Jump to content

Ιερό ψάρι Oscar


Recommended Posts

Ένας Μουσουλμάνος είδε σε ένα pet shop ένα μοναδικό Oscar που στη μια του πλευρά σχηματίζονταν η λέξη Mohammed στα Αραβικά και στην άλλη η λέξη Allah, ο άντρας αγόρασε το ψάρι και ένα μεγάλο ενυδρείο για να το φιλοξενήσει με όλες τις ανέσεις.

"Το ψάρι είναι πολύ ήρεμο και του αρέσει να το χαϊδεύουν, είναι επίσης πολύ έξυπνο και μελαγχολεί όταν πωλούνται ψάρια από το ενυδρείο του."

...σχολιάζει ο ιδιοκτήτης.

Τώρα σκέφτεται να θέσει το ψάρι σε δημοπρασία και να δωρίσει τις εισπράξεις σε φιλανθρωπίες.

Ξέρει κανείς Αραβικά??? :P

post-3972-1245624482_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

οτι νανε χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζεστε να είναι «χρωματισμένο» όπως τα παπαγαλόψαρα !!!

Έγινε επεξεργασία - Aiolos-910
Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομιζω να ειναι χρωματισμενο...Εμενα παντως πολυ τραβηγμενο μου φαινεται..Ποσο φανατικοι παιζει να ειναι αυτοι οι Μουσουλμανοι..??

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομιζω να ειναι χρωματισμενο...Εμενα παντως πολυ τραβηγμενο μου φαινεται..Ποσο φανατικοι παιζει να ειναι αυτοι οι Μουσουλμανοι..??

Αρκετα, απιστευτα, παρα πολυ!

Οτι νανε βλεπουν, ομως λογικο ειναι ετσι οπως ειναι η γραφη τους....

Link to comment
Share on other sites

Ειδα την φωτο. 100% photoshop... δωστε μου φωτο απο ενα οσκαρ και θα το κανω να γραφει και "Μαρια σαγαπω" :P

Σωστοοοοοοοοος :lmao::lmao::P:thumbup::thumbup::lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Ένας Μουσουλμάνος είδε σε ένα pet shop ένα μοναδικό Oscar που στη μια του πλευρά σχηματίζονταν η λέξη Mohammed στα Αραβικά και στην άλλη η λέξη Allah, ο άντρας αγόρασε το ψάρι και ένα μεγάλο ενυδρείο για να το φιλοξενήσει με όλες τις ανέσεις.

"Το ψάρι είναι πολύ ήρεμο και του αρέσει να το χαϊδεύουν, είναι επίσης πολύ έξυπνο και μελαγχολεί όταν πωλούνται ψάρια από το ενυδρείο του."

...σχολιάζει ο ιδιοκτήτης.

Τώρα σκέφτεται να θέσει το ψάρι σε δημοπρασία και να δωρίσει τις εισπράξεις σε φιλανθρωπίες.

Ξέρει κανείς Αραβικά??? :thumbup:

post-3972-1245624482_thumb.jpg

ΘAYMA!!!! :P

Θαυμα????? :thumbup:

Σιγουρα :P

Link to comment
Share on other sites

Ένας Μουσουλμάνος είδε σε ένα pet shop ένα μοναδικό Oscar που στη μια του πλευρά σχηματίζονταν η λέξη Mohammed στα Αραβικά και στην άλλη η λέξη Allah, ο άντρας αγόρασε το ψάρι και ένα μεγάλο ενυδρείο για να το φιλοξενήσει με όλες τις ανέσεις.

"Το ψάρι είναι πολύ ήρεμο και του αρέσει να το χαϊδεύουν, είναι επίσης πολύ έξυπνο και μελαγχολεί όταν πωλούνται ψάρια από το ενυδρείο του."

...σχολιάζει ο ιδιοκτήτης.

Τώρα σκέφτεται να θέσει το ψάρι σε δημοπρασία και να δωρίσει τις εισπράξεις σε φιλανθρωπίες.

Ξέρει κανείς Αραβικά??? :P

post-3972-1245624482_thumb.jpg

Eγω παντως δε βλεπω τις δυο πλευρες ενος ψαριου,αλλα δυο ψαρια.Γνωμη μου..............

Link to comment
Share on other sites

Ειδα την φωτο. 100% photoshop... δωστε μου φωτο απο ενα οσκαρ και θα το κανω να γραφει και "Μαρια σαγαπω" :P

Επειδή δεν ξέρω καμία Μαρία και δεν μου αρέσουν τα Όσκαρ, μπορείς να μου γράψεις πάνω σε ένα Cardinal Tetra "Αφροξυλάνθη σε αγαπώ και θέλω να γεννήσεις τα παιδιά μου! Με αγάπη ο Τζουτζούκος σου!"???

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν ξέρω καμία Μαρία και δεν μου αρέσουν τα Όσκαρ, μπορείς να μου γράψεις πάνω σε ένα Cardinal Tetra "Αφροξυλάνθη σε αγαπώ και θέλω να γεννήσεις τα παιδιά μου! Με αγάπη ο Τζουτζούκος σου!"???

