Jump to content

4η Συναντηση Β.Ελλαδος Aquazone στη


ΑΚΗΣ

Recommended Posts

πραγματικα λυπαμαι που δεν μπορεσα να ερθω αλλα απροσμενα κ σοβαρα προβληματα στη δουλεια μου με κρατησαν μακρια.

χαιρομαι που βλεπω φιλους εστω απο τις φωτο. κριμα που δεν ημουν μαζι σας.

βλεπω οτι υπαρχει αναγκη να γινονται πιο συχνα συναντησεις γιατι αν περιμενω 2 μηνες να τα ξαναπουμε...........

+1 :ninja::P

ευχαριστω το φιλο tsoum για τα φυλα catapa και ολα τα παιδια για την παρεα!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - piranhas2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

και εγω να ευχαριστήσω με την σειρά μου όλη την παρέα που περασαμε πολύ ωραία αυτες της 4ώρες

επίσης να ευχηθώ στον tropicana καλορίζικα στα ψαράκια που του έδωσα και επίσης περιμένω φοτο με προόδους από τα κλαδεματα μου

επίσης ενα μεγάλο ευχαριστω στον φίλο τσουμ για τα φύλα cutapan

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πέρασα υπέροχα παιδιά και ευχαριστώ πολύ το Πέρλα και τον Piranha2 για τα όμορφα φυτάκια!!!!!

Ανυπομονώ για την συνάντηση την επόμενη...

Χάρηκα πολύ που γνώρισα αρκετό καινουργιο κόσμο..

Link to comment
Share on other sites

χίλια συγνώμη που δε μπόρεσα να έρθω έφυγα Λάρισα και μόλις γύρισα.

στην επόμενη στάνταρ θα είμαι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

....επίσης περιμένω φοτο με προόδους από τα κλαδεματα μου

Εσυ θα δείς φωτο, αλλα επαναλαμβάνω, γιατι περασε απαρατήρητο:

Προειδοποίηση: Θα έχεις πρόβλημα με την άλγη πολλή σύντομα. Μερικά φυλλαράκια της cryp έχουν αυτή την αλγη που φυτρώνει πανω στα φύλλα. :blink: Δεν μπορώ να βρώ μια ωραία φωτογραφία που είχα δει εδώ μεσα να σου δείξω...

Αν δεν σε πειράζει, βάλε και 4η. :blink::P

Piranhas2: Να'σαι καλα! Καλά τσαγάκια. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Εσυ θα δείς φωτο, αλλα επαναλαμβάνω, γιατι περασε απαρατήρητο:

Προειδοποίηση: Θα έχεις πρόβλημα με την άλγη πολλή σύντομα. Μερικά φυλλαράκια της cryp έχουν αυτή την αλγη που φυτρώνει πανω στα φύλλα. :P Δεν μπορώ να βρώ μια ωραία φωτογραφία που είχα δει εδώ μεσα να σου δείξω...

δεν πέρασε απαρατήρητο την προσεξα και έγω πάνω σε μερικά φύλα και έβγαλα την μια απο της 3 λάμπες

Link to comment
Share on other sites

δεν πέρασε απαρατήρητο την προσεξα και έγω πάνω σε μερικά φύλα και έβγαλα την μια απο της 3 λάμπες

Νομίζω πως έκανες καλα :blink: . Έτσι κι αλλιώς και πάλι, 1 watt/L είναι πολύ καλα. :P

Καλα η λάμπα που μου έδωσες είναι πολύ ωραία. Το ενυδρείο φαίνεται πολύ πιο διαφορετικό. Στην αρχή πηρα μια τρομάρα, γιατι δεν άναβε, αλλα είχα ξεχάσει να γυρίσω όλη την λαμπα (που την γυρνάς 90 μοιρες) και τωρα είναι μια χαρά. Ευχαριστώ πολυ :blink: . Όποτε θες άλλα Catappa πες :ninja:

AAAA!!! Θυμήθηκα και το άλλο: Την λιβελλούλα τι τιν έκανες; Ελπίζω να είναι μέσα... έτσι;

Έγινε επεξεργασία - tsoum
Link to comment
Share on other sites

Eτσι απλα περνω καταπληκτικες ποζες οταν θελω...Μια μπερτα μου λειπει κ εφυγα...

