Jump to content

Συναντηση Φεβρουαριου Β.Ελλαδος


ΑΚΗΣ

Recommended Posts

Δυστυχώς μία ίωση θα με κρατήσει μακριά απο την παρέα σήμερα :thumbup::thumbup::D:blink:

Καλά να περάσετε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμένα πάλι με πρόλαβαν στα τσαφ οι επισκέψεις λίγο πριν ξεκινήσω...

Έστειλα όμως με τον Ορέστη (salamander) κάποια πραγματάκι που είχαν ζητήσει κάποιοι φίλοι.. και όσο για το Preis Presal Marine όποιος το πήρε και έχει απορίες ας μου στείλει πμ.... κάνει καλή δουλειά !!!

Καλά να περάσετε !!!!

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ καλά, τα είπαμε με τόσους φίλους, μπράβο παιδιά για την οργάνωση, η πίτα ήταν νοστιμότατη,

αν και κόντεψα να σπάσω δόντι με το φλουρί που ήταν στο κομμάτι μου. :thumbup:

Να ευχαριστήσω τον Κωστή (Azores) για το ενυδρείο που πρόσφερε στον τυχερό (εμένα :thumbup: )

Επίσης τα παιδιά του Petcumulus για τα δώρα που μοίρασαν σε όλους (τροφές, λιπάσματα, κλπ)

και τους καλούς φίλους που με προμήθευσαν με ψάρια, σαλιγκάρια και φυτά (+ένα τόνο μος) για το νέο μου ενυδρείο.

Άντε, βάλτε να δούμε και φωτό από την εκδήλωση και την αφεντομουτσουνάρα μου με το τυχερό φλουρί.

Link to comment
Share on other sites

θελω να πιστευω οτι ολοι οσοι ηρθαν περασαν καλα.

οπως λεω παντα το μονο κακο ειναι οτι η ωρα περναει γρηγορα, βλεπω τοσους φιλους κ δεν προλαβαινω παρα να ανταλλαξω μολις λιγες κουβεντες μαζι τους...

Κωστα καλο ξεκινημα με το καινουριο σου ενυδρειο :thumbup:

καπου εδω να πουμε ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στα καταστηματα που με τον εναν ή τον αλλον τροπο μας στηριζουν κ τα αναφερω με τυχαια σειρα:

Azores

Pet Cumulus

Nemoworld

Water Inn

Βυθος

Quiko

Link to comment
Share on other sites

Nα ευχαριστησουμε πρωτα απο ολα για τα δωρα, τους

Azores

Νemoworld

Pet Cumulus

Water Inn

Quicko

Bυθος

Οριστε ορισμενες φωτογραφιες,δεν προλαβα να βγαλω παραπανω καθως ασχολιομουνα συνεχως με τα δωρακια.

post-1129-1266779144_thumb.jpg

post-1129-1266779221_thumb.jpg

post-1129-1266779242_thumb.jpg

post-1129-1266779324_thumb.jpg

post-1129-1266779451_thumb.jpg

post-1129-1266779658_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - ΑΚΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Και άλλο ενυδρείο βρε Κώστα; Θέλω να ξαναπεράσω από το σπίτι σου για να δω που θα το βάλεις! :thumbup::thumbup:

Άντε, καλορίζικο και να είσαι έτσι τυχερός όλο το χρόνο! :D

Link to comment
Share on other sites

Ηταν καταπληκτικα :thumbup::thumbup::D αν και νεος και μονο που ειμουν εκει και ακουγοντας κατι εμαθα :blink::bowdown:

να ευχαριστησω κε εγω για της προμηθειες :bowdown::bowdown::thumbup:

Φιλικα ΣΩΤΗΡΗΣ

p.s. ρε τα snails χαθηκαν δεν τα ωρισκω πουθενα :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα καλο ξεκινημα με το καινουριο σου ενυδρειο :thumbup:

Άντε, καλορίζικο και να είσαι έτσι τυχερός όλο το χρόνο! :D

Eυχαριστώ Αντώνη και Θοδωρή και σε σας ότι ποθείτε παιδιά και του χρόνου με υγεία.

Ευχαριστώ και τους perlas, andreas kika και akranides για τα ζωντανά και τα φυτά.

