Jump to content

Aquazone Live Camera!!!!!


Recommended Posts

Αγαπητέ Stormtrooper,

Ειλικρινά δέν μπορώ να σου δώσω απάντηση στο ερώτημα σου με ακρίβεια μιάς και δέν το έχω μετρήσει.Θα ήθελα όμως να χρησιμοποιήσεις την κοινή λογική η οποία λέει ότι αφού το ψάρι είναι 50 και ο χώρος που καταλαμβάνει σε σχέση με το σύνολο της εικόνας είναι σχεδόν ο μισός, άρα μιλάμε περίπου για 80 εκατοστά.

Ελπίζω να κάλυψα την απορία σου.

Με εκτίμηση,

Δημήτριος

:wub:

Αγαπητέ :thumbup: και αξιέπαινε :P Husky_Jim :hysterical:

Η κάμερά σας μου δίνει την εντύπωση πως παραμορφώνει! Η ερώτησίς μου έχει να κάνει πάνω σε αυτό και δεν περίμενα να πάρετε μέτρο να το μετρήσετε. Απλά στο περίπου ρώτησα.

Όσον αφορά το περί παραμόρφωσης μπορεί να κάνω και λάθος.

ΥΓ: Κάντε και καμιά αλλαγή νερού... Μαύρο είναι το νερό από τη βρώμα :hysterical:

Με βαθύτατα αισθήματα θαυμασμού κι εκτίμησης προς το πρόσωπό σας και το ψάρι σας,

Νικόλαος

:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αγαπητέ Νικόλαε,

Σεβόμενος της απόψεως σας περί αλλαγής νερού,

θα ήθελα να σας πληροφορήσω ότι το νερό είναι χρώματος καστανού από τις χημικές ουσίες που απελευθερώνονται σε αυτό από τα κομμάτια ξυλείας που υπάρχουν στην δεξαμενή.

Εκτός αυτού θα ήθελα να εκφράσω τους βαθύτατους προβληματισμούς μου για ένα άλλο πόστ που βρίσκεται σε εξέλιξη στο "ΚΑΦΕ" και αφορά δημοσιεύσεις δικές σας με "μουσικάντιδα-αγοροκοριτσο-γιαπωνεζάκια" που χρίζουν άμεσης παρακολουθήσεως από σύμβουλο σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης.

Με εκτίμηση,

Δημήτριος Λ.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Νικόλαε,

Σεβόμενος της απόψεως σας περί αλλαγής νερού,

θα ήθελα να σας πληροφορήσω ότι το νερό είναι χρώματος καστανού από τις χημικές ουσίες που απελευθερώνονται σε αυτό από τα κομμάτια ξυλείας που υπάρχουν στην δεξαμενή.

Εκτός αυτού θα ήθελα να εκφράσω τους βαθύτατους προβληματισμούς μου για ένα άλλο πόστ που βρίσκεται σε εξέλιξη στο "ΚΑΦΕ" και αφορά δημοσιεύσεις δικές σας με "μουσικάντιδα-αγοροκοριτσο-γιαπωνεζάκια" που χρίζουν άμεσης παρακολουθήσεως από σύμβουλο σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης.

Με εκτίμηση,

Δημήτριος Λ.

:thumbup:

:P:hysterical::hysterical::hysterical::wub:

Το βουλώνω... Δεν με παίρνει

:hysterical::rasp::thumbup::buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...