Jump to content

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ


FAZERINO

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΜΕ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ

ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΑ 120 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΤΡΟΠΙΚΑ ΨΑΡΙΑ!

ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΣΤΗΣΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ 80ΑΡΙ ΓΙΑ ΦΥΤΑ ΚΑΙ ΓΚΑΠΥ!

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΣΤΗ ΣΙΛΙΚΟΝΗ!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΙΑ ΛΥΣΗ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως διορθώνεται το προβλημα μ ετην διαρροή?

Link to comment
Share on other sites

λογικα πρεπει να αδειασεις το ενυδρειο μεχρι το σημειο που υπαρχει το προβλημα , να το αφησεις να στεγνωσει και να προσθεσεις ενυδρειακη σιλικονη (να γραφει πανω οτι κανει και για ενυδρεια) , αφου εισαι σιγουρος οτι στεγνωσε, ακολουθοντας τις οδηγιες , γεμιζεις παλι το ενυδρειο.. καλυτερα ομως μεχρι να στεγνωσει να μην εχεις καπακι πανω για να μην δημιουργουνται υδρατμοι..

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες! σε ποιο σημειο (υψος) ειναι η διαρροη?

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου προτεινα απ την στιγμη που εχεις διαρροη να το αδειασεις ΟΛΟ το ενυδρειο,να το αφησεις να στεγνωσει και να βαλεις περιμετρικα του ενυδρειου σου "φιλετα" απο τζαμι τα οποια και θα κολλησεις. Ειδικα αν ειναι στον πατο θα σε βολεψει αρκετα να κλεισεις την τρυπουλα με ασφαλεια χωρις τον φοβο να ξαναγινει κατι αναλογο στο μελλον! :) Με αυτο τον τροπο νομιζω οτι θα εισαι καλυμενος σε περιπτωση που εχει γινει κι αλλο λαθακι....

Η πρωτη σου αποπειρα ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Κανει διαρροη;

einai mia trypoyla poly poly mikrh!bgazei mia stagona ka8e pente deyterolepta!!!

kai einai sta toixomata katw apo th mesh!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

einai mia trypoyla poly poly mikrh!bgazei mia stagona ka8e pente deyterolepta!!!

kai einai sta toixomata katw apo th mesh!!!!!!

Μου εβγαλες τα ματια με τα γραμματα σου,γραφε κανονικα σε παρακαλω.

Αν ειναι τοσο λιγο,αδειασετο να στεγνωσει,πλενε το σημειο αυτο της σιλικονις με οινοπνευμα,και βαλε απο πανω καινουργια ενυδρειακη σιλικονι. :)

Link to comment
Share on other sites

εγω τελικα μπερδευτικα..

η υπαρχει τρυπουλα πανω στη σιλικονη η πανω στο τζαμι?

γιατι δεν βαζεις μια φωτογραφια?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...