Πολύ καλές οι φωτό Άκη και ειδικά η τελευταία. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στην παρέα :thumbup:

και Κώστα πάντα τυχερός :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ ωραία και η παρέα ήταν απίστευτη :thumbup::thumbup::D Κώστα πάντα τυχερός και καλορίζικο το νέο ενυδρείο :blink:

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ οτι περάσαμε πολύ ωραία! Ευχαριστούμε τα καταστήματα -σπόνσορες και τους ευχόμαστε καλές δουλειες :thumbup: Ειχε πλάκα διότι σε κάποια φαση σηκώθηκαν και έφυγαν καμια δεκαρια ατομα σχεδον ταυτοχρονα και μειναμε μισοι. Και μετα απο λίγο έφυγαν όλοι, και ουτε κατάλαβα τι έγινε :thumbup:

@ bokostas: Καλογέμιστο το ενυδρειάκι σου! :blink: Εχω και χαλικάκι, μερικές πετρούλες (οχι κωστίδου...δες :D) και κλαρια αμα θες να το κάνεις τελείως τζαμπα το ενυδρείο!!!

Τώρα κατι ξεχναω....

Έγινε επεξεργασία - tsoum
Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι φιλοι μου περασατε τοσο καλα οσο κι εμεις!!! :thumbup::thumbup:

Υ.Γ. Σας εκαναν κι εσας παραπονα οτι μοιρασατε λίγα δωρα?? :D

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στην ομάδα μας στη Β. Ελλάδα που αγωνίστηκαν για να φέρουν ένα όσο το δυνατόν καλύτερο αποτέλεσμα .

Ευχαριστούμε πολύ τα μέλη που μας στήριξαν σε αυτή τη προσπάθεια και μας δίνουν κουράγιο με τη παρουσία τους και τα καλά τους λόγια , να συνεχίσουμε τις προσπάθειες για στήριξη των εκδηλώσεων στη Β Ελλάδα .

Ευχαριστούμε πολύ τους επαγγελματίες του χώρου μας που μας σέβωνται και μας εκτιμούνε με της προσφορές τους : Azores , Βυθός , www.nemoworld.gr , www.petcumulus.gr , Quiko και το κατάστημα απο την Αθήνα Water inn.!!!

Link to comment
Share on other sites

και εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω όλη την παρεα που περασαμε πάρα πολύ ωραία και επισεις ξεπεράσαμε το ρεκορ των συναντησεων μας σε ατομα πολυ συμαντικο!!

επίσης τον ανδρεα_κικα και τον ακρανίδη για την moss

bokosta: παντα τέτοια πολυ πολυ τυχερός με ακομα 1 ενυδρειο στα χέρια σου

υγεια και ευτυχια σε ολους να μας "μπει" πιο μ****α φετος

Link to comment
Share on other sites

ενα ευχαριστω κι απο μενα στους δωροθετες και επισης ενα μπραβο στα παιδια που ετρεξαν ωστε να γινει η κοπη και η σωστη διανομη των δωρων.επισης ενα μεγαλο μπραβο στον αντωνη που ΄΄εφτιαξε΄΄ την πιτα με τα χερακια του :thaman::thaman::thaman: .αντε και του χρονου

Link to comment
Share on other sites

να κανονιζεται σιγα σιγα η επομενη συναντηση για μαρτιο !!

Έχει δρομολογηθεί http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=35085

:thaman::thaman::thaman:

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση μαγκες ωραια περασαμε.

Πολυ νοστιμη και η πίτα στο τελος μειναμε μονο ο Tsoum και εγω και αφου τσακισαμε απο ενα τοστ

στην συνεχεια αλλο ενα κομματι απο αυτα που ειχαν μεινει απο την πίτα.

Υ.Γ Και του Χρόνου με υγεία και μεγαλύτερα ΕΝΥΔΡΕΙΑ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλα τα παιδία που βοήθησαν στην οργάνωση της συνάντηση για ακόμη μία φορά καθώς και στους δωροθέτες μας. Άντε τώρα στην επόμενη συνάντηση ακόμα περισσότεροι.

Τέλος ευχαριστώ τον Αντώνη για της πληροφορίες που μου έδωσε για το νέο ενυδρείο που ετοιμάζω.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία συνάντηση. Ευχαριστώ πολύ τα παιδιά που μου έδωσαν οδηγίες στο στρώσιμο του ενυδρείου μου. Μπράβο σε όλους και ..... τέλεια και τα δωράκια! :thaman:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...