Jump to content

νέος στο θαλασσινό


Recommended Posts

δεν ξέρεις την ηλικία μου όμως

Εχει να κανει κατι η ηλικια σου με τις συμβουλες που θα σου δωσουν οι φιλοι;;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 141
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ότι δεν έχω το αυτοκίνητο μου είχε χαλάσει όταν το πήρε ο αδελφός μου με τι θα έρθω με τα πόδια άσε που δουλεύω κιόλας

Link to comment
Share on other sites

παιδιά άμα βάλω Skimmer χρειάζεται και εξωτερικό φίλτρο post-14047-1252924769_thumb.jpg έχετε καμιά φωτογραφία πως το βάζουν στο ενυδρείο

Έγινε επεξεργασία - chris99
Link to comment
Share on other sites

αφου δεν θα ερθεις στην συναντηση σε παρακαλω καθησε και διαβασε ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ... τα εχεις μπερδεψει ολα μου φαινεται....

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=117

Link to comment
Share on other sites

πολύ ενδιαφέρουσα θέματα

Link to comment
Share on other sites

η γνώμη μου είναι να κάνεις ένα μικρό ταξίδι μαζί με τούς γονείς σου στη Θεσσαλονίκη , εκεί θα σάς περιμένει ο klaz για να σας βοηθήσει σε ότι χρειαστείτε :)

Link to comment
Share on other sites

αλλά δεν μπορούμε να έρθουμε γιατί το ενυδρείο δεν έχει έρθει ακόμα

Έγινε επεξεργασία - chris99
Link to comment
Share on other sites

αλλά δεν μπορούμε να έρθουμε γιατί το ενυδρείο δεν έχει έρθει ακόμα

ελατε χωρις το ενυδρειο

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθήσω

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σας έχω μια χαζή ερώτηση πως φτιάχνεις ένα sub για 400 λίτρο ενυδρείο είδα και το καινούριο ποστ http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...c=30569&hl= αλά δεν κατάλαβα σε τι χρησιμεύει διάβασα μερικά ποστ αλλά δεν τα κατάλαβα πως τα φτιάχνουν

Link to comment
Share on other sites

παιδιά συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά έκανα σαν αρχάριος τώρα που θα κάνω θαλασσινό ενυδρείο :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω πως μπορουμε να απανταμε συνεχεια στις δεκαδες των ερωτησεων σου αφου ηδη σου δωσαμε υλικο για διαβασμα,πραγμα το οποιο προφανως δεν εγινε...

προσπαθησε να ερθεις μαζι με τους γονεις σου στη συναντηση μας το σαββατο για να σου πουμε μερικα πραγματακια απο κοντα... :)

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλουν γιατί λεν ότι αν δεν πάρουμε το ενυδρείο πως να έρθουμε αλλά θα προσπαθήσω να τους πείσω αν τυχών έρθουμε που πότε και τι ώρα

Έγινε επεξεργασία - chris99
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το επαναλαμβάνω

παιδιά συγνώμη από όλους για τις πολλές ερωτήσεις αλλά έκανα σαν αρχάριος τώρα που θα κάνω θαλασσινό ενυδρείο :):thumbup:
Έγινε επεξεργασία - chris99
Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνεις οποιαδήποτε αγορά..από οποιοδήποτε κατάστημα γιατί απλά και μόνο σου πρότειναν το συγκεκριμένο μηχάνημα.. ή κάποιο άλλο πιο «όμορφο».. ή και εγώ δεν ξέρω τι…. Ενημερώσου πρώτα από τα άρθρα.. κράτα σημειώσεις σ ένα αρχείο (και θα είναι πολλές) για τις απορίες που έχεις και έτσι οργανωμένα αρχίζεις το «χτίσιμο».

Το να ρωτάς αν κάνει το τάδε φίλτρο και το δίνα skimmer και ένα σωρό άλλα πράγματα.. θα παίρνεις «χύμα και σκόρπιες» απαντήσεις που στην τελική δεν θα βγάλεις νόημα.

