Jump to content

γεια σας!!


BETTAsteve

Recommended Posts

γεια και χαρά σε όλους σας!!!! Καταρχάς συγχαρητήρια για την δουλειά που έχετε κάνει στο site!!!

Έχετε βοηθήσει πολλούς νέους χομπίστες και σίγουρα σώθηκαν ή πέρασαν καλλίτερα χάρη στις συμβουλές σας πολλά ψαράκια! Έχω στην κατοχή μου ένα ενυδρειάκι 20L με ένα betta εδώ και ένα χρόνο περίπου με την προοπτική στο μέλλον να αποκτήσω περισσότερα!! πάντα betta όμως!!!!

Ελπίζω να τα λέμε για ευχάριστα και όχι για καταπολέμηση ασθενειών!!

Καλώς όρισα!!!!

post-23296-1282308310_thumb.jpg

post-23296-1282308364_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!!! αντε και με αληθινα φυτα στο μελλον και θα μου αρεσε να το δω και με αμμο!!! ωραιος ο παιχτης σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!

Αφού έχεις ιδιαίτερη αγάπη στα συγκεκριμένα ψάρια,

μήπως είναι ώρα να φτιάξεις μια μονομαχιέρα; :)

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!!! αντε και με αληθινα φυτα στο μελλον και θα μου αρεσε να το δω και με αμμο!!! ωραιος ο παιχτης σου!!!

φίλε ποζερα είναι θέμα χρόνου να γίνει! Ασιατικό λέω να το κάνω αλλά διάβασα ότι είναι απαιτητικό και δεν είμαι για πολλά έξοδα!θα δείξει... προς το παρών είμαι στο στάδιο της μελέτης για τα φυτεμένα!

Link to comment
Share on other sites

γεια και από μένα...πάντως δεν θέλει πολλές απαιτήσεις ένα ενυδρείο με φυτά άμα βάλεις εύκολα μέσα....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!

Αφού έχεις ιδιαίτερη αγάπη στα συγκεκριμένα ψάρια,

μήπως είναι ώρα να φτιάξεις μια μονομαχιέρα; ;)

Δεν μου πολυαρέσει σαν ιδέα!Μόνος τοθ στο 20λιτρο πιστεύω είναι άρχοντας!!

Εμένα δεν θα μου άρεσε να βλέπω κάποιον που θέλω να τον "βουτήξω" και να μας χώριζε ένα τζάμι.......

θα στρασαριζόμουνα πολύ...... :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου πολυαρέσει σαν ιδέα!Μόνος τοθ στο 20λιτρο πιστεύω είναι άρχοντας!!

Εμένα δεν θα μου άρεσε να βλέπω κάποιον που θέλω να τον "βουτήξω" και να μας χώριζε ένα τζάμι.......

θα στρασαριζόμουνα πολύ...... ;)

Στη μονομαχιερα δεν ειναι απαραιτητο να ειναι γυμνα τα τζαμια αναμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...