Jump to content

ΕΕΕΕΡΧΕΤΕ!!!! 400lt


oas284

Recommended Posts

ρε παιδια τι εγινε? πλακα εκανα. ηρεμηστε. τι να πω και εγω που το χαρηκα 2 μερες και μου πεθανε. απλα το ειπα λιγο στο φλου.!!!!! ακου να το πεταγα ζωντανο... καλυτερα στη σχαρα............

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

υπαρχουν πολλων ειδων ''χομπυστες-ζωοφιλοι'' τυποι και εμεις δεν ξερουμε ποτε κανει ο καθενας πλακα γιατι δεν ξερουμε την αντιλιψη του χιουμορ του καθε ενος..

λυπαμαι πραγματικα πολυ για το σαλαχι.. :D

καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι εγινε? πλακα εκανα. ηρεμηστε. τι να πω και εγω που το χαρηκα 2 μερες και μου πεθανε. απλα το ειπα λιγο στο φλου.!!!!! ακου να το πεταγα ζωντανο... καλυτερα στη σχαρα............

Όλα καλά :D ,καλή συνέχεια χωρίς άλλες απώλειες σου εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα για το σαλαχι σου αυτα συμβαινουν.Απο δω και περα σου ευχομαι να μην εχεις αλλες απωλειες.

Link to comment
Share on other sites

κριμα το σαλαχι ηταν πανεμορφο. απο τοτε που το εβγαλα εχω γεμισει καφε αλγη στα τζαμια!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
post-6953-1286392303_thumb.jpgpost-6953-1286392321_thumb.jpgΜετα απο πολυ καιρο ανεβαζω καινουργιες φωτο απο τα καινουργια αποκτηματα
Link to comment
Share on other sites

post-6953-1286392303_thumb.jpgpost-6953-1286392321_thumb.jpgΜετα απο πολυ καιρο ανεβαζω καινουργιες φωτο απο τα καινουργια αποκτηματα

Να χαιρεσε τα καινουργια αποκτηματα σου. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Κοραλινη βλεπω το πισω τζαμι δεν εχει πιασει καθολου.Το καθαριζεις?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καινουργιο στησημο του βραχου για να εχει θεσης για πολλα κοραλια.

post-6953-1290882107_thumb.jpg

post-6953-1290882131_thumb.jpg

post-6953-1290882157_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ENA ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟ!!!!!!!Πως το καταφερες κ το επιασες ρε φιλε ζωντανο κ το εβαλες στο ενυδρειο???Πως παει?Τι τρωει?Δωσε πληροφοριες!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ENA ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟ!!!!!!!Πως το καταφερες κ το επιασες ρε φιλε ζωντανο κ το εβαλες στο ενυδρειο???Πως παει?Τι τρωει?Δωσε πληροφοριες!!!!!!!!

Ωρε κ μεγαλωσει κ γινει κανα κιλο....θα κανει μια σχαρα....με λαδολεμονο......πω πω πω....Τι ειναι?μαυρακι,μιξυνι η μπαφα?Δεν φαινεται καλα απο την φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Ωρε κ μεγαλωσει κ γινει κανα κιλο....θα κανει μια σχαρα....με λαδολεμονο......πω πω πω....Τι ειναι?μαυρακι,μιξυνι η μπαφα?Δεν φαινεται καλα απο την φωτο.

Τι να πω και εγω ο κεφαλος τι ειναι εμενα μου τον εδωσε ο cgric γιατι μεγαλοσε πολυ και του δημιουργουσε προβλημα στο δικο του ενυδριο. παντως τρωει τα παντα μεχρι και στη αμμο τσιμπαει. εχει ορεξη το πουλακι μου!!!!! οταν παει στην σχαρα θα βγαλω και αναλογεσ φωτο!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ προσοχη γιατι τα tie wrap με τον καιρο θα σπασουν.Οποτε μην βασιζεις την σταθεροτητα της κατασκευης σου σε αυτα γιατι θα εχεις ζημιες. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ προσοχη γιατι τα tie wrap με τον καιρο θα σπασουν.Οποτε μην βασιζεις την σταθεροτητα της κατασκευης σου σε αυτα γιατι θα εχεις ζημιες. :thumbup:

σε εμένα πάντως έχει συμβεί το αντίθετο τα tie wrap έχουν αντέξει και έχει σπάσει όλοι η epoxy πάλι καλά που τα άφησα στη θέση τους και δεν τα έκοψα με το που στέγνωσε η κόλλα
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...