Οργάνωσε τις απορίες σου καλύτερα… έλα σε προσωπική επαφή με κάποια άτομα και όλα θα γίνουν όπως πρέπει.

Όλοι μας στα πρώτα μας βήματα πέσαμε στην παγίδα να πάρουμε και αυτό να πάρουμε και εκείνο… γιατί απλά μας το πρότεινε ένα κατάστημα που στην τελική κάνει εμπόριο.

Οι περισσότεροι από εμάς έχουμε στην αποθήκη εξαρτήματα που μας πουλήσανε «ειδικά για θαλασσινό» που στη πορεία αποδείχτηκαν άχρηστα.

Διάβασμα λοιπόν και οργάνωση.

Link to comment
Share on other sites

Στις 19 Σεπτεμβριου σας περιμενουμε στη συναντηση του aquazone στη Θεσσαλονικη, στο cafe "Scala" (πρωην "Borome"),Αγ.δημητριου 159 και 3ης Σεπτεμβριου, διπλα απο το μουσειο αθλητισμου στις 17:00 !!!!

άμα μπορείς έλα έχεις να ακούσεις πολλά.

Link to comment
Share on other sites

δε πιστεύω άμα έρθω να αρχίζετε να φωνάζεται άμα έκανα κανένα λάθος κάπου

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάλι είμαι σίγουρος πως δέν έχεις γράψει την πραγματική σου ηλικία στο προφίλ σου, παρόλαυτά βλέπεις με τί ενδιαφέρων αγάπη και πάνω απόλα υπομονή σε έχουν περιτριγυρίσει άτομα που ούτε σε ξέρουν ούτε τους ξέρεις ούτε σου χρωστάνε και ούτε τους χρωστάς...τέτοιες συμβουλές και τέτοιο σωστό υλικό δέν πρόκειτε να βρείς πουθενά αλλου όσο και άν ψάξεις, ''εκμεταλεύσου'' όλα αυτά που συμβαίνουν γιατί και η υπομονή έχει τα όριά της, η σιωπή είναι χρυσός όπως και η ακοή...

Υπομονή υπομονή υπομονή

Πάντα φιλικά Κώστας. :)

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω παρόλο που γράφω μερικές φορές βλακείες αλλά αλλά κανείς δεν θυμώνει έχεις δίκιο costas 21

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω παρόλο που γράφω μερικές φορές βλακείες αλλά αλλά κανείς δεν θυμώνει έχεις δίκιο costas 21

Πάντως σε γενικές γραμμές να προσέχεις τι γράφεις γιατί η ανοχή έχει και όρια .

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν με αφήνουν να έρθω στη συνάντηση γιατί λένε ότι είναι μακριά και ότι το αυτοκίνητο θα κάψει πολύ βενζίνα και λένε ότι θα έρθω άμα πέσει καμία συνάντηση όταν πάμε να πάρουμε το ενυδρείο και δεν ξέρω πότε θα το πάρουμε αλλά άμα μάθω θα σας ενημερώσω :thumbup::):D:P:)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν θέλει κάποιος να απαντήσει γιατί θέλω μερικές extra πληροφορίες εκτός από αυτές http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=117 γιατί τις διάβασα όλες :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

post-14047-1253021435_thumb.jpgpost-14047-1253021452_thumb.jpg post-14047-1253021393_thumb.jpegpost-14047-1253021403_thumb.jpgpost-14047-1253021421_thumb.jpg ξέρει κανείς πόσα λίτρα θέλουν τα είδα στον αμαζόνειο είναι αυτά που θα φέρει και δεν γράφει ποσά λίτρα θέλει το καθένα Έγινε επεξεργασία - chris99
Link to comment
Share on other sites

ή αυτά post-14047-1253022906_thumb.jpgpost-14047-1253022853_thumb.jpgpost-14047-1253022879_thumb.jpgpost-14047-1253022865_thumb.jpgpost-14047-1253023127_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - chris99
Link to comment
Share on other sites

θέλω να ξέρω πόσα λίτρα χρειάζονται γιατί θέλω να βάλω μερικά από αυτά τα ψάρια στο ενυδρείο μου όταν τελειώσει :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...