Jump to content

Γειά σες όλους και σε όλες!!!


Charvi

Recommended Posts

Hello! Είμαι νέος στο Φόρουμ και γενικότερα στο ίντερνετ. Είμαι νεαρός σε ηληκία, με οικολόγικές-φιλοζωικές αντιλήψεις και ίσως λιγο οξύθυμος... :P για αυτό σας παρακαλώ μη με παρεξηγήσετε στο μέλλον...! Ασχολούμαι εδώ και πολλά χρόνια με τα υδρόβια πλάσματα και γενικότερα με ότι ζωντανό βλέπω γύρω μου καθώς και με φυτά. Δυστυχώς όμως όλα τα ψαράκια που απέκτησα είχαν άδοξο τέλος επειδή δεν γνώριζα καθόλου τις αληθινές τους ανάγκες και εμπιστευόμουν τις συμβουλες του Pet shop καθώς και των γονιών μου (κλασσικό παράδειγμα είναι η γυάλα με τα χρυσόψαρα). Τελικά όμως αποφάσισα να ασχόληθω πολύ σοβαρά μπας και καταφέρω να μεγάλωσω τουλάχιστον ένα υγιές ψαράκι. Και αν αυτό πάει καλά γιατι τότε όχι και περισσότερα? :D Αυτή ήταν μια σύντομη παρουσίαση για μένα και ελπίζω να γνωριστω καλύτερα και με τους άλλους χρήστες του Foroum!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες στο ΑΖ!

Ευχομαι εδω μεσα να βρεις τη βοηθεια και τις πληροφοριες που ζητας.

Οσο για το "οξυθυμος" να θυμασαι οτι στην πλειοψηφεια τους τα σχολια που γινονται ειναι παντα καλοπροαιρετα :D

Link to comment
Share on other sites

για σου φιλε Charvi!!!!καλως ηρθες!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε μου.Καλη αρχη και καλο διαβασμα.

Link to comment
Share on other sites

για σου φιλε Charvi :D:P

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στο site

Εύχομαι εδώ μέσα να βρεις τη βοήθεια και τις πληροφορίες που ζητάς :D:P:wootwoot: .

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην ενυδρειοπαρέα μας, :D

εδώ θα βρεις πλήθος πληροφοριών που θα σε βοηθήσουν... :P

καλή συνέχεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome.....

Ειμαι σιγουρος πως εδω θα βρεις όχι μόνο πληροφοριες για να συνεχισεις καλα το χομπυ σου, αλλα και τρελαμενους με τα ψαρια να λες τον πόνο σου και να κανεις παρεα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχάριστώ όλους σας για το καλωσόρισμα! :D Καλό μου ξεκίνημα!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Welcome to AZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εσάς σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! :(

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω αυτό που λες πλήρες :( – και για αυτό συγχαρητήρια για τον θυμό σου και την προσπάθεια σου!! Εγώ τα λέω στο Pet Shop και θυμώνω όταν μου λένε πώς «ο κόσμος» τα ζήτα – :blush: . – ειδικά όταν βλέπω τα καημένα τα βαμμένα και με τατουάζ άσχημο αλλαγμένα ψαριά σύμφωνα με κινέζικα πρωτότυπα. :( Και ακόμα χειρότερα το Siamese Fighting Fish – Beta - η Μονομάχος – ειδικά όταν το δικό μου κάνει το πιο ωραίο ερωτικό παιχνίδι (το έχω σε βίντεο) με της γυναίκες του και είναι τόσος προστατευτικός πατέρας. :(

Για όλα αυτό – Bravo!!!!

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...