Jump to content

Sinoularia


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ SINOULARIA Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΩΕΙ ?ΤΙΝ ΤΑΙΖΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ(ΡΙΧΝΩ ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ SEA APPLE)TIS ΒΑΖΩ Κ ΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝ ΤΗΣ SEAHEM TO REEF TRACE ΦΩΤΙΣΜΟ ΕΧΩ ΚΑΛΟ Κ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ (ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΟΡΑΛΛΙ)ΕΥΧΑΗΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!! :D:P:wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Χαμηλή με μετρια ροή,καλές και σταθερές τιμές.Δεν χρειαζετε τροφή τρέφεται φωτοσυνθετωντας.Απο φωτισμό μπορεί να τα καταφέρει μια χαρά σε χαμηλό φωτισμό οστόσω θέλει δυνατό σχετικά φωτισμό.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ SINOULARIA Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΩΕΙ ?ΤΙΝ ΤΑΙΖΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ(ΡΙΧΝΩ ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ SEA APPLE)TIS ΒΑΖΩ Κ ΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝ ΤΗΣ SEAHEM TO REEF TRACE ΦΩΤΙΣΜΟ ΕΧΩ ΚΑΛΟ Κ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ (ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΟΡΑΛΛΙ)ΕΥΧΑΗΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!! :D:P:wootwoot:

Το πρωτο που πρεπει να κανεις φιλε μου,ειναι να μην φωναζεις.

Γραφε με μικρα.................. :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Oτι σου ειπε ο Salamander.Δες και εδω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ελάχιστες είναι οι απαιτήσεις του συγκεκριμένου είδους και ιδιαίτερα οι διατροφικές, με την προϋπόθεση ότι βρίσκεται πάντα σε σωστό περιβάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...