Jump to content

Άγιε μου καλέ Βασίλη...


Recommended Posts

Άγιε μου καλέ Βασίλη...

Θελω φετος να μου φέρεις.......................

Για συμπληρώστε τη φραση!!! Τι θελετε να σας φερει φετος ο ερυθρολευκος αγιος Βασίλης..... ;)

ΚΑλες γιορτες και καλα χριστουγεννα!!!

Link to comment
Share on other sites

την καταληλη ψυχολογια για να μπορω να ξαναδω αισιοδοξα το αυριο

Link to comment
Share on other sites

Υγεια στην κορη μου πρωτα σε μας μετα, δουλεια να μπορω να μας συντηρω και αν περισσεψει απο κανα χριστιανο κανα 200αρι ενυδρειο να βαλω σκαλαρια ;)

Link to comment
Share on other sites

Άγιε μου... βοήθα τον nokoloutso με το ενυδρείο του ;)B)

Link to comment
Share on other sites

Να εχει ο κοσμος δουλεια γιατι ο ενας θα φα το αλλον.

πετρος ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη! Γιατί δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα...

(Και καμιά τροφή για πλέκο... )

Link to comment
Share on other sites

Υγεια και χαρα στον κοσμο που υποφερει!!!

(και κανα προεδρο στον Παναθηναικο ;) )

Link to comment
Share on other sites

Άγιε μου καλέ Βασίλη...

Θέλω φέτος να μου φέρεις.......................

την ησυχία μου!! B)

και υγειά για τους υπολοίπους ;)

Link to comment
Share on other sites

Άγιε μου... βοήθα τον nokoloutso με το ενυδρείο του B)B)

Να το γεμισουμε ή να το αδειασουμε Βαγγελη?? ;)

Αγιε μου καλε Βασιλη.... φερε μου μυαλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δε θελω να φερει τιποτα.Να διωξει θελω.Να διωξει ολα τα λαμογια που μας εφεραν στο χαλι που ειμαστε σημερα.ΟΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Άγιε μου καλέ Βασίλη...

Θελω φετος να μου φέρεις YΓΕΙΑ και τιποτε αλλα,τα αλλα τα καταφερνω και μονος μου.

Link to comment
Share on other sites

Αγιε Βασίλη μου, υγεία και ευτυχία στο κόσμο και φυσικά υγεία στα Γκαπάκια μου.

Link to comment
Share on other sites

Να το γεμισουμε ή να το αδειασουμε Βαγγελη?? B)

χμμμ αυτό είναι μια καλή ερώτηση... ας κάνει αυτό που πρέπει !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αγιε Βασίλη, φέτος δεν θελω να μου φέρεις τίποτα καινούριο.

Θέλω να ΜΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙΣ (όχι εσύ βέβαια, οι άλλοι) αυτά που ήδη έχω...

Link to comment
Share on other sites

Εγω δε θελω να φερει τιποτα.Να διωξει θελω.Να διωξει ολα τα λαμογια που μας εφεραν στο χαλι που ειμαστε σημερα.ΟΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σωστός ο Στράτος!

+10000

Link to comment
Share on other sites

Εγω δε θελω να φερει τιποτα.Να διωξει θελω.Να διωξει ολα τα λαμογια που μας εφεραν στο χαλι που ειμαστε σημερα.ΟΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Δια μου αμα περειμενεις να στα διωξει τα λαμογια ο παπουλακος με την κοκκινη στολη τοτε τα λαμογια θα καααααοθονται και θα πινουν εις υγεια των κοροιδων.

ευχομαι υγεια να εχουμε το 2011 και επιτελους να ξυπνησουμε επιτελους απο τον υπνο που βρισκομαστε και ροχαλιζουμε βαρια.καθε χρονο τα ιδια λεμε και τις ιδιες ευχες και δεν αλλαζει τιποτα ολλα πανε χειροτερα.

ας παρουμε την κατασταση στα χερια μας επιτελους.

ΧΟΝΤΡΕ ΔΕΝ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ΜΑΖΙ.

Link to comment
Share on other sites

Δια μου αμα περειμενεις να στα διωξει τα λαμογια ο παπουλακος με την κοκκινη στολη τοτε τα λαμογια θα καααααοθονται και θα πινουν εις υγεια των κοροιδων.

ευχομαι υγεια να εχουμε το 2011 και επιτελους να ξυπνησουμε επιτελους απο τον υπνο που βρισκομαστε και ροχαλιζουμε βαρια.καθε χρονο τα ιδια λεμε και τις ιδιες ευχες και δεν αλλαζει τιποτα ολλα πανε χειροτερα.

ας παρουμε την κατασταση στα χερια μας επιτελους.

ΧΟΝΤΡΕ ΔΕΝ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ΜΑΖΙε.

:P

+1

Link to comment
Share on other sites

πρωτα πρωτα υγεια και ολα τα υπολυπα ερχοναι.... Στρατο θα συμφωνισω με αυτο που λες και για να το πετυχουμε μαλλον πρεπει να τους διωξουμε εμεις με της πετρες.... δεν το συνεχιζω γιατι ξεφευγω απο το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Υγεια και αγαπη σε ολο τον κοσμο...

Η αγάπη είναι το μοναδικό πράγμα που όσο απλόχερα το σκορπάς, τόσο πολλαπλασιάζεται...

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάλι θα είμαι ειλικρινής και θα ζητήσω αυτό που θέλουν πολλοί αλλά λίγοι έως πολύ λίγοι το ζητάνε......... παρόλο που γνωρίζω εξαρχής ότι θα έρθω σε κόντρα με τον Νίκο... :P

ΛΕΦΤΑ παιδιά...χρειαζόμαστε ΛΕΦΤΑ...η αγάπη μόνη της δέν τρώγεται ούτε πληρώνει το νοίκι, η υγεία άμα έχεις αγωνία για το μέλλον των παιδιών σου και το δικό σου δέν υπάρχει

ΛΕΦΤΑ και ας λέτε ότι θέλετε...ΔΥΣΤΗΧΟΣ όλα συνδέονται με το χρήμα.-

Και απο τα άλλα...χρόνια καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάλι θα είμαι ειλικρινής και θα ζητήσω αυτό που θέλουν πολλοί αλλά λίγοι έως πολύ λίγοι το ζητάνε......... παρόλο που γνωρίζω εξαρχής ότι θα έρθω σε κόντρα με τον Νίκο... :P

ΛΕΦΤΑ παιδιά...χρειαζόμαστε ΛΕΦΤΑ...η αγάπη μόνη της δέν τρώγεται ούτε πληρώνει το νοίκι, η υγεία άμα έχεις αγωνία για το μέλλον των παιδιών σου και το δικό σου δέν υπάρχει

ΛΕΦΤΑ και ας λέτε ότι θέλετε...ΔΥΣΤΗΧΟΣ όλα συνδέονται με το χρήμα.-

Και απο τα άλλα...χρόνια καλά!!!

Εγώ θα διαφωνήσω μαζί σου Κώστα στο ότι όλα συνδέονται με το χρήμα.Αλήθεια η αγάπη συνδέεται με το χρήμα?Η υγεία συνδέετε με το χρήμα(εκτός από κάποιες περιπτώσεις)?Δεν συνδέετε ότι δεν ζούμε σωστά , ότι τρώμε ότι σαβούρα υπάρχει κτλ?Σίγουρα τα χρήματα παίζουν σημαντικό ρόλο σε αρκετά πράγματα αλλά όχι δεν συνδέονται με όλα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...