Jump to content

Γειά χαρά


Phantom

Recommended Posts

καλως ηρθες φιλε μου το ενυδρειο σου θελει δουλεια ξεκινα διαβασμα στα αρθρα του φορουμ και ανοιξε ενα νεο θεμα στην αναλογη κατηγορια για να σε βοηθησιυμε :(

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω απλά δεν έχει νόημα γιατι τότε θα έχω ξοδέψει 100 ευρο και συνολικά για έναν μονομάχο..αυτο θα ναι άδιο άσχημο και δεν θα αξίζει... θα βάλω μικρά ψαράκια...τεσπα αυτα.. θενκς
Σ'αρεσει να ξοδευεις ετσι?

Ετοιμασου για αρμεγμα. :(

Link to comment
Share on other sites

θα μπλέξεις σε καυγάδες, ειδικά με τα σκαλάρια σε τόσο λίγο χώρο θα πέσει κυνηγητό.

αλλά αφού έχεις αποφασίσει οκ

Link to comment
Share on other sites

έψαξα σε διάφορα μέρη και είδα οτι υπάρχουν πολοί παραπάνω λόγοι που το σκαλάρι δεν μποροί να μήνει στο ενυδρείο μου... θα το πάω σε έναν φίλο μου με τεράστιο ενυδρείο να το χώσει εκεί και θα του πάρω άλλο ένα για παρέα... Allthough πάω να ψάξω τι μικρά ψάρια μπορώ να βάλω.

Τον γλύφτη θα τον αφήσω έχω δει τον ρυθμό που μεγαλώνουν και πόσο φτάνουν.. θα χω μεγαλύτερο ενυδρείο μέχρι τότε

και κάπιοι εξυπνάκιδες να κόψουν την ειρωνία

Link to comment
Share on other sites

...και κάπιοι εξυπνάκιδες να κόψουν την ειρωνία
:) εγινε :(

ΥΓ βαλε μια φωτο απο το ενυδρειο, να υπαρχει

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

σιγά που πλίρωσα τόσα λεφτά για να βάλω τον μονομάχο ... τον άφηνα και στη γυαλλα...δε μου φένεται λογικα αλλα τελοσπάντων ευχαριστώ :(

Καλως ηρθες στην παρεα μας Phantom. Φαντασου το ιδιο να ελεγε για σενα, ενας Γοριλας η ενας Δεινοσαυρος αν οι ρολοι ηταν αντεστραμενοι!!!! Σημασια εχει η ΖΩΗ και οχι αυτος-η-ο που την Πρεσβευει!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

έψαξα σε διάφορα μέρη και είδα οτι υπάρχουν πολοί παραπάνω λόγοι που το σκαλάρι δεν μποροί να μήνει στο ενυδρείο μου... θα το πάω σε έναν φίλο μου με τεράστιο ενυδρείο να το χώσει εκεί και θα του πάρω άλλο ένα για παρέα... Allthough πάω να ψάξω τι μικρά ψάρια μπορώ να βάλω.

Τον γλύφτη θα τον αφήσω έχω δει τον ρυθμό που μεγαλώνουν και πόσο φτάνουν.. θα χω μεγαλύτερο ενυδρείο μέχρι τότε

και κάπιοι εξυπνάκιδες να κόψουν την ειρωνία

:(:)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στη παρέα μας Phantom. Μέσα απο αυτό το forum θα μάθεις ακριβώς τι πρέπει να κάνεις για να έχεις υγιή και ευτυχισμένα τα ψαράκια σου . Διάβασε πολλά ενδιαφέροντα άρθρα που έχουν γράψει εδώ κατα καιρούς φίλοι και θα καταλάβεις πόσο σημαντικό είναι να έχεις ενα σωστό σε λειτουργία ενυδρείο!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Phantom πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται?

:(:)

Διαβασε λιγο, δες τα ενυδρεια στις παρουσιασεις...

Καλη συνεχεια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...