Link to comment
Share on other sites

Eτσι απλα περνω καταπληκτικες ποζες οταν θελω...Μια μπερτα μου λειπει κ εφυγα...

:P

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω μια χαρά περάσατε! :P

...όλο και περισσότεροι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω ολοι να χαρηκαν τα κλαδεματα μου, γιατι ηταν πολλα :P:ninja::blink:

Aκυρο, σε λαθος συναντηση ποσταρα :hysterical:

Παντως ελπιζω να περασατε τοσο καλα οσο εμεις :blink::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω Tag στις φωτος για να σας αναγνωριζουμε...:P

th_d28023ef.jpg

Για να μπορείς να με καταλάβεις :blink::ninja:

:blink::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα λυπαμαι που δεν μπορεσα να ερθω αλλα απροσμενα κ σοβαρα προβληματα στη δουλεια μου με κρατησαν μακρια.

χαιρομαι που βλεπω φιλους εστω απο τις φωτο. κριμα που δεν ημουν μαζι σας.

βλεπω οτι υπαρχει αναγκη να γινονται πιο συχνα συναντησεις γιατι αν περιμενω 2 μηνες να τα ξαναπουμε...........

Αφου δεν ηρθε και ο Αντωνης.... νομιζω μεσα στο μηνα (τελη περιπου) πρεπει να κανονισουμε ενα ανεπισημο..... :excl::excl:

Link to comment
Share on other sites

Καλα περάσαμε παιδιά

Με την σειρά μου να ευχαριστίσω και εγώ τον Perla για τα πανέμορφα Guppy που μου έφερε

Καθώς προσαρμόστικαν άψογα στο ενυδρείο και κάνουν και παρέα στο ενα guppy που είχα.

Παρόλο που είχε κρυο το βράδυ εφτασαν όλα τα ψαράκια με ασφάλεια.

Επισεις ευχαριστώ για τα κλαδέματα απο (Tsoum) (Perla) και (Delta6)

Να είστε καλά παιδιά και να τα πούμε σύντομα.....

Την επόμενη θα φέρω και εγώ Guppy και Κλαδέματα.

Υ.Γ Στη φώτο είμαι αυτός με την ασπρη μπλούζα που κάθεται κεφαλάρι.....

Υ.Υ.Γ AntonisT83 Κρίμα που δεν μπόρεσες να έρθεις φιλε...

Link to comment
Share on other sites

Επισεις ευχαριστώ για τα κλαδέματα απο (Tsoum) (Perla) και (Delta6) Να'σαι καλά! Καλα μωράκια :excl:

Υ.Γ Στη φώτο είμαι αυτός με την ασπρη μπλούζα που κάθεται κεφαλάρι..... Εχεμ... Κοσμια... :excl:

Έγινε επεξεργασία - tsoum
Link to comment
Share on other sites

Πού ήταν οι θηρευτές οεο??????????

α/α οι θηρευτες νικο.ενας απ αυτους κι εγω. :excl::excl:

Link to comment
Share on other sites

λαθος........ρε παιδια πως κανω παραθεση για να απαντησω σε ενα θεμα που ειναι πιο πισω.....που ξαναφερνεις το θεμα του ααλλου δηλαδη..

Link to comment
Share on other sites

απλά πατάς παράθεση στο θέμα που θες και μετά πατάς την απάντηση για να γράψεις ότι θες.

Link to comment
Share on other sites

Διπλα απο το Παραθεση εχει απαντηση...Σε μικροτερο εικονηδιο απο το Απαντηση που παταμε συνηθως...Αν το πατησεις κανει αυτωματος Quote τα λεγομενα αυτου που θες... :excl:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...