sites

Χαχ-α0χ-α0χ0-α

Και οχι σε οποια κι'οποια θαλλασα αλλα σε υφαλο...: :bowdown::bowdown::bowdown::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Το νου σας αμα ακουσετε εκει που κανετε ηλιοθεραπια ....ενας δισκος ....ενας δισκος μην κοιταξετε ψηλα!! :bowdown: ..καντε ενα μακροβουτι ισσως σταθητε τυχεροι και βλαλετε κανενα δισκακι! :hysterical::blush::blush:

Έγινε επεξεργασία - ghalepas
Link to comment
Share on other sites

και μερικές φωτογραφίες ακομα :bowdown:

μήπως να μάθω όλες τις λεπτομέριες και να το παρουσιάσω στα υφάλμυρα :bowdown::bowdown:

post-491-1242061830_thumb.jpg

post-491-1242061954_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

και μερικές φωτογραφίες ακομα :bowdown:

μήπως να μάθω όλες τις λεπτομέριες και να το παρουσιάσω στα υφάλμυρα :bowdown::bowdown:

Συγνωμη για ποια περιοχη του Αμαζωνιου μιλαμε? :hysterical::bowdown::hysterical::hysterical: Να το παμε στην Πανια να το κληρωσει! :hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Παντως το φυλλοδεντρο το πλαστικο διπλα ειναι βιοτοπικο :bowdown::bowdown: .Στο χωριο μου λενε περι ορεξεως κολοκιθοπιτα

Link to comment
Share on other sites

Απο τη ζηλεια σας τα λετε ολα ρε........ :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Μετά από σχολαστική έρευνα που έκανα στην φωτογραφία :bowdown: διαπίστωσα ότι είναι δίσκοι θαλασσινού μεταμφιεσμένοι σε γλυκού. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Μετά από σχολαστική έρευνα που έκανα στην φωτογραφία :bowdown: διαπίστωσα ότι είναι δίσκοι θαλασσινού μεταμφιεσμένοι σε γλυκού. :rasp:

ahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha

ahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha

ahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha

ahahahahahahahahahahaha.... :bowdown::bowdown::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

:hysterical::hysterical::blush::blush::blush::blush:

Θεος... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Απο τη ζηλεια σας τα λετε ολα ρε........ :bowdown:

Να του λεγαμε να κανει μια παρουσιση στο φορουμ? :bowdown::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα.

Το όλο σύστημα είναι λάθος και πρέπει να στηθεί από την αρχή. Να φύγουν τα ψεύτικα διακοσμητικά επειγόντος.

Πες του φίλου σου να πάρει αραγονίτη και ζωντανό βράχο και σιγά σιγά να προσθέσει κοράλια και clams. Ή στήνουμε reef ή δεν στήνουμε :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα.

Το όλο σύστημα είναι λάθος και πρέπει να στηθεί από την αρχή. Να φύγουν τα ψεύτικα διακοσμητικά επειγόντος.

Πες του φίλου σου να πάρει αραγονίτη και ζωντανό βράχο και σιγά σιγά να προσθέσει κοράλια και clams. Ή στήνουμε reef ή δεν στήνουμε :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Τι πεδευεστε με τους δισκους? ..τι τις θελετε τις οσμωσεις και τα ρεστα! :blush::blush::hysterical::hysterical: ...το θεμα ειναι καθε φορα να αφηνεται την φαντασια σας ελευθερη και να μην τα βρισκεται ολα ετοιμα ! :hysterical::hysterical::hysterical: ..παρτε και ενα αναλογο τραγουδακι

(τρεχτε 'το απο το 1,20 αμα δεν θελετε να κοψετε φλεβιτσα!!) :hysterical::blush::blush::rasp:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα χρώματα ταιριάζουν...! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικο. Αντι να γελατε να φτιαξουμε αυτη τη νεα κατηγορια. << ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΓΛΥΚΟΥ ΝΕΡΟΥ>> :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

¨Επρεπε να το δείξεις στον Bleher!Δίσκοι από Μπαχάμες,ταιριάζουν με το καλοκαίρι!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...