Jump to content

ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟΥ ΦΗΓΟΥΝ ΟΙ ΡΙΓΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΤΥ!!!


tropikofilos

Recommended Posts

ΕΧΩ 7 ΔΙΣΚΟΥΣ ΕΤΣΙ?Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΡΙΓΕΣ.ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΚΙΝΙΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΧΟΥΣ....... ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΜΕΙΝΕ!ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΖΕΤ!ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΥ ΦΙΓΟΥΝ ΟΙ ΡΙΓΕΣ??ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΚΓΕΝΕΤΗΣ?

ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΚΙΝΙΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΧΟΥΣ

1.Το ότι είναι υπερκινητικός σημαίνει πως δεν έχει πρόβλημα άγχους;

2.Πόσο καιρό τον έχεις;

3.Το ενδεχόμενο να μην έχει προσαρμοστεί ακόμα το σκέφτηκες;

4.Σε πόσα λίτρα ενυδρείο τον έχεις;

Link to comment
Share on other sites

2.Πόσο καιρό τον έχεις;

3.Το ενδεχόμενο να μην έχει προσαρμοστεί ακόμα το σκέφτηκες;

4.Σε πόσα λίτρα ενυδρείο τον έχεις;

...............???

Link to comment
Share on other sites

τον εχω στο ριο 400 επισης τον εχω εδω και 2 μηνες.και οταν λεω υπερκινιτικος ενοοω οτι η σταση του μεσα στο ενυδρειο δεν ειναι προβληματικη...καθε αλλο τρωει κανονικα σχεδον πιο πολυ απο ολους και ειναι ζωηρος.

Link to comment
Share on other sites

stress....stress.....και παλι stress.......

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια φωτο του ενυδρειου και του δισκου???

Link to comment
Share on other sites

μονο απο κινητο εχω.αλλα και παλιδεχω ιδεα ποσ μπορω να την περασω?ξερει κανεις περιλιπτικα πως και τι?

συνηθως ποσο καιρο παιρνει να προσμαρμοστει ενας δισκος?στο καταστιμα μου ειπε οτι συνυθος μια εβδομαδα αλλα υπαρχουν λεει και εξαιρεσεις που κανουν και ενα μηνα......τι ξερεται πανω σε αυτο.ουτος η αλλος μεσα σε αυτους που εχω ειχαν ριγες και αλλοι 2 οταν τους αγορασα αλλα σε 3 ημερες τους εφυγαν εντελως!αυτος ομως εκει το χαβα του!ριγες ολε!ποτε θα του φιγουν?

Link to comment
Share on other sites

γιατι τοσο εμονη με τιs ριγεs ρε φιλε ισα ισα για μενα οι δισκοι με ριγεs ειναι πανεμορφοι

Link to comment
Share on other sites

στον tiger δεν πανε οι ριγες και οπως πολυ καλα ειπες για ΣΕΝΑ ειναι ομορφοι με ριγες.εγω οταν βλεπω με ριγες κατι με ποιανει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ηρεμια!!!

Το μονο σιγουρο ειναι οτι η υπαρξη καθετων ριγων στους δισκους υποδηλωνει στρεςς!!!

Υπαρχουν ψαρια που σχεδον ποτε δεν χαλαρωνουν απολυτα ωστε να μην τις εχουν!!!Αν ολα τα υπολοιπα στο ενυδρειο σου ειναι ΟΚ,και δεν πιστευεις οτι υπαρχει κατι να τον στρεσσαρει,ολα καλα ;)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω παιδια για ποιεs ριγεs ενοητε επιδει ειμαι αρχαριοs εγω κατι τετοιο ενοουσα

δεν ειναι πανεμορφοs?

post-1669-1162386137_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...