Αυτό θέλω να είναι από τη μία πλευρά... Από την άλλη το σκέφτομαι ακόμα :P

Link to comment
Share on other sites

Για να μη λέμε μόνο τους μουσουλμάνους θρησκόληπτους.. και οι χριστιανοί δεν πάνε πίσω.. δεν είναι λίγα τα παραδείγματα που έχουμε ακούσει κατά καιρούς..

Φαντάζεστε τη Λουκά να έβρισκε ένα πιράνχα με το σύμβολο του εν τούτω νίκα !!!

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζεστε τη Λουκά να έβρισκε ένα πιράνχα με το σύμβολο του εν τούτω νίκα !!!

Δεν είναι μόνο η Λουκά.

Σκέψου μόνο την θεία στην Τήνο που μπουσουλάει στα γόνατα μέχρι την εκκλησία.

Η ίδια είναι που κουνάει το δάχτυλο στα μούτρα των μικρών παιδιών

λέγοντας: "Να γίνεις καλός χριστιανός" και βγάζει σπυριά στην ιδέα της

ονοματοδοσίας στο δημαρχείο και όχι της "βάφτισης".

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν ξέρω καμία Μαρία και δεν μου αρέσουν τα Όσκαρ, μπορείς να μου γράψεις πάνω σε ένα Cardinal Tetra "Αφροξυλάνθη σε αγαπώ και θέλω να γεννήσεις τα παιδιά μου! Με αγάπη ο Τζουτζούκος σου!"???

Μου θυμισες ΤΟ ανεκδοτο μαζι με τη τρελα σου για τα ταττου.

Παει ενας να κανει ταττου και ζηταει απο το καλλιτεχνη επειδη θα παει με την αγαπημενη του διακοπες στη Τζαμαικα σε παραλιες γυμνιστων, να του κανει στο πεος ενα ταττου που οταν ειναι εν στησει να γραφει "WENDY" (τιμης ενεκεν το ονομα της καλης του) και οταν ειναι "χαλαρος" να φαινεται μονο το πρωτο και το τελευταιο γραμμα "WY".

Οπερ και εγενετο, ο καλλιτεχνης φανηκε ανταξιος των προσδοκιων του φιλου μας ο οποιος ξεκινησε γεματος κεφι με την καλη του για την νησο Τζαμαικα, εχοντας το καλλιτεχνημα ετοιμο προς επιδειξη.

Μετα απο μερικες μερες τον βρισκουμε να λιαζεται σε μια παραλια γυμνιστων περηφανος για το ταττου του και με μεγαλη του χαρα βλεπει ενα πανυψηλο μελαμψο Τζαμαικανο να εχει ακρiβως το ιδιο ταττου "WY"

Δεν αντεξε η περιεργεια του περισσοτερο απο ενα λεπτο και πηγε και τον ρωτησε ευθεως.

- Φιλε και τη δικη σου κοπελα Wendy τη λενε?

- Οχι γιατι?

- Και τι σημαινει το WY ταττου σου?

- Ααα οταν ειναι εν στησει γραφει "Welcome to Jamaica and have a nice daY!!!!" :P:P

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμισες ΤΟ ανεκδοτο μαζι με τη τρελα σου για τα ταττου.

Παει ενας να κανει ταττου και ζηταει απο το καλλιτεχνη επειδη θα παει με την αγαπημενη του διακοπες στη Τζαμαικα σε παραλιες γυμνιστων, να του κανει στο πεος ενα ταττου που οταν ειναι εν στησει να γραφει "WENDY" (τιμης ενεκεν το ονομα της καλης του) και οταν ειναι "χαλαρος" να φαινεται μονο το πρωτο και το τελευταιο γραμμα "WY".

Οπερ και εγενετο, ο καλλιτεχνης φανηκε ανταξιος των προσδοκιων του φιλου μας ο οποιος ξεκινησε γεματος κεφι με την καλη του για την νησο Τζαμαικα, εχοντας το καλλιτεχνημα ετοιμο προς επιδειξη.

Μετα απο μερικες μερες τον βρισκουμε να λιαζεται σε μια παραλια γυμνιστων περηφανος για το ταττου του και με μεγαλη του χαρα βλεπει ενα πανυψηλο μελαμψο Τζαμαικανο να εχει ακρiβως το ιδιο ταττου "WY"

Δεν αντεξε η περιεργεια του περισσοτερο απο ενα λεπτο και πηγε και τον ρωτησε ευθεως.

- Φιλε και τη δικη σου κοπελα Wendy τη λενε?

- Οχι γιατι?

- Και τι σημαινει το WY ταττου σου?

- Ααα οταν ειναι εν στησει γραφει "Welcome to Jamaica and have a nice daY!!!!" :lmao::P

:P:thumbup::thumbup::lmao